اخبار ارز دیجیتال

استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد

بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد؟

براساس گفته‌های مایک مک‌گلون (Mike McGlone)، تحلیل‌گر ارشد بلومبرگ، عرضه محدود بیت کوین و عوامل دیگر سبب رشد قیمت تدریجی آن خواهند شد.

مایک مک‌گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ، متقاعد شده است که عرضه محدود و تقاضای رو به افزایش بیت کوین، به رشد قیمت آهسته اما پیوسته آن منجر خواهد شد. وی در مصاحبه اخیر خود با کوین تلگراف بیان کرد:

“نمی‌دانم چه چیزی می‌تواند باعث شود روندی که بیت کوین در ۱۰ سال گذشته طی کرده، متوقف شود. افزایش قیمت ادامه خواهد داشت.”

مک گلون عرضه محدود بیت کوین را ویژگی اصلی آن می‌داند. وی بیان کرد که این امر به طور بالقوه بیت کوین را به ذخیره‌‌ای ارزشمندتر از طلا تبدیل می‌کند، زیرا مقدار کل طلا ناشناخته است.

با توجه به عرضه ثابت، با بیشتر شدن تقاضا قیمت بیت کوین افزایش می‌یابد. مک گلون به افزایش تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین و افزایش گردش بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان دو عامل اصلی اثبات افزایش تقاضا برای بیت کوین اشاره می‌کند.

سرانجام، کاهش نوسانات بیت کوین در مقایسه با شاخص نزدک نشانه‌ی دیگری است که به بلوغ فزاینده بیت کوین به عنوان یک کلاس دارایی اشاره دارد.

مک گلون در خصوص پیش‌بینی‌های انجام شده برای قیمت بیت کوین که ادعا کرده‌اند قیمت آن در طول یک سال آینده به ۱۱۵ هزار دلار خواهد رسید، همچنان تردید دارد. به گفته این تحلیل‌گر، بیت کوین برای رسیدن به روند صعودی عظیم در چنین مدت کوتاهی باید بسیار بالغ شده باشد. وی افزود:

“قیمت بیت کوین ده برابر شود؟ شاید نیاز باشد ده سال بگذرد، به نظرم این موضوع منطقی‌تر است.”

منبع: cointelegraph

نوشته استراتژیست ارشد بلومبرگ: بیت کوین ارزشمندتر از طلا خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا