ارزش ذاتی اتریوم بالاتر از قیمت‌های فعلی است

0
65

اتریوم در حال حاضر پایین‌تر از ارزش ذاتی خود قرار دارد و سیر تکاملی شبکه این رمزارز به یک اکوسیستم مالی کاملاً غیرمتمرکز درحال پیشرفت است. انتشار استیبل‌کوین‌ها در شبکه اتریوم افزایش یافته و تقریباً ۵۰ درصد از کل ارزش بازار آن درحال حاضر به توکن‌های مبتنی بر اتریوم ERC۲۰ اختصاص دارد.

رایان واتکینز، پژوهشگر حوزه کریپتو در میساری، مشاهده کرده است که ارزش توکن‌های ERC20 به ۵۰٪ از کل ارزش ذخیره شده در شبکه اتریوم نزدیک می‌شوند. و مشخص است که طی دو سال گذشته تحول کاملی در چگونگی ذخیره و انتقال ارزش از طریق بلاکچین اتریوم صورت گرفته است.

ارزش ذاتی اتریوم بالاتر از قیمت‌های فعلی است

“ارزش کل توکن‌های موجود در شبکه به ارزش خود اتریوم نزدیک میشود.”

این موضوع، حاکی از ایجاد روندی صعودی برای اتریوم است چراکه نشان دهنده افزایش انتقال دارایی‌ها در شبکه است. واتکینز همچنان به گزارش خود ادامه داد که تصفیه حساب مبتنی بر اتریوم در سال جاری به میزان ۵۳۰ میلیارد دلار تا حد زیادی تحت‌تاثیر رشد استیبل‌کوین‌ها قرار دارد.

اتریوم به عنوان پایه و اساس بازارهای مالی غیرمتمرکز (DeFi)، آهسته آهسته موقعیت خود را به عنوان ذخیره اصلی ارزش، تقویت میکند. مطابق داده‌های Defipulse، کل اتریوم قفل شده در بازار دیفای، در حال حاضر ۲.۷ میلیون، یا حدود ۲.۴٪ از کل عرضه است.

گفتنی است، معیارهای شبکه اتریوم به طور مداوم در حال بهبود است، و احتمالاً تنها مساله فقط زمان می‌باشد تا این که این بهبود، اثر خود را در قیمت منعکس سازد.

🗓

نوشته ارزش ذاتی اتریوم بالاتر از قیمت‌های فعلی است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید