تاریخ : جمعه, ۲۲ تیر , ۱۴۰۳ Friday, 12 July , 2024
0

لورس :آموزش تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت و روش‌ جایگزین

  • کد خبر : 2642373
  • ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۶
لورس :آموزش تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت و روش‌ جایگزین
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :تبدیل تتر TRC20 به ERC20 در تراست ولت با استفاده از بریج‌های غیرمتمرکز و همچنین صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز شده امکان‌پذیر است اما برای کاربران ایرانی تنها روش اول امکان‌پذیر است. جدای از این روش، روش‌های جایگزینی برای تبدیل تتر TRC20 به ERC20 وجود دارد که می‌تواند هزینه […]

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تبدیل تتر TRC20 به ERC20 در تراست ولت با استفاده از بریج‌های غیرمتمرکز و همچنین صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز شده امکان‌پذیر است اما برای کاربران ایرانی تنها روش اول امکان‌پذیر است. جدای از این روش، روش‌های جایگزینی برای تبدیل تتر TRC20 به ERC20 وجود دارد که می‌تواند هزینه کمتری برای کاربران داشته باشد. در این مقاله به آموزش تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت و روش‌های جایگزین آن می‌پردازیم.

 

تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت

تراست والت یکی از معروف‌ترین و پرکاربردترین کیف پول‌های آنلاین ارز دیجیتال است که از بیش از ۷۰ شبکه بلاک چینی و ارزهای ساخته شده بر روی آن‌ها پشتیبانی می‌کند. کاربران با ساخت یک حساب کاربری چند زنجیره‌ای در این کیف پول می‌توانند از آن برای نگهداری ارزهای دیجیتال در شبکه‌های مختلف مثل بیت کوین، اتریوم، بایننس، ترون، پالیگان و غیره استفاده کنند.

 

در تراست ولت علاوه بر نگهداری و انتقال ارزهای دیجیتال گزینه‌های دیگری نیز با همکاری با پروژه‌های متمرکز و غیر متمرکز دیگر در اختیار کاربران قرار گرفته است. به عنوان مثال خرید رمز ارز از طریق صرافی‌های متمرکز در این کیف پول نیز برای کاربران مجاز ارائه شده است و در نحوه خرید تتر | آموزش خرید با بهترین قیمت تتر، تراست ولت نیز به عنوان یکی از گزینه‌ها مطرح می‌شود.

 

قابلیت‌های دیگر مثل تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر از طریق صرافی‌های غیرمتمرکز و تبدیل ارزهای موجود در یک شبکه به ارزهای دیگر در شبکه دیگر با استفاده از بریج‌های مختلف از دیگر خدمات مهم این کیف است. امکان استیکینگ ارز دیجیتال نیز برای برخی از کوین‌های مطرح بازار در تراست ولت موجود است و مجموع این‌ها تراست والت را به یک کیف پول رایگان جامع برای کاربران ارز دیجیتال تبدیل می‌کند.

 

منظور از تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت تبدیل تتر موجود در شبکه ترون با استاندارد TRC20 به تتر موجود در شبکه اتریوم با استاندارد ERC20 است. دلایل مختلفی برای این کار می‌تواند وجود داشته باشد که یکی از مهمترین آن‌ها نیاز به استفاده از تتر در اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز شبکه اتریوم است. انجام این کار در تراست ولت با استفاده از بریج‌ها و به صورت غیرمتمرکز وجود دارد که در ادامه به آموزش آن می‌پردازیم.

 

آموزش تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت

در حال حاضر، بریج‌هایی که تراست ولت از آن‌ها برای انتقال و تبدیل میان زنجیره‌ای ارزهای دیجیتال استفاده می‌کند، از شبکه ترون و استاندارد TRC20 پشتیبانی نمی‌کنند. بنابراین، امکان تبدیل تتر TRC20 به ERC20 در تراست ولت با استفاده از گزینه Swap وجود ندارد اما ااین امکان برای تتر موجود در بایننس BEP20 و شبکه‌های لایه دوم وجود دارد.

 

بنابراین اگر به دنبال تبدیل تتر TRC20 به ERC20 در تراست ولت هستید، ابتدا باید تتر خود را در شبکه TRC20 به فروش برسانید و سپس تتر را در شبکه اتریوم خریداری کنید. کاربران ایرانی به دلیل عدم دسترسی به سیستم‌های بانکی بین‌المللی، امکان استفاده از گزینه‌های خرید و فروش ارز دیجیتال موجود در این کیف پول را ندارند و باید به دنبال فروش تتر در ایران با بهترین قیمت تتر باشند.

 

به هر حال اگر خارج از ایران هستید یا از طریق واسطه‌ها به گزینه فروش و خرید در تراست ولت دسترسی دارید می‌توانید، تتر در شبکه ترون را انتخاب کنید و با استفاده از گزینه Sell آن را به فروش برسانید. پس از انجام این کار می‌توانید به بخش Buy مراجعه کرده و با پرداخت پول از کارت بانکی تتر را در شبکه اتریوم با استاندارد ERC خریداری و به کیف پول خود اضافه کنید.

 

جایگزین تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت

همانگونه که در بخش قبل گفته شد، در حال حاضر تراست ولت از تبدیل ارزهای دیجیتال در شبکه ترون پشتیبانی نمی‌کند و به همین امکان تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت به صورت مستقیم و غیرمتمرکز وجود ندارد و استفاده از صرافی‌های متمرکز پشتیبانی شده نیز برای کاربران ایرانی ممکن نیست و به همین دلیل نیاز به ارائه جایگزین تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت احساس می‌شود.

 

نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که حتی در صورت پشتیبانی تراست ولت از شبکه ترون برای تبدیل میان بلاک چینی در آینده، استفاده از روش تبدیل میان زنجیره‌ای هزینه بالایی خواهد داشت. از آنجایی که شبکه مقصد اتریوم است، معمولا این هزینه بالاتر نیز می‌باشد و به همین دلیل انتخاب جایگزین حتی با فرض امکان تبدیل در تراست ولت نیز به نفع کاربران است. بهترین جایگزین استفاده از بهترین سایت خرید و فروش تتر در ایران است که از امکان واریز و برداشت تتر در شبکه‌های ترون و اتریوم پشتیبانی می‌کند.

 

تبدیل تتر TRC20 به ERC20 با صرافی رابکس

صرافی رابکس یکی از بهترین گزینه‌ها برای تبدیل تتر ترونی به اتریومی است. این صرافی از انتقال تتر در بیش از ۱۰ شبکه بلاک چینی بپشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند به راحتی تتر TRC20 خود را به آن انتقال داده و تتر ERC20 را در شبکه اتریوم از آن برداشت بزنند. این فرایند در کمترین زمان ممکن و تنها با پرداخت هزینه انتقال بلاک چین‌ها صورت می‌گیرد.

 

برای انجام این کار ابتدا باید حساب کاربری خود را با مراجعه به سایت Rabex.ir بسازید و با ارائه اطلاعات مورد نیاز احراز هویت خود را تکمیل کنید. پس از انجام این کار با مراجعه به بخش واریز در کیف پول، رمز ارز تتر و ترون را برای شبکه انتخاب کنید تا آدرس تتر ترونی در حساب کاربری صرافی به شما نمایش داده شود. این آدرس را کپی کنید و به کیف پول تراست ولت برای انتقال تتر TRC20 مراجعه کنید.

 

در کیف پول تراست ولت تتر خود در شبکه ترون TRC20 را انتخاب کنید. گزینه SEND برای ارسال استفاده می‌شود. با انتخاب این گزینه، د پنجره نمایش داده شده مقدار تتری که می‌خواهید ارسال کنید و آدرس دریافت کننده که از رابکس گپی کرده‌اید را وارد کنید و با پرداخت هزینه تراکنش با استفاده از رمز ارز TRX تراکنش را نهایی کنید. با تایید تراکنش کیف پول شما با تتر در شبکه ترون شارژ خواهد شد.

کیف پول تراست ولت تتر

پس از دریافت تترهای خود در کیف پول رابکس،‌ نوبیت به انتقال تتر در شبکه اتریوم به تراست ولت می‌رسد. برای این کار به قسمت برداشت در کیف پول رابکس مراجعه کرده و رمز ارز تتر و شبکه انتقال اتریوم با استاندارد ERC20 را انتخاب کنید. از کیف پول تراست ولت خود رمز ارز تتر در شبکه اتریوم را جستجو کرده و با انتخاب گزینه Receive آدرس دریافت تتر در شبکه اتریوم خود را کپی کنید.

 

با مراجعه به پنجره واریز در کیف پول رابکس، آدرس دریافت کننده را با آدرس کپی شده از تراست ولت پر کنید و میزان تترهایی که می‌خواهید انتقال دهید را مشخص کنید. توجه داشته باشید که شبکه انتقال انتخاب شده در رابکس و آدرس دریافت کننده در تراست ولت هر دو مربوط به اتریوم باشد. با تایید تراکنش و کسر هزینه‌های انتقال در شبکه اتریوم، تترها در شبکه اتریوم به کیف پول شما واریز می‌شود و می‌توانید از آن برای فعالیت‌های خود استفاده کنید.

 

جمع‌بندی

تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت به دلیل عدم پشتیبانی بریج‌های واسطه از شبکه ترون به صورت مستقیم قابل انجام نیست و حتی در صورت امکان‌پذیری نیز به دلیل نیاز به تبدیل در شبکه اتریوم هزینه بالایی دارد. راه حل جایگزین تبدیل تتر trc20 به erc20 در تراست ولت استفاده از صرافی‌های ایرانی معتبر مثل رابکس است که امکان انجام این کار را با هزینه کم و سرعت بالا در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2642373

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها