ارزش سرویس معاملات رمزارز رابین هود به ۱۱٬۲ میلیارد دلار رسید

0
121

اپلیکیشن معاملات ارزهای دیجیتال و سهام رابین هود (Robinhood)، طی یک دوره تامین مالی سری G، موفق به جذب سرمایه‌ایی بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار شد. بدین ترتیب ارزش سرویس معاملات رمزارز رابین هود به ۱۱٬۲ میلیارد دلار رسید.

گزارشات حاکی از آن هستند که رابین هود، اپلیشکین مشهور معاملات سهام و ارزهای دیجیتال، در دور جدیدی از تأمین سرمایه، توانسته است سرمایه‌ایی برابر با ۲۰۰ میلیون دلار جمع آوری کند.

رابین هود در تاریخ ۱۷ اوت، با ارسال پستی در بلاگ خود، اعلام کرد که دوره تأمین مالی سری G خود را با موفقیت و با جذب سرمایه‌ایی برابر با ۲۰۰ میلیون دلار، به پایان رسانده است. رابین هود به نقل از دی‌وان کپیتال پارتنرز (D1 Capital Partners) گفته است که این پلتفرم در حال حاضر، ۱۱٬۲ میلیارد دلار ارزش دارد.

این اپلیکشین معاملات رمزارز قصد دارد از این سرمایه برای بهبود “محصولات اصلی و تجربه مشتری” استفاده کند.

گفتنی است این شرکت اخیراً طی یک دوره تأمین مالی در ماه ژوئیه موفق به جذب سرمایه‌ایی معادل ۳۲۰ میلیون دلار شده است، به طوریکه ارزش سرویس معاملات رمزارز رابین هود توسط سرمایه گذارانی از جمله TSG Consumer Partners و IVP به ۸٬۶ میلیارد دلار افزایش یافت. همچنین این شرکت در دوره تأمین مالی سری F خود در ماه مه نیز توانست سرمایه‌ایی به ارزش ۲۸۰ میلیون دلار جمع آوری کند.

بخش “خدمات مشتری” که رابین هود قصد دارد آن را بهبود ببخشد، احتمالاً به قطع چندباره سیستم و از دسترس خارج شدن آن در سال جاری مرتبط است.

کوین تلگراف در ماه آوریل گزارش داد که رابین هود درصدد جذب سرمایه اضافی است تا بتواند پاسخگویی پلتفرم را در زمان اوج معاملات، بهبود ببخشد.

گفتنی است که پلتفرم معاملاتی رابین هود در ماه مارچ و به دلیل ترافیک بالای کاربران، سه بار از حالت سرویس دهی خارج شد که طی آن بسیاری از معامله‌گران به دلیل عدم دسترسی به حساب کاربری خود، متحمل خسارت‌های سنگین شده و خواهان جبران خسارت شدند.

با این حال، این پلتفرم به دلیل بهره‌مندی از رابط کاربری “گیمیفای شده” و کاربرپسند خود، هنوز هم بین معامله‌گران جوان محبوب است و در سه ماهه اول سال جاری توانست سه میلیون کاربر جدید جذب کند.

علی‌رغم تأمین بودجه ۲۸۰ میلیون دلاری در سری F توسط شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر سکویا (Sequoia)، این اپلیکشین معاملاتی، در ۱۸ ژوئن، بار دیگر به طور موقت و بدون هیچ هشدار قبلی از دسترس خارج شد.

رابین هود، راه‌اندازی خدمات خود در انگلستان را تا زمان نامشخصی به تعویق انداخته و در مورد گسترش خدمات خود در سایر بازارهای جهانی، هیچ اطلاعاتی را منتشر نکرده است. به گفته‌ی سخنگوی این شرکت، این پلتفرم به منظور تقویت خدمات اصلی خود قصد دارد بر ایالات متحده متمرکز شود.

منبع: Cointelegraph

نوشته ارزش سرویس معاملات رمزارز رابین هود به ۱۱٬۲ میلیارد دلار رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید