استند بادکنک چیست؟ قیمت آن چقدر است؟

استند بادکنک یا پایه بادکنک ابزاری بسیار کارآمد و جدید محسوب می‌شود که شما عزیزان میتوانید به راحتی بادکنکهای تبلیغاتی و یا هر نوع از بادکنک هایی که مد نظرتان می باشد را بر روی آن قرار داده و این پایه موجب می شود که بادکنک ها با نظم بسیار زیبا و چشم نواز در کنار یکدیگر قرار بگیرند و چشم هر مخاطبی را به خود جلب نماید.

در سالهای گذشته این که بتوانیم تعداد بسیار مناسبی از بادکنک ها را در کنار یکدیگر قرار دهیم و در واحدهای صنفی و یا در مراسمات خانوادگی یک بادکنک آرایی زیبا با جلوی بصری مطلوب را ایجاد نمائیم، کاری بسیار سخت و تا حدودی وقت گیر بوده است. از آنجا که در سال های اخیر پایه بادکنک ها یا همان استندهای تبلیغاتی پا به عرصه ظهور گذاشته اند، این خلع را به راحتی پر نموده و موجب شدند که هر شخصی که بخواهد برای دیزاین از بادکنک استفاده نماید، یک یا چند استند بادکنک را تهیه نموده و در جای جای مراسمات خانوادگی و یا برای افتتاحیه های کسب و کارها و در کل برای هر کاری که در آن قرار است از بادکنک استفاده شود بهره برده و در کمترین زمان ممکن بادکنک های ساده یا بادکنک های تبلیغاتی را به آن وصل نموده و محل مورد نظر خویش را بادکنک آرایی و یا دیزاین نمایند.

حال لازم به توضیح است که استند های بادکنک در مدل های متنوع در بازار موجود می باشد که به راحتی در دسترس عموم مردم قرار می‌گیرد و شما سروران میتوانید با مراجعه به واحدهای صنفی لوازم بادکنک آرایی و یا تم تولد فروشی ها این ابزار بسیار کارآمد را خریداری نموده و مورد استفاده قرار دهید. از انواع متنوع استند بادکنک می توانیم به مدل استند ۱۳ شاخه ایستاده و یا ۷ شاخه رو میزی و در آخر استند حلقه ایی یا همان گرد اشاره نماییم که هر یک از این پایه بادکنک ها یک کارایی منحصر به فرد و مختص به خود را خواهند داشت.

در نظر داشته باشید که استند های ۱۳ شاخه و ۷ شاخه از متریال و مواد اولیه پلاستیکی با رنگ سفید تولید و عرضه میگردد که اجزای تشکیل دهنده آن یک صفحه گرد و دایره ایی، میله اصلی استند، شاخه ها و یا نی ها و در آخر گیره بادکنک میباشد. لازم به توضیح است که صفحه گرد کارایی آن این است که بر روی سطح زمین قرار می گیرد و تعادل استند و یا پایه را حفظ می نماید و میله اصلی که شاخه ها و نی ها به آن متصل میشوند، شاخه ها و نی ها که با فرم خاص و در اندازه‌های کوتاه و بلند به میله اصلی متصل شده و گیره بادکنک در قسمت بالای شاخه ها وصل میشود، در آخر گیره یا همان گل بادکنک میباشد که موجب می شود شما بتوانید بادکنک های تبلیغاتی و یا هر نوع بادکنکی که مد نظرتان هست را به گیره ها متصل نمایید.

اما مدل دیگر استند بدین صورت می باشد که از یک حلقه فلزی گرد تشکیل شده است که استفاده و کار با آن یک مقدار تخصصی بوده و افراد بادکنک آرا با استفاده از تعداد کثیری از بادکنک ها در سایزهای مختلف اقدام به دیزان و بادکنک آرایی بر روی این حلقه های فلزی و یا استند های گرد می نمایند.

نکته قابل توجه در امر تهیه استندهای شاخه ای و یا استند های گرد این است که این استند ها را شما عزیزان می توانید به صورت آنلاین از سایتهای معتبر مانند سایت شرکت چاپ دیبا که در زمینه های متنوع مانند چاپ بادکنک تبلیغاتی، تولید بالن تبلیغاتی، فروش پمپ باد برقی بادکنک،عرضه مدلهای متنوع استند بادکنک فعالیت دارد سفارش داده و در کمترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما مشتریان گرامی در هر نقطه از ایران که باشید ارسال شده و تحویل شما عزیزان میگردد.

شایان ذکر است که در خصوص قیمت گذاری استند های متنوع شرکت دیبا این نکته را باید به شما عزیزان اذعان نماییم که با توجه به اینکه نوسانات قیمتی در کشور بسیار بالا میباشد و در ادوار مختلف قیمت ها به صورت یکسان نمیباشد، این امکان میسر نمیباشد که بخواهیم یک قیمت ثابت برای یک دوره مشخص، معین نماییم. اما از آنجا که شرکت چاپ دیبا عرضه کننده مستقیم استندهای بادکنک در مدلهای متنوع می باشد این نوید را به شما سروران می دهد که نازلترین قیمت را با بهترین کیفیت ممکن برای مدل های متنوع استند می توانید از شرکت دیبا دریافت نموده و به آسانی خریداری نمایید.

قرار دادن بادکنک تبلیغاتی بر روی استند بادکنک

شرکت چاپ دیبا که فعالیت خود را با چاپ بادکنک تبلیغاتی در سالهای گذشته در کشور آغاز نموده است و با بسیاری از برندهای معتبر و شناخته شده داخلی و خارجی افتخار همکاری داشته است، با گذشت زمان حوزه فعالیت خود را گسترش داده و در زمینه فروش پمپ باد برقی بادکنک که از ملزومات لازم برای باد نمودن بادکنکهای تبلیغاتی میباشد و همینطور فروش استند بادکنک اقدام نموده است.

یکی از اقداماتی که شرکت چاپ دیبا در سال‌های گذشته انجام داده است تولید بالن تبلیغاتی می باشد که بسیار مورد توجه مخاطبان و مشتریان قرار گرفته است.حال لازم به توضیح است که با توجه به اینکه بادکنک های تبلیغاتی باید در معرض دید عموم مردم قرار بگیرد، ما را بر آن داشت که به مشتریان خود پیشنهاد نصب چاپ بادکنک تبلیغاتی را بر روی پایه های بادکنک یا همان استندهای بادکنک دهیم که با بازخورد بسیار مطلوبی از طرف مشتریان روبرو شدیم.

لازم به توضیح است از آنجا که بادکنک تبلیغاتی یک ابزار تبلیغاتی بسیار کارآمد و موثر محسوب می‌شود و شما سروران با یک هزینه بسیار ناچیز و به صرفه می توانید تعداد حداقل هزار عدد بادکنک تبلیغاتی را در اختیار داشته باشید تا به عنوان یک هدیه تبلیغاتی یا یک اشانتیون تبلیغاتی به مشتریان خود ارائه نمایید. حال روش استفاده از بادکنک تبلیغاتی به این صورت است که شما عزیزان میتوانید این بادکنک ها را به گیره و نی بادکنک وصل نموده و به مشتریان خود تحویل نمایید تا ایشان این بادکنک ها را مانند یک تابلو روان در سطح شهر حمل نمایند و عموم مردم از تبلیغات شما آگاه شوند.

روش دیگر به این صورت است که شما عزیزان میتوانید چاپ بادکنک تبلیغاتی خویش را به استندها که در مدلهای متنوع می باشد و در بالا به آن اشاره نمودیم وصل نموده و در جای جای واحد صنفی خود قرار دهید تا علاوه بر اینکه محیط کسب و کار خود را با رنگهای شاد بادکنک ها دیزاین نمایید و یک جنبه بصری بسیار زیبا ایجاد نمایید، تا بتوانید از جنبه تبلیغاتی بادکنک های تبلیغاتی نیز بهره لازم را برده و نام و نشان تجاری خود را ملکه ذهن مشتریان خویش نمایید.

لازم به توضیح است که شرکت چاپ دیبا برای چاپ بادکنک تبلیغاتی خود از بهترین کیفیت بادکنک که کیفیت مالزی می باشد بهره برده و بادکنک های تبلیغاتی را در سایز ۱۲ اینچ استاندارد یا ۳۰ سانت در رنگهای متنوع و بسیار شاد به شما سروران عرضه میدارد. لذا شما عزیزان می توانید هرگونه لوگو و یا متن و نوشته که مد نظرتان می باشد که می تواند تاثیر بسزایی بر کسب و کار شما عزیزان قرار دهد را بر روی بادکنک تبلیغاتی چاپ نموده و با بهترین کیفیت ممکن در کوتاه ترین زمان در محل خویش دریافت نمایید و از تاثیرات شگرف بادکنک تبلیغاتی بهره ببرید.

تولید بالن تبلیغاتی در شرکت چاپ دیبا

شرکت چاپ دیبا که یکی از معتبرترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده بالن تبلیغاتی می باشد این نوید را به شما عزیزان می‌دهد که می توانید در کنار چاپ بادکنک تبلیغاتی و سایر ملزوماتی مانند پمپ باد بادکنک و استند بادکنک که شرکت دیبا عرضه میدارد، تبلیغاتی بسیار کارامد با بازدهی اعجاب آور به نام بالن تبلیغاتی را به شرکت دیبا سفارش داده و از مزایای این دسته از تبلیغات بهره برداری نمایید.

لازم به ذکر است که شرکت چاپ دیبا بالن های تبلیغاتی را در سه سایز متنوع نظیر قطر ۳ متر، قطر ۵/۳ متر و قطر ۵/۵ متر در مدل های متنوع و در رنگ بندی های مختلف تولید و عرضه می دارد.

شایان ذکر است شما عزیزان با توجه به نوع فعالیت و حوزه کاری که دارید می توانید این بالن های تبلیغاتی را با چاپ منحصر به فرد و اختصاصی خود در مکان ها و محل های مختلف در شهر و استان خود نصب نموده و از تاثیرات آن بهره مند شوید. لذا باید توجه داشت که بالن های تبلیغاتی در ارتفاع حدود ۵۰ متر از سطح زمین نصب می شود و این امر موجب می گردد که تمامی افرادی که از فواصل دور و نزدیک از محل نصب بالن تبلیغاتی شما عزیزان عبور مینمایند به بالن توجه نموده و درک درستی از تبلیغات شما صاحبان مشاغل بدست آورند.

این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که دو طرف بالن چاپ می خورد و شما عزیزان می توانید از یک فاصله ی حدود ۲ الی ۳ کیلومتری چشم مخاطب را به بالن تبلیغاتی معطوف نمایید.

لازم به توضیح است که شرکت چاپ دیبا برای تولید بالن تبلیغاتی شما سروران از بهترین متریال و مواد اولیه بهره برده و از پارچه برنی که مختص به ساخت بالن میباشد و بهترین نوع آن شرکت مارون صنعت اصفهان تولید می گردد به جهت تولید بالن بهره برده و در رنگهای بسیار متنوع فرایند تولید و چاپ بالن تبلیغاتی در شرکت دیبا صورت می پذیرد که شما عزیزان می توانید با توجه به رنگ سازمانی مورد نظر خویش رنگ بالن و یا رنگ چاپ مورد نظر خود را انتخاب نموده تا در کمترین زمان ممکن تیم نصب بالن تبلیغاتی شرکت دیبا در محل شما عزیزان به جهت نصب و اجرا و تحویل بالن تبلیغاتی در هر نقطه از ایران که باشید حاضر شده و فرآیند نصب توسط کادر مجرب شرکت دیبا انجام خواهد گرفت.

خروج از نسخه موبایل