اخبار ارز دیجیتال

ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین !

ایلان ماسک: من حامی بیت کوین هستم !

ایلان ماسک (Elon Musk) اخیراً با حضور در کلاب هاوس (Clubhouse) در یک مصاحبه دوستانه حاضر شده و به نوعی گمانه زنی‌های صورت گرفته در خصوص خرید بیت کوین (Bitcoin) توسط خود را تأیید کرد.

وی در طول مصاحبه گفته است که از همان سال ۲۰۱۳ با بازار رمزارزها آشنا شده است. وی همچنین خاطرنشان کرد از اینکه زودتر برای خرید اولین ارز دیجیتال اقدام نکرده، پشیمان است. با این حال خبر ابراز پشیمانی ایلان ماسک از اینکه چرا دیر بیت کوین را خریداری کرده افراد زیادی را متعجب نکرده است.

چرا که هفته گذشته ایلان ماسک بیوی توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده بود و در نتیجه آن تنها در عرض چند دقیقه قیمت این رمزارز تقریباً ۲۰ درصد افزایش یافت. این تغییر ناگهانی منجر به حدس و گمان‌های زیادی شد. برخی ادعا کردند که این یکی دیگر از شوخی‌های ایلان ماسک است. در حالی که بسیاری دیگر ادعا کردند که این تغییر بیو نشانه‌ای از سرمایه گذاری وی در بیت کوین است.

اما وی امروز به تمام این شایعات که بر سر زبان‌ها افتاده بود پایان داد، زیرا ماسک تأیید کرد که مانند میلیون‌ها نفر دیگر طرفدار بیت کوین است.

بیت کوین ، آینده مالی

ایلان ماسک در ادامه ادعا کرد که در سال‌های آینده شاهد پذیرش گسترده بیت کوین از سوی بنیادهای اقتصادی دنیا خواهیم بود. وی همچنین به شوخی از حضور دیر هنگام خود در مهمانی بیت کوین عذرخواهی کرده است.

تأیید ماسک در مورد بیت کوین ممکن است برای بسیاری از افراد تعجب آور نباشد. چرا که او کارآفرینی است که اتومبیل‌های الکتریکی را به یک پدیده بسیار مهم و پذیرفته شده تبدیل کرده و حتی به نوعی فناوری سفر فضایی را پس از توسعه موشک‌های شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) تغییر داده است. به نظر می‌رسد این تنها زمانی بود که او از بیت کوین حمایت و از آن به عنوان سیستم مالی یاد کرده که نظام صد ساله بانکداری را به چالش کشیده است.

قیمت بیت کوین پس از تغییر بیو ماسک در توییتر به تراز ۳۸ هزار دلار رسید. با این حال، بیت کوین نتوانست موقعیت خود را حفظ کند و خیلی زود به زیر تراز ۳۳ هزار دلار بازگشت. در حال حضار این رمزارز در زیر تراز ۳۵ هزار دلار در حال معامله است. در همین زمان نهنگ‌های کوین بیس (Coinbase) خارج کردن بیت کوین‌های خود از این صرافی را آغاز کرده‌اند. برترین رمزارز جهان حرکت خود در هفته اول ژانویه ۲۰۲۱ را با رشدی شدید آغاز کرد. اما از آن زمان به بعد قیمت آن بین ترازهای ۳۰ تا ۳۵ هزار دلار در نوسان بوده است.

نوشته ابراز پشیمانی ایلان ماسک از خرید دیر هنگام بیت کوین ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا