اخبار ارز دیجیتال

آیا پیتر برانت نظر خود در مورد بیت کوین را تغییر داده است؟

نظر پیتر برانت در مورد وضعیت بیت کوین چیست ؟

پیتر برانت (Peter Brandt)، معامله‌گر شناخته شده بازار رمزارز، با انتشار یک نمودار نظر خود در مورد عملکرد تاریخی قیمت بیت کوین در دوره‌های زمانی مختلف را بیان کرده است. این کار برانت تعجب بسیاری از طرفداران رمزارز را به دنبال داشته است.

برانت اینبار به توییتر آمده است تا این موضوع را بررسی کند که آیا حرکت قیمت بیت کوین مشابه سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ بیانگر آغاز یک دوره نزولی بلندمدت است یا خیر.

برانت بلافاصله پس از ارسال این چارت گفت که قصد ندارد برای یک ماه در خصوص رمزارزها صحبت کند. وی گفته است:

“طی ۴۶ سال گذشته به عنوان یک معامله‌گر از برخی معاملات دشوار رنج برده‌ام. من می‌دانم مرتکب شدن اشتباهات مرگبار چه حسی دارد. من بی احساس نیستم و به همین خاطر برای یک ماه صحبت کردن در مورد رمزارزها را متوقف خواهم کرد چرا که می‌دانم برخی از شما درد می‌کشید.”

نمودار یک روزه بیت کوین (Bitcoin) پیتر برنت

نمودار یک روزه بیت کوین

دیروز چهارشنبه بیت کوین برای یک بازه زمانی کوتاه ریزشی ۵۰+ درصدی از اوج قیمتی خود در ماه آوریل را تجربه کرد و برای اولین بار طی چند ماه گذشته، بار دیگر با تراز ۳۰۴۱۵ دلار آشنا شد. با این حال برانت که پیشتر و به کنایه گفته بود ورود سرمایه گذاران نهادی مانع از ریزش قیمت بیت کوین و کاهش رفتار نوسانی آن خواهد شد، به این موضوع اشاره کرده است که سقوط قیمت اخیر بیت کوین پس از افت ۷۲.۲ درصدی ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ و ۱۳ مارس ۲۰۲۰، بزرگترین اصلاح قیمت این رمزارز در طول تاریخ بوده است. برانت در توییتی گفته است:

“این سقوط رسماً به بزرگترین اصلاح قیمت بیت کوین از مارس ۲۰۲۰ تا کنون تبدیل شده است. اما این چطور ممکن است؟؟؟؟؟ قرار بود که سرمایه گذاران سازمانی بیت کوین را حمایت کنند. قرار نبود چنین اتفاقاتی رخ دهد!!!!!”

جدول شدت بزرگی و دوره اصلاح قیمت بازار صعودی بیت کوین (Bitcoin)

شدت بزرگی و دوره اصلاح قیمت بازار صعودی بیت کوین

۲۳ آوریل و پس از آنکه بیت کوین یک سقوط تند و تیز از تراز ۵۴۰۰۰ دلار به ۴۸۰۰۰ دلار را تجربه کرد، برانت فاش کرد که یک سفارش برای خرید بیت کوین پایین‌تر از تراز ۳۳۰۰۰ دلار باز کرده است.

“من دیشب سفارشی را برای خرید بیت کوین در تراز ۳۲۵۰۱ دلار ثبت کرده‌ام.”

در آن زمان، رمزارز پیشرو باید روندی نزولی را در پیش می‌گرفت تا پیش‌بینی برانت محقق و سفارش او فعال شود. اما اکنون و با توجه به اینکه بیت کوین به ترازهایی پایین‌تر از ۳۲۵۰۰ دلار نیز راه یافته است، این احتمال می‌رود که سفارش او کاملاً انجام شده باشد.

نوشته آیا پیتر برانت نظر خود در مورد بیت کوین را تغییر داده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا