اخبار ارز دیجیتال

ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار

به گفته یک تحلیلگر خوش سابقه، ادامه روند صعودی بیت کوین تنها زمانی میسر خواهد شد که این ارز دیجیتال بتواند حداقل قیمت خود را بالاتر از ۹۰۰۰ دلار نگه دارد.

طی چند روز اخیر، بیت کوین اصلاحات قیمت زیادی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال بعد از رسیدن به اوج ۱۲۱۰۰ دلاری خود در هفته گذشته، طی چند روز گذشته کاهش قیمت داشته و تراز ۹۸۰۰ دلاری را تجربه کرده است.

در زمان نگارش این خبر، بیت کوین پس از یک جهش قیمتی با نرخ ۱۰۴۰۰ دلار در حال معامله است. با اینکه بازار روند نزولی داشته، اما به عقیده یک تریدر با تجربه، اکنون بیت کوین در نقطه خوبی قرار دارد.

مشاهده آخرین تحلیل‌ها خرید و فروش بیت کوین

تا زمانی که بیت کوین بالاتر از تراز ۹۰۰۰ دلار باقی بماند، روند صعودی آن ادامه خواهد یافت

طبق نظریه یک تحلیلگر، اگر بیت کوین بتواند بالاتر از ۹۰۰۰ دلار باقی بماند، روند صعودی آن ادامه‌دار خواهد شد.

مقایسه عملکرد قیمتی بیت کوین و نزدک

مقایسه عملکرد قیمتی بیت کوین و نزدک

او برای بیان ادعای خود، دیروز دوشنبه (۷ سپتامبر) نموداری را منتشر کرد که نشان می‌دهد عملکرد قیمت بیت کوین مشابه عملکرد نزدک بعد از رکود بزرگ سال ۲۰۰۸ است. بر اساس این مقایسه تا زمانی که بیت کوین در تراز ۹۰۰۰ دلار باقی بماند،‌ در همان وضعیتی قرار خواهد گرفت که نزدک پیش از آغاز روند صعودی ۱۰ ساله خود قرار داشت.

اگر بیت کوین بخواهد مسیر حرکتی نزدک را در پیش بگیرد، باید سطح خود را تا چند ماه حفظ کند تا بتواند یک روند صعودی چند ماهه را طی کند و به اوج قیمت خود برسد. این تحلیلگر طی سال‌های گذشته پیش‌بینی‌های دقیقی داشته است.

در اوایل سال ۲۰۲۰، این تحلیلگر ادعا کرده بود که در سال جاری، قیمت بیت کوین تا ۳۰۰۰ دلار کاهش و قیمت ریپل تا ۰.۱۱-۰.۱۳ دلار افزایش خواهد داشت. در آن زمان، بسیاری فکر می‌کردند که تفکرات وی خسته کننده و دور از واقعیت است. ماه‌ها بعد، با اصلاح قیمت بیت کوین در ماه مارس، همه پیش‌بینی‌های وی به واقعیت پیوست.

نوشته ادامه روند صعودی بیت کوین مشروط به باقی ماندن آن بالای تراز ۹۰۰۰ دلار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا