اخبار ارز دیجیتال

آلتکوین‌هایی که در چند ماه آتی عملکرد بهتری را خواهند داشت

آلتکوین‌هایی که در چند ماه آتی عملکرد بهتری را خواهند داشت

یک تحلیل‌گر و معامله‌گر مشهور در بازار ارزهای دیجیتال، می‌گوید اکوسیستم ‌های نو ظهور در طی دو ماه آینده از بقیه بازار رشد بیشتری را تجربه خواهند کرد و آلتکوین‌هایی که در چند ماه آتی عملکرد بهتری خواهند داشت را معرفی کرده است.

این سرمایه گذار که با نام آلتکوین سایکو (Altcoin Psycho) شناخته می‌شود، به ۲۹۱۰۰۰ فالوور خود در توئیتر می‌گوید که چرا معتقد است پروژه‌هایی که بر روی سولانا (Solana) اجرا شده‌اند، برای رشد آماده هستند.

برخی از پروژه‌های برجسته در اکوسیستم سولانا شامل صرافی غیر متمرکز سرم (SRM)، شبکه تأمین کننده زیرساخت ابری مبتنی بر بلاکچین آکاش (AKT) و ابزار محاسبات ابری غیرمتمرکز آلف (ALEPH) است.

“فکر می کنم پروژه‌های سولانا تا چند ماه آینده از بقیه بازار بهتر عمل کنند و خود سولانا نیز از این رشد بی نصیب نمانده و می‌تواند حتی به جمع ۱۰ ارز برتر از نظر ارزش بازار بپیوندد. از نظر من این شبکه یکی از آینده‌دار ترین پروژه‌های حال حاضر کریپتو محسوب می‌شود که هنوز افراد زیادی پتانسیل آن را درک نکرده‌اند.”

در خارج از اکوسیستم سولانا نیز، این معامله گر عقیده دارد که به طور کلی بازار کریپتو حداقل یک روند صعودی دیگر را در پیش دارد و کسانی که زودتر دارایی‌های خود را می‌فروشند از این چرخه خارج خواهند شد.

“هنگامی که سرانجام سوپرچرخه اتفاق بیافتد نام ارزهای دیجیتال را بیشتر از هر موقع دیگری خواهیم شنید، حتی بیشتر از حال حاضر و در این مرحله سرمایه‌گذاران بلند مدت و هولدرها نسبت به معامله گران وضعیت بهتری را تجربه خواهند کرد.

اما اینکه این چرخه دقیقا چه زمانی شروع می‌شود را کسی نمی‌تواند به طور دقیق پیش بینی کند بنابراین بهترست دارایی‎‌های خود را مدام تغییر ندهید و بیشتر به فکر هولد کردن آن‌ها باشید تا از بازار و سود مرکب جا نمانید.”

نوشته آلتکوین‌هایی که در چند ماه آتی عملکرد بهتری را خواهند داشت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا