آسیا به عنوان فعال‌ترین سرزمین حوزه رمزارزها شناخته شد!

0
31

آسیا سرزمین حوزه رمزارزها شناخته شد

به تازگی میرا کریستانتو (Mira Christanto)، از مساری کریپتو ریسرچ (Messari Crypto Researcher)، گزارشی را منتشر کرده است که در آن فعالیت مردم آسیایی در بازار رمزارزها بررسی شده است، چرا که ۶۰ درصد از جمعیت جهان در این منطقه زندگی می‌کنند. بررسی‌های کریستانتو نشان می‌دهد که از ۱۰ شرکت رمزارز شاخص دنیا، شش مورد از آنها در آسیا واقع شده‌اند. علاوه بر این، ۹۸ درصد از معاملات آتی مبتنی بر اتریوم و ۹۴ درصد از معاملات آتی بیت کوین در آسیا انجام می‌شوند. در نتیجه آسیا به عنوان فعال‌ترین سرزمین حوزه رمزارزها شناخته شده است.

آسیا جذابترین بازار رمزارز

وقتی صحبت از ارز دیجیتال می‌شود، باید دانست که آسیا تعداد زیادی از کاربران، شرکت‌ها، استخراج کنندگان و معامله گران را در خود جای داده است. میرا کریستانتو، از مساری کریپتو، توضیح داده است که “آسیا تجربه حکومت دیکتاتورها، کاهش ارزش پول و کنترل سرمایه و ایجاد اختلال در بازار مالی را داشته است”. طبق یافته‌های اخیر کریستانتو، احتمالاً همین موضوع باعث شده است که آسیا به فعال‌ترین بازار رمزارزها تبدیل شود.

اطلاعات منتشر شده توسط مساری

اطلاعات منتشر شده توسط مساری (Messari)

بررسی‌های جدید مساری به تازگی و تحت عنوان “چشم انداز بازار رمرزارزها در آسیا” منتشر شده است. در این گرازش به بررسی صرافی‌های مهم، صندوق‌ها و بازار سازان در چین، ژاپن، کره، هنگ کنگ، سنگاپور و کشورهای جنوب شرقی آسیا پرداخته شده و اظهار نظرهایی در مورد روندهای نظارتی و سرمایه گذاری در آسیا ارائه شده است. در این گزارش ۹۸ صفحه‌ای کشورهایی مانند چین، ژاپن، هنگ کنگ، هند، کره جنوبی، سنگاپور، فیلیپین، تایلند، اندونزی، ویتنام، مالزی و غیره اشاره شده و تحت پوشش قرار گرفته‌اند. گزارشی که کریستانتو منتشر کرده، بیانگر آن است که:

“کشورهای مهم بازار رمزارزها، مانند چین، ژاپن، کره، هنگ کنگ و سنگاپور، نقدینگی بسیار بالایی دارند. در حالی که کشورهای دیگر از پتانسیل گسترده‌ای برای مقیاس پذیری برخوردار هستند.”

وی در ادامه توضیحاتش افزود:

“به طور خاص ماهیت امور مالی سنتی نقشی اساسی در پذیرش بازار رمزارزها داشته است. وجود کنترل و نظارت دقیق سرمایه در چین و کره جنوبی، سرمایه گذاران را به سمت بازار رمزارزها سوق داده است. این در حالی است که بازده پایین بازارهای سنتی باعث پذیرش بازارهای رمزارز در ژاپن شده است.”

همچنین این بررسی‌ها نشان دهنده این موضوع هستند که تعداد زیادی از کشورهای آسیایی به دلایل مختلف بسترهایی پر رونقی برای رمزارزها هستند. سخت گیری‌های شدید حکومت‌ها در این ناحیه باعث شده تا افراد بیشتری به جای دادن افسار سرمایه خود به دیگران، خودشان شخصاً با استفاده از بازار رمزارزها آن را مدیریت کنند.

نوشته آسیا به عنوان فعال‌ترین سرزمین حوزه رمزارزها شناخته شد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید