اخبار ارز دیجیتال

آمادگی ۶ پروژه رمزارز جذاب برای حضور در شاخص توکن‌های شبکه پولکادات

اعلام آمادگی ۶ پروژه رمزارز جذاب برای حضور در شاخص توکن‌های شبکه پولکادات

۶ پروژه برتر شبکه پولکادات (Polkadot) موافقت خود برای حضور در فهرست شاخص توکن‌های شبکه پولکادات (Polkadot Index Network Token) و شورای اصلی (Constituent Council) این شبکه اعلام کردند.

اطلاعات مربوط به فهرست توکن‌های شاخص شبکه پولکادات (PINT)، در معرض دید عموم قرار گرفته است و ۶ پروژه برای حضور در این شخص اعلام آمادگی کرده‌اند. این پروژه یک نقشه راه چهار مرحله‌ای را به تصویر کشیده است که انتظار می‌رود طی سه ماه آینده و با راه‌اندازی شبکه اصلی این رمزارز به اوج خود برسد.

بر اساس اعلامیه منتشر شده در ۱۴ آوریل، ۶ پروژه پیشرو پولکادات موافقت اولیه خود برای حضور در این فهرست را اعلام کرده‌اند که از جمله آنها می‌توان به شبکه آکلا (Acala)، ایکولیبریوم (Equilibrium)، هایدرا دی ایکس (HydraDX)، لیتنتری (Litentry)، مون بیم (Moonbeam) و پلاسم (Plasm) اشاره کرد.

توکن‌های پینت (PINT) در تلاش هستند تا سرمایه گذاران در پولکادات را به شکلی متعادل در معرض این اکوسیستم در حال ظهور قرار دهند و با عرضه یک سبد سرمایه مناسب آنها را در برابر نوسانات جداگانه هر یک از پروژه‌ها ایمن سازند. توسعه دهندگان PINT امیدوار هستند که این شاخص به عنوان یک “دارایی ذخیره ارزش” در سرتاسر اکوسیستم پولکادات مورد پذیرش قرار گیرد. چرا که این شاخص جدید را می‌توان به عنوان یک راهکار جایگزین برای نگهداری توکن‌های اصلی هر پروتکل و مدیریت پیوسته آنها در نظر گرفت.

یک شورا وظیفه مدیریت بر توکن‌های این شاخص را برعهده خواهد داشت و “شورای اصلی” نیز توسط نمایندگان معرفی شده از سوی هر یک از پروژه‌های حاضر در این فهرست تشکیل خواهد شد و تا کنون ۶ پروژه متعهد شده‌اند تا در این شورا عضو شوند.

شورای پینت مدیریت تمام جنبه‌های شاخص PINT را برعهده خواهد داشت و بر ذخایر رمزارزی که از طریق دریافت کارمزد در این صندوق ذخیره می‌شوند نظارت خواهد کرد. هرچند شورای اصلی در خصوص تصمیم‌گیری‌های شورای عمومی از حق وتو برخوردار خواهد بود.

این شاخص حاصل مشارکت استیتلس مانی (Stateless Money)، ارائه دهنده خدمات استیکینگ، و چین سیف (ChainSafe)، یک تیم توسعه دهنده بلاکچین، است. استیتلس مانی به عنوان هماهنگ کننده این پروژه و چین سیف به عنوان توسعه دهنده اصلی آن فعالیت خواهد کرد. همچنین دیفای دائو (DeFi DAO) و استیکر دائو (Staker DAO) نیز به نفع راه‌اندازی صندوق ذخیره پینت رأی داده‌اند و بخشی از کارمزدهای دریافت شده از سوی این پروژه را دریافت خواهند کرد.

نوشته آمادگی ۶ پروژه رمزارز جذاب برای حضور در شاخص توکن‌های شبکه پولکادات اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا