اخبار ارز دیجیتال

آرک اینوست: بیت کوین در حال حرکت به سمت ۵۰۰ هزار دلار است

حرکت بیت کوین به سمت تراز ۵۰۰ هزار دلار

کتی وود (Cathie Wood)، مدیرعامل یک صندوق پوشش ریسک شناخته شده، گفته است که علی‌رغم ریزش قیمت بیت کوین (Bitcoin) تا تراز ۳۰ هزار دلار، از نظر وی BTC همچنان در حال حرکت به سمت تراز ۵۰۰ هزار دلار است.

استخراج بیت کوین وارد مرحله جدیدی خواهد شد

کتی وود که هدایت صندوق سرمایه گذاری آرک اینوست (Ark Invest) را بر عهده دارد، در مصاحبه با بلومبرگ گفته است که تیم وی همچنان اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین تا تراز ۵۰۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت، هرچند از نظر آنها شرایط تا حدودی تغیییر کرده است.

وود می‌گوید که صحبت‌های مطرح شده در خصوص مصرف انرژی بیت کوین، تا حد زیادی بخاطر صحبت‌های ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل شرکت خودروسازی تسلا (Tesla) بر سر زبان‌ها افتاده است و باعث شده تا تحرکات جدیدی را در عرصه رمزارز شاهد باشیم.

“چیزی که اینجا تغییر کرده این است که نگرانی‌های زیست محیطی در خصوص بیت کوین باعث شده تا افرادی همچون ایلان ماسک تغییر موضع دهند و با این تصور که چیز جدیدی کشف کرده‌اند آن را بر سر زبان‌ها بیاندازند. اما باور ما این است که این وضعیت تغییر خواهد کرد چرا که درصد بیت کوین‌هایی که اکنون با انرژی‌های تجدیدپذیر و برق آبی استخراج می‌شوند بسیار زیاد و قابل توجه است…

ما همچنین اعتقاد داریم که – ما یک سند مشترک با همکاری اسکوئر (Square) در این خصوص تنظیم کرده‌ایم و در ماه جولای یک کنفرانس در این خصوص برگزار خواهیم کرد – ما باور داریم که ادغام استخراج بیت کوین در یک شبکه توزیع شده همچون سقف‌های خورشیدی و برق تولید شده در منازل، تأسیسات و صنایع تولید برق در حال پیدا کردن جایگاه خود در این اکوسیستم هستند.”

به گفته وود از آنجا که تکیه انرژی‌های تجدیدپذیر بر منابعی همچون باد و خورشید است، مازاد انرژی تولید شده از این طریق را می‌توان به استخراج بیت کوین اختصاص داد. چنین رویکردی استخراج بیت کوین را به یک صنعت سبز تبدیل خواهد کرد، در حالی که بخاطر افزایش پاداش باعث خواهد شد این صنایع نوپا با رشد بیشتری مواجه شوند.

روند نزولی بیت کوین

همچنین در خصوص روند نزولی قیمت بیت کوین، وود گفته است که نمی‌تواند کف قیمت دقیقی را برای بیت کوین متصور شود. هرچند، وی اعتقاد دارد که بزرگترین دارایی دیجیتال دنیا هم اکنون فرصتی فوق‌العاده را برای خرید پیش روی سرمایه گذاران قرار داده است.

“ما امروز صبح تمام شاخص‌ها را زیر نظر گرفتیم و تمام آنها پیشنهاد دهنده این موضوع هستند که بازار با مرحله کاهش تقاضا روبرو شده، که در واقع برای خرید بسیار مناسب است. فرقی نمی‌کند که چه دارایی‌هایی را هدف قرار می‌دهید، در این فاز باید خرید کرد. همه چیز تخفیف خورده است. آیا منظور من این است که تراز ۳۵۰۰۰ دلار کف جدید قیمتی است؟ اصلاح قیمت بیت کوین همچنان می‌تواند ادامه داشته باشد، اما در کل باید بدانید که این یک فرصت خرید است.”

نوشته آرک اینوست: بیت کوین در حال حرکت به سمت ۵۰۰ هزار دلار است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا