تاریخ : شنبه, ۲۳ تیر , ۱۴۰۳ Saturday, 13 July , 2024
0

لورس :آیا بهترین بازی های کسب درآمد ارز دیجیتال دوباره زنده می‌شوند؟ (معرفی پروژه جدید)

 • کد خبر : 2628836
 • ۱۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۴
لورس :آیا بهترین بازی های کسب درآمد ارز دیجیتال دوباره زنده می‌شوند؟ (معرفی پروژه جدید)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

دنیای ارز دیجیتال عرصه‌ای از نوآوری دائمی است ولی بعضی از ترندها سر و صدای بیشتری بپا می‌کنند. گیم‌فای (GameFi)، ادغام فناوری بلاک‌چین و بازی‌های ویدئویی، همیشه موضوع داغی بوده است و پروژه‌هایی مانند دیسنترالند و اکسی اینفینیتی توجه زیادی را جلب کرده‌اند. با این حال، بازیکن جدیدی در عرصه گیم‌فای وجود دارد که در حال کسب محبوبیت و جلب توجه است – توکن میم‌فای سنسی اینو (Sensei Inu). در این مقاله، پتانسیل رونق دوباره گیم‌فای و دلیل اینکه چرا سنسی اینو ممکن است جواهر پنهانی باشد که دنبالش بوده‌اید را بررسی خواهیم کرد.
معرفی ۵ میم‌کوین جدید با پتانسیل رشد شدید توجه: مقاله‌ای که مطالعه می‌کنید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.
فهرست مطالبرنسانس گیم‌فایاکسی اینفینیتی: انقلاب کسب درآمد از بازیسنسی اینو: رقیب میم‌فایسنسی اینو ( Sensei Inu ) چیست؟مکانیسم اثبات ارزشپیش‌فروش ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

دنیای ارز دیجیتال عرصه‌ای از نوآوری دائمی است ولی بعضی از ترندها سر و صدای بیشتری بپا می‌کنند. گیم‌فای (GameFi)، ادغام فناوری بلاک‌چین و بازی‌های ویدئویی، همیشه موضوع داغی بوده است و پروژه‌هایی مانند دیسنترالند و اکسی اینفینیتی توجه زیادی را جلب کرده‌اند. با این حال، بازیکن جدیدی در عرصه گیم‌فای وجود دارد که در حال کسب محبوبیت و جلب توجه است – توکن میم‌فای سنسی اینو (Sensei Inu). در این مقاله، پتانسیل رونق دوباره گیم‌فای و دلیل اینکه چرا سنسی اینو ممکن است جواهر پنهانی باشد که دنبالش بوده‌اید را بررسی خواهیم کرد.

 • معرفی ۵ میم‌کوین جدید با پتانسیل رشد شدید

توجه: مقاله‌ای که مطالعه می‌کنید، یک ترجمه‌ی فارسی از منابع انگلیسی زبان، صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی به کاربران عزیز توکن‌باز است. موارد و پروژه‌های معرفی شده، توصیه مالی نیستند، و در صورتی که علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری هستید. تحقیقات بیشتر انجام دهید و مدیریت ریسک و سرمایه را در نظر بگیرید.

فهرست مطالب

 • رنسانس گیم‌فای
 • اکسی اینفینیتی: انقلاب کسب درآمد از بازی
 • سنسی اینو: رقیب میم‌فای
 • سنسی اینو ( Sensei Inu ) چیست؟
 • مکانیسم اثبات ارزش
 • پیش‌فروش پرقدرت
 • توکنومیک
 • جمع‌بندی
 • سوالات پرتکرار

رنسانس گیم‌فای

گیم‌فای، مخفف “گیم فایننس”، مفهومی است که دنیای بازی‌ها و دیفای (مالی غیرمتمرکز) را بهم مرتبط می‌کند. این شامل ادغام فناوری بلاک‌چین و رمزارزها در اکوسیستم‌های بازی است، به بازیکنان اجازه می‌دهد پاداش‌ کسب کنند، دارایی‌های درون بازی را معامله کنند و در اقتصادهای غیرمتمرکز شرکت داشته باشند. دیسنترالند و اکسی اینفینیتی با بازیکنانی که با مشارکت در این دنیاهای مجازی درآمد قابل توجهی کسب می‌کنند، نمونه‌های بارز موفقیت این ترند هستند.

اکسی اینفینیتی: انقلاب کسب درآمد از بازی

اکسی اینفینیتی مفهوم گیم‌فای را حتی فراتر برده است با این امکان که بازیکنان بتوانند مالک موجودات کلکسیونی و دوست‌داشتنی به نام اَکسی‌ها شوند و با آن‌ها مبارزه کنند. این اَکسی‌ها می‌توانند خرید و فروش شوند یا تولیدمثل کنند، راهی برای کسب ارز دیجیتال به ویژه توکن‌های AXS و SLP به بازیکنان می‌دهد.

سنسی اینو: رقیب میم‌فای

در حالی که اکسی اینفینیتی پیشگام گیم‌فای بوده است، توکن میم‌فای سنسی اینو توجه‌ها را به عنوان یک رقیب احتمالی گیم‌فای به خود جلب کرده است. آنچه سنسی اینو را متمایز می‌کند، رویکرد پویای آن به ادغام ارز دیجیتال و بازی است.

سنسی اینو (Sensei Inu) چیست؟

سنسی اینو جذابیت میم‌کوین‌ها را با جذابیت بازی‌های اطلاعات و دانش ارز دیجیتال ترکیب می‌کند و اکوسیستمی ایجاد می‌کند که کاربران هم می‌توانند لذت ببرند و هم پاداش‌هایی دریافت کنند. با مکانیسم اثبات ارزش منحصر به فرد خود، سنسی اینو به دانش و مهارت افراد ارزش قائل است و کاربران را به خاطر تخصصشان پاداش می‌دهد.

مکانیسم اثبات ارزش

مکانیسم اثبات ارزش به دانش و مهارت افراد ارزش قائل است و اطمینان می‌دهد که همه فرصت برابری برای درخشش دارند. کاربران می‌توانند در بازی دانش ارز دیجیتال شرکت کنند که در آن دانش بلاک‌چین و رمزارز خود را آزمایش می‌کنند و همزمان توکن‌های SINU به دست می‌آورند.

پیش‌فروش پرقدرت

فاز پیش‌فروش سنسی اینو با جمع‌آوری بیش از ۵۰٬۰۰۰ دلار در ساعت اول موجی ایجاد کرد که نشانه روشنی از حمایت قوی طرفداران و اعتماد سرمایه‌گذاران است. علاوه بر این، هر مرحله پیش‌فروش سنسی اینو شاهد افزایش قیمت توکن INU بود که سرمایه‌گذاران اولیه را با پتانسیل رشد جذب کرد.

توکنومیک

توکنومیک سنسی اینو نمونه بارزی از شفافیت است. با عرضه بیشینه ۵٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰، که کمیابی آن را تضمین می‌کند. اما نکته جالب این است که مالیات خرید صفر درصد است، که آن را یکی از بهترین گزینه‌های رمزارز با بازار کوچک برای سرمایه‌گذاران می‌کند.

توزیع توکن‌ها به شرح زیر است:

۱٫ پیش‌فروش: ۵۰٪ از توکن‌ها برای پیش‌فروش در نظر گرفته شده‌اند تا به سرمایه‌گذاران اولیه سهم قابل توجهی در پروژه بدهد.

۲٫ نقدینگی: ۲۰٪ برای نقدینگی رزرو شده است تا معاملات روان و پایداری برای توکن را تضمین کند.

۳٫ توکن‌سوزی و بازی: ۲۰٪ برای مکانیسم‌های توکن‌سوزی و بازی کنار گذاشته شده است که بالقوه می‌تواند ارزش توکن را با گذر زمان افزایش دهد.

۴٫ صرافی متمرکز: ۱۰٪ باقی‌مانده برای لیست‌شدن در صرافی‌های متمرکز اختصاص یافته است تا دسترسی SINU به مخاطبان وسیع‌تر را تضمین کند.

جمع‌بندی

طرفداران توکن میم‌فای سنسی اینو در حال افزایش هستند و این توکن ترکیب جذابی از فرهنگ میم‌کوین‌ها و بازی‌های دانش رمزارز ارائه می‌دهد. با کسب محبوبیت گیم‌فای، پتانسیل سنسی اینو به عنوان یک رقیب گیم‌فای روشن‌تر می‌شود.

منبع: NewsBTC

سوالات پرتکرار

گیم‌فای چیست؟

گیم‌فای، مخفف “گیم فایننس”، ادغام فناوری بلاک‌چین و رمزارزها در اکوسیستم‌های بازی است تا بازیکنان بتوانند پاداش دریافت کنند و در اقتصادهای غیرمتمرکز شرکت داشته باشند.

اکسی اینفینیتی چیست؟

اکسی اینفینیتی یک بازی Play2Earn است که به بازیکنان اجازه می‌دهد مالک، تولیدمثل و مبارزه با موجودات قابل جمع‌آوری به نام اَکسی‌ها شوند و منبع درآمد جایگزینی فراهم می‌کند.

نوشته آیا بهترین بازی های کسب درآمد ارز دیجیتال دوباره زنده می‌شوند؟ (معرفی پروژه جدید) اولین بار در توکن باز. پدیدار شد.

توکن باز

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2628836

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها