اخبار ارز دیجیتال

استخراج بیت کوین در خانه ! توقیف بیش از ۱۵۰ دستگاه ماینر‌ از یک واحد مسکونی (ویدئو)

استخراج بیت کوین در خانه !

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان اصفهان گفت: در عملیات پلیسی که با اشراف اطلاعاتی امروز اجرا گردید، در یک واحد مسکونی بیش از ۱۵۰ دستگاه ماینر کشف شد و در این رابطه ۲نفر دستگیر شدند.

سرهنگ ریاحی افزود: این واحد‌ مسکونی با استفاده از برقی که از تیر اصلی انشعاب گرفته بود بیت کوین استخراج میکرد.

ریاحی افزود: شهروندان با رویت هرگونه کابل‌کشی غیرقانونی با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند. این دستگاه‌ها از ۴ میلیون تومان تا ۴۰۰میلیون تومان در بازار خریدوفروش میشوند.

اما این در حالی است که طی هفته جاری و هفته گذشته در استان های آذربایجان غربی و کرمانشاه، اولین مجوزهای استخراج ارز دیجیتال به صورت رسمی صادر شده است.

همچنین ایکس بلاکچین امروز، مقاله‌ای پیرامون نحوه ثبت درخواست مجوز برای استخراج بیت کوین را برای علاقمندان منتشر کرد. متقاضیان ورود به صنعت استخراج رمزارزها در ۴ گام می‌توانند درخواست خود را ثبت کنند.

تا چند ماه پیش استخراج بیت کوین و سایر رمزارزها، فعالیتی غیرقانونی و قاچاق محسوب می‌شد، اما از ۲۸ آبان تولید رمزارز در کشور قانونی شد. به اذعان فعالان صنعتی و مسئولان وزارت صمت، حضور و سرمایه‌گذاری در چرخه تولید رمزارزها بسیار سهل است و قانونی دست و پا گیر ندارد.

بسته به فاکتورهای مختلفی از جمله بهای برق، قیمت بیت کوین، میزان سختی شبکه، هزینه‌های جاری و …. استخراج رمزارزها میتواند با سود یا ضرر همراه باشد. توصیه ما به متقضیان ورود به این حوزه این است که پیش از ورود به این صنعت، جهت افزایش آگاهی خود، مطالعات کافی و تکمیلی را در دستورکار خود قرار دهند.

منبع: iribnews

استخراج بیت کوین در خانه ! توقیف بیش از ۱۵۰ دستگاه ماینر‌ از یک واحد مسکونی (ویدئو)

نوشته استخراج بیت کوین در خانه ! توقیف بیش از ۱۵۰ دستگاه ماینر‌ از یک واحد مسکونی (ویدئو) اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا