اخبار ارز دیجیتال

احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰۰۰۰ دلاری!

احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰۰۰۰ دلاری همچنان وجود دارد

طبق گفته اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر کل گوگنهایم (Guggenheim)، احتمال ریزش قیمت بیت کوین وجود دارد و روند فعلی این ارز ادامه‌دار نخواهد بود.

مینرد در آخرین مصاحبه خود با سی‌ان‌ان (CNN) می‌گوید که بیت کوین (BTC) در مقایسه با گیم‌استاپ (Gamestop) و دیگر سهام یولو (yolo)، داخل یک حباب فرضی گیر کرده است. او معتقد است که اگر بزرگترین رمزارز دنیا دچار یک موج مدیریت ریسک شود، می‌تواند دوباره سطح ۲۰۰۰۰ دلاری را مشاهده کند.

“زمانی که یک برهه مدیریت ریسک را شاهد باشیم می‌توان متصور شد که بتوانیم بیت کوین را دوباره در قیمتی بین ۲۰۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دلار ببینیم. این سطوح نقاط مناسبی برای سرمایه گذاری بلند مدت خواهند بود.”

بیت کوین با قیمتی حوالی ۵۶۰۰۰ دلار در حال معامله می‌باشد. این در حالیست که امروز افت قیمتی تا سطح ۵۵۶۰۰ دلار را شاهد بودیم. این پایین‌ترین سطح قیمتی BTC از روز ۲۹ام مارس تا کنون می‌باشد.

نگاهی بلند مدت

پیش‌بینی قیمت ۴۰۰۰۰۰ دلاری برای بیت کوین که توسط مینرد در اواسط ماه دسامبر منتشر شد، خوشحالی بسیار زیادی را در جامعه رمزارز ایجاد کرد. اما خیلی سریع پس از این پیش‌بینی، مینرد دیدگاه نزولی پیدا کرد و درباره سقوط BTC کف بازار اخطار داد. به همین دلیل برخی معتقدند که او از عمد سعی دارد تا بازار را پایین بکشد بلکه شرکت وی، گوگنهایم بتواند ارزان‌تر خرید کند.

وقتی از او درباره پیش‌بینی بسیار صعودی‌اش در مصاحبه قبلی سوال شد، گفت که رهبر بازار رمزارز خواهد توانست به آن اهداف برسد، اما در بازه‌ای ۱۰ تا ۲۰ ساله.

این پیش‌بینی‌‌ها چه درست و چه غلط به ما یادآوری می‌کنند که بازار رمزارز‌ها بازاری بدون دامنه نوسان و پر ریسک می‌باشد و احتمال ریزش بیت کوین و به دنبال آن مابقی کوین‌ها همواره وجود داشته و خواهد داشت. وارد شدن به چنین بازاری بدون آموزش و مدیریت سرمایه مطمئناً به ضرر فراوان و یا حتی از بین رفتن کل سرمایه منجر خواهد شد.

نوشته احتمال ریزش قیمت بیت کوین تا سطح ۲۰۰۰۰ دلاری! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا