اخبار ارز دیجیتال

ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین

شرایط ادامه روند و سطوح کلیدی سه آلتکوین بزرگ

تحلیلگر و معامله‌گر بازار رمزارزها، اسکات ملکر (Scott Melker)، درباره سطوح کلیدی و بسیار مهم کاردانو (Cardano) و دو آلتکوین دیگر صحبت می‌کند که این سطوح برای حفظ ادامه روند این رمزارزها بسیار حیاتی می‌باشند.

در یک جلسه جدید استراتژی، ملکر به ۳۶۵۰۰ دنبال کننده یوتوب خود گفت که کاردانو (ADA) در حال حاضر در بازه وسیعی بین ۱.۵۰ تا ۰.۹۸ دلار نوسان می‌کند، اما اکنون این فرصت برای کاردانو ایجاد شده است تا از این محدوده نوسانی خود خارج شود.

“این روند واقعا زیباست… اگر ادامه یابد دنبال چنین چیزی می‌گردم (حرکت بالاتر از ۱.۲۴ دلار).”

ملکر خاطرنشان می‌کند که سطح مناسب خرید کاردانو برای ادامه صعود حدود ۱.۲۰ دلار و سپس شکست و اصلاح به ۱.۵۰ دلار به عنوان حمایت است. اگر کاردانو از این روند پیروی کند، شکست مقاومت بالقوه می‌تواند این رمزارز را به سقف تاریخی جدیدی در حدود قیمت ۲.۲۰ دلار برساند.

با نگاه به دوج کوین (Dogecoin)، این معامله‌گر می‌گوید قبل از اینکه این رمزارز بتواند جنبش لازم برای ادامه روند صعودی را جمع کند، باید سطح مقاومت قوی پیش رو را بشکند.

“به نظر من خرید خود را بالاتر از این خط، ۰.۲۸ دلار، انجام دهید. آن بالا خریداری کنید و سپس از آنجا می‌توانیم به سمت ۰.۴۵ دلار حرکت کنیم. در غیر این صورت، این مقاومت بسیار محکمی خواهد شد.”

رمزارز بعدی در لیست ملکر، ارز لایت کوین (Litecoin) است. طبق گفته این معامله‌گر، لایت کوین در یک کانال نزولی معامله می‌شود، اما اگر موفق به بالاتر رفتن از سطح کلیدی فعلی خود شود می‌تواند از این کانال نزولی خارج شود.

“به نظر من اگر با جفت دلاری رمزارز معاملات خود را انجام می‌دهید، این رمزارز را اینگونه معامله کنید. اگر بالاتر از سطح ۲۵۰ دلار تثبیت شدیم، سپس دوباره می‌توانیم به محدوده ۳۷۰ دلاری بازگردیم.”

بیت کوین

در مورد بیت کوین (Bitcoin)، ملکر می‌گوید که این رمزارز باید مقاومت فوری خود را بشکند تا بتواند روند صعودی خود را حفظ کند.

“اگر می‌خواهید دوباره واقعاً روند صعودی از سر گرفته شود، باید بتوانیم بالاتر از ۵۶۰۰۰ دلار باقی بمانیم.”

اگر بیت کوین نتواند مقاومت ۵۶۰۰۰ دلار را به یک حمایت تبدیل کند، ملکر می‌گوید که این رمزارز باعث به وجود آمدن فشار فروش مجدد و حرکت به زیر ۵۰۰۰۰ دلار خواهد شد.

“اگر علاقه دارید که دیدگاه نزولی داشته باشید و معاملات فروش باز کنید، چند دلیل برای وجود دیدگاه نزولی برای بیت کوین وجود دارد. به نظر می‌رسد که در این مقطع از بازار یک سقف گرد تشکیل داده‌ایم، مانند آنچه که ما در کف‌های گرد مشاهده کرده‌ایم … اگر دوباره قیمت پایین بیاید، دوست دارم که سقوط آن تا سطح ۴۱۰۰۰ دلار را ببینم، آن وقت حسابی دست به خرید خواهیم زد. این امر به ما یک اشباع فروش بزرگ روزانه RSI (شاخص قدرت نسبی) خواهد داد.”

ملکر می‌گوید که افت قیمت به ۴۱۰۰۰ دلار، به بیت کوین اجازه خواهد داد تا به پایین‌ترین کف خود برسد و یک روند بسیار قدرتمند را تا بالای ۷۲۵۰۰ دلار شروع کند.

نوشته ادامه روند و سطوح کلیدی کاردانو، دوج کوین و لایت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا