اخبار ارز دیجیتال

آیا محدوده قیمتی ۵۲۰۰۰ دلار کف جدید بیت کوین است؟

کف جدید بیت کوین در چه محدوده‌ای قرار دارد؟

دارایی‌های نقد در صرافی‌ها آماده خرید و ورود جدید به رمزارزها هستند چرا که رفتار نهنگ‌ها نشان می‌دهد که سطح ۵۲۰۰۰ دلار به احتمال زیاد کف جدید بیت کوین (Bitcoin) است. داده‌های درون زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های بیت کوین، که همان سرمایه گذاران با حجم سنگینی از معاملات هستند، خریدهای قابل توجهی بین سطوح ۵۴۰۰۰ تا ۵۸۰۰۰ دلار را به ثبت رسانده‌اند.

نمودار قیمتی نقاط ورود نهنگ‌ها به بیت کوین (Bitcoin)

نقاط ورود نهنگ‌ها به بیت کوین

در حالی که اتریوم (ETH) از محدوده ۴۰۰۰ دلار عبور کرده و چندین آلتکوین دیگر نیز در روز دوشنبه به سقف‌های تاریخی خود دست پیدا کرده‌اند، داده‌ها نشان می‌دهد که هنوز اشتهای خرید بیشتری در سرمایه گذاران وجود دارد.

در حالی که بیت کوین به تثبیت و درجا زدن خود ادامه می‌دهد و نشانه‌هایی از آمادگی برای مقابله با مقاومت ۶۰۰۰۰ دلاری را نشان می‌دهد، یک شور و هیجان قیمتی جدید در حال ورود به آلتکوین‌ها است.

در حالی که برخی از آلتکوین‌ها، به ویژه دوج کوین (Dogecoin)، از هفته گذشته شاهد اصلاح قیمتی بوده‌اند، معامله‌گران همچنان به امید دیدن قیمت‌های بالاتر و سقف‌های تاریخی جدید منتظر مانده‌اند. لکس مسکوسکی (Lex Moskovski)، تحلیلگر معروف، اظهار داشت که این امر به درستی با تعداد استیبل کوین‌های (Stablecoin) وارد شده به صرافی‌ها نشان داده می‌شود.

ورودی استیبل کوین‌ها

ورودی‌های استیبل کوین‌ها برای ماه‌ها روند افزایشی داشته و جدا از دوره های “تنظیم مجدد” مختصری که آن‌ها از صرافی‌ها خارج شدند، روند کلی افزایشی کاملا مشخص است.

این نشان می‌دهد که معامله گران آماده و منتظرند تا با حرکتی ناگهانی و نشانه‌ای در بازار، به سمت خرید‌های جدید هجوم بیاورند.

حجم موجودی استیبل کوین‌ها در صرافی‌ها طی روزهای اخیر به سقف تاریخی جدیدی در سطوح بالاتر از ۱۱.۵ میلیارد دلار رسیده است، که پس از یک تغییر کوچک در زمان نوشتن مقاله، هنوز بالای ۱۱ میلیارد دلار است.

مسکوسکی به دنبال کنندگان توییتر خود گفت:

“استیبل کوین‌ها در صرافی‌ها همچنان در محدوده سقف تاریخی جدید خود باقی خواهند ماند.”

نوشته آیا محدوده قیمتی ۵۲۰۰۰ دلار کف جدید بیت کوین است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا