ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی ۲۷۰۰۰ درصدی

0
6

حرکت مشابه ارزش بازار آلتکوین ها در مقایسه با چرخه سال ۲۰۱۷

ارزش بازار آلتکوین ها سقف تاریخی خود را شکسته و آن را به یک حمایت جدید تبدیل کرد است. آخرین باری که چنین اتفاقی رخ داد، ارزش بازار آلتکوین‌ها رشدی ۲۷۶۲۳ درصدی را تجربه کرد.

با وجود اینکه آلتکوین‌ها توانسته‌اند امسال رشد خوبی داشته باشند، اگر قرار باشد مشابه اتفاقی که در سال ۲۰۱۷ رخ داد تکرار شود، هولدرها می‌توانند چشم انتظار یک رشد ۲۷۰۰۰ درصدی فوق‌العاده شدید باشند.

این تنها آغاز راه است

رکت کاپیتال (Rekt Capital)، سرمایه گذار محبوب، در یک توئیت جدید در تاریخ ۳ مه خاطرنشان کرد که در آغاز سال ۲۰۱۷، ارزش بازار آلتکوین‌ها سقف چرخه قبلی خود را شکست و در نتیجه آن را به یک حمایت تبدیل کرد. سقف قبلی در اواخر سال ۲۰۱۳ تشکیل شده بود و شکست و تبدیل شدن آن به حمایت، باعث شد تا ارزش بازار آلتکوین‌ها با رشدی ۲۷۶۳۲ درصدی به قله‌ای جدید پرتاب شود.

این رشد شدید تنها یک سال طول کشید و رکت کاپیتال پیشنهاد می‌کند که اگرچه چنین رشدی تقریباً غیر قابل تصور است، اما ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۱ اتفاق مشابهی رخ دهد. فقط در دو ماه گذشته، ارزش بازار آلتکوین‌ها پس از شکست سقف سال ۲۰۱۷ خود، ۱۱۹ درصد افزایش یافته است.

اما ارزش بازار آلتکوین‌ها پس از رشد ۲۷۶۲۳ درصدی از سقف ۲۰۱۷ خود چقدر خواهد شد؟ تقریبا ۱۵۲.۶ تریلیون دلار. وی اظهار داشت:

“این تازه آغاز راه است.”

نمودار تغیرات ارزش بازار آلتکوین‌ها و مقایسه آن با رشد عظیم سال 2017

تغیرات ارزش بازار آلتکوین‌ها

این اظهارات در حالی بیان می‌شود که بزرگترین آلتکوین بازار، اتریوم (ETH)، در ۳ مه با گذر از تراز ۳۴۰۰ دلاری، خود را برای رسیدن به سقف‌های تاریخی بالاتر آماده می‌کند، که خود نشانه‌ای برای شروع چنین رشد عظیمی می‌باشد.

طبق گزارش کوین تلگراف (Cointelegraph)، رشد بیت کوین (Bitcoin) نسبتاً کم رونق شده است و در مقایسه با رشد ۲۸ درصدی اتریوم، تقریباً افزایشی ۱۱ درصدی را در هفته گذشته تجربه کرده است.

مقایسه تغیرات قیمتی بیت کوین و اتریوم در صرافی بیت استمپ در طی یک هفته گذشته

مقایسه تغیرات قیمتی بیت کوین و اتریوم

بسیاری از آلتکوین‌های دیگر با ارزش بازار بزرگ نیز از نظر سوددهی هفتگی عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته‌اند و تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که بزودی می‌توان سقف‌های تاریخی جدیدی را در مابقی آلتکوین‌ها نیز مشاهده کرد.

نوشته ارزش بازار آلتکوین ها آماده انفجار و رشدی ۲۷۰۰۰ درصدی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید