تاریخ : شنبه, ۱ مهر , ۱۴۰۲ Saturday, 23 September , 2023
1

لورس :استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال

  • کد خبر : 2603170
  • ۰۳ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۸
لورس :استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال می باشند که در ادامه به بررسی این قضیه در سایت ارز دیجیتال می پردازیم. این قضیه کاملا مربوط به نسبت های فیات کشور های مختلف مانند آمریکا و استیبل کوین ها می باشد. با توجه به آماری که در چند روز اخیر در سایت های مختلف پخش شد باید بدانید که حدود بیست و پنج میلیون کیف پول در دنیا در مورد ارز دیجیتال وجود دارد. بالغ بر ۸۰ درصد این کیف پول ها صد دلار به ارزش ۱۰۰ دلار و یا بالاتر استیبل کوین وجود دارد. بیست درصد باقی نیز حداقل یک دلار از این ارز بسیار مهم را از آن خود دارند. در مقایسه با سیستم بانک داری و ارز فیات باید گفت که در واقع این تهدید به صورت کمیتی می باشد.
در واقع سیستم های بزرگ بانکی مانند پی پال که اساس کار آن ها با پول یا ارز فیات حقیقی می باشد از رشد بازار استیبل کوین ها می ترسند. سوال این می باشد که این تهدید به چه صورت رخ می دهد. در پاسخ باید این قضیه را بیان کرد که جامعه جهانی به سوی آن میروند که به طور مستقل برای داد و ستد و سیستم پرداخت اینترنتی از استیبل کوین ها استفاده کنند. زیرا که سقف پرداخت در این سیستم بی نهایت و بدون درد سر و مجوز ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال می باشند که در ادامه به بررسی این قضیه در سایت ارز دیجیتال می پردازیم. این قضیه کاملا مربوط به نسبت های فیات کشور های مختلف مانند آمریکا و استیبل کوین ها می باشد. با توجه به آماری که در چند روز اخیر در سایت های مختلف پخش شد باید بدانید که حدود بیست و پنج میلیون کیف پول در دنیا در مورد ارز دیجیتال وجود دارد. بالغ بر ۸۰ درصد این کیف پول ها صد دلار به ارزش ۱۰۰ دلار و یا بالاتر استیبل کوین وجود دارد. بیست درصد باقی نیز حداقل یک دلار از این ارز بسیار مهم را از آن خود دارند. در مقایسه با سیستم بانک داری و ارز فیات باید گفت که در واقع این تهدید به صورت کمیتی می باشد.

بخوانید  آخرین وضعیت بازار رمز ارز/ چه در انتظار دارندگان بیت‌کوین است؟

در واقع سیستم های بزرگ بانکی مانند پی پال که اساس کار آن ها با پول یا ارز فیات حقیقی می باشد از رشد بازار استیبل کوین ها می ترسند. سوال این می باشد که این تهدید به چه صورت رخ می دهد. در پاسخ باید این قضیه را بیان کرد که جامعه جهانی به سوی آن میروند که به طور مستقل برای داد و ستد و سیستم پرداخت اینترنتی از استیبل کوین ها استفاده کنند. زیرا که سقف پرداخت در این سیستم بی نهایت و بدون درد سر و مجوز می باشد. به همین دلیل بسیار بزرگ و با توجه به خبری که در مورد اخبار اعلام شد استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال می باشند.

استیبل کوین چیست؟

استیبل کوین یک نوع ارز دیجیتال است که طراحی شده است تا ارزش ثابتی داشته باشد. این نوع ارزها معمولاً به یک دارایی مرجع متصل هستند، مانند ارزهای ملی یا سایر دارایی‌های قابل معامله مانند طلا یا نفت. هدف اصلی استفاده از استیبل کوین‌ها، ایجاد یک واحد پول پایدار در بازارهای رمز ارزی است که بتواند از نوسانات قیمتی قابل توجهی جلوگیری کند و به عنوان یک واحد حساب و نگهداری ارزش استفاده شود. استیبل کوین‌ها معمولاً در صرافی‌ها قابل خرید و فروش هستند و می‌توانند برای تراکنش‌های روزمره و حتی برای انتقال ارزش بین کشورها استفاده شوند. برای خرید تتر که یکی از مهم ترین استیبل کوین ها می باشد وارد سایت تتر کده بشوید.

بخوانید  TXID (شناسه تراکنش) چیست؟

مزایای خاص استیبل کوین ها

استفاده از استیبل کوین‌ها در برخی موارد می‌تواند مزایا و فوایدی داشته باشد. استیبل کوین‌ها به دلیل ارتباط مستقیم با دارایی مرجع، ارزش ثابتی دارند و از نوسانات قیمتی قابل توجهی جلوگیری می‌کنند. این امر می‌تواند برای کسب و کارها و افرادی که نیاز به یک واحد پول پایدار دارند، بسیار مفید باشد. استیبل کوین‌ها می‌توانند برای خرید و فروش کالاها و خدمات در بازارهای آنلاین و فیزیکی استفاده شوند.

به عنوان مثال، اگر قیمت یک کالا در استیبل کوین تعیین شده باشد، خریدار و فروشنده می‌توانند به راحتی از این نوع ارز برای انجام تراکنش استفاده کنند. استیبل کوین‌ها می‌توانند یک راه حل مناسب برای انتقال پول بین کشورها باشند. به دلیل ثبات ارزش، امکان انتقال وجه با هزینه کمتر و زمان کمتر وجود دارد و نیازی به تبدیل ارزها به ارزهای مختلف نیست. برخی استیبل کوین‌ها بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده‌اند که می‌تواند امنیت و حفظ حریم خصوصی را افزایش دهد. این امر می‌تواند برای افرادی که به حفظ حریم خصوصی در تراکنش‌های مالی خود نیاز دارند، مفید باشد.

بخوانید  بانک مرکزی اروپا، به زودی یورو دیجیتال به بازار می‌آید!

<yoastmark class=

سرمایه گزاری بلند مدت بر استیبل کوین ها

قبل از هر چیز، باید توجه داشت که استیبل کوین‌ها عموماً به منظور حفظ ارزش و کاهش نوسانات قیمتی طراحی شده‌اند و به دلیل این ماهیت، معمولاً با بازدهی کمتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال همراه هستند. استیبل کوین‌ها عموماً به دو دسته تقسیم می‌شوند. استیبل کوین‌های مرتبط با ارزهای ملی مثل Tether و استیبل کوین‌های مرتبط با دارایی‌های قابل معامله مثل Dai که به دارایی‌های کریپتو ارتباط دارد. هر کدام از این دسته‌ها مزایا و معایب خود را دارند و برای سرمایه‌گذاری بلندمدت باید با این موارد آشنا باشید. در هر صورت، قبل از سرمایه‌گذاری بلندمدت در استیبل کوین‌ها، مهم است که به مواردی که در ادامه می گوییم توجه کنید.

قبل از سرمایه‌گذاری، بهتر است تحلیل کاملی از استیبل کوین مورد نظر انجام دهید. بررسی تاریخچه، تکنولوژی پشتیبانی، شرایط قانونی و ریسک‌های مرتبط با استیبل کوین مهم است. بهترین راه برای مدیریت ریسک در سرمایه‌گذاری، تنوع است. به عنوان مثال، می‌توانید استیبل کوین‌ها را با سایر ارزها یا دارایی‌های مختلف مانند سهام یا طلا ترکیب کنید. همچنین، باید به ریسک‌های مرتبط با استیبل کوین‌ها توجه کنید. این ریسک‌ها ممکن است شامل ریسک شرکت صادرکننده استیبل کوین، ریسک نقض امنیتی و ریسک قانونی باشند. باید این ریسک‌ها را به دقت بررسی کنید و در صورت نیاز، نصیحت حقوقی یا مالی بگیرید.

بخوانید  بهترین اندیکاتور در نوبیتکس

<yoastmark class=

راه های خرید استیبل کوین ها

بیشتر استیبل کوین‌ها در صرافی‌های رمز ارزی معتبر موجود هستند. می‌توانید به صرافی‌هایی مانند کوین بیس، کراکن، بیت استمپ و غیره مراجعه کنید و استیبل کوین‌ها را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر یا ارزهای ملی خریداری کنید. همچنین، می‌توانید استیبل کوین‌ها را برای ارزهای دیگر در این صرافی‌ها فروشید. در برخی صرافی‌ها، می‌توانید استیبل کوین‌ها را مستقیماً برای ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنید. به عنوان مثال، می‌توانید استیبل کوین‌ها را به بیتکوین یا اتریوم تبدیل کنید. برخی صرافی‌ها به شما اجازه می‌دهند استیبل کوین‌ها را مستقیماً برای ارزهای ملی تبدیل کنید.

این روش برای کسانی که می‌خواهند استیبل کوین‌ها را به ارزهای ملی خود تبدیل کنند، مفید است. ممکن است بتوانید استیبل کوین‌ها را از دیگر افراد مستقیماً خریداری کنید. این روش معمولاً در انجمن‌ها و گروه‌های مرتبط با رمز ارزی وجود دارد. با این روش، می‌توانید برای خرید استیبل کوین‌ها با قیمت و شرایط مورد نظر خود مذاکره کنید. قبل از هر خرید یا فروش، حتماً به دقت قوانین و شرایط هر روش را مطالعه کنید و از صرافی‌ها و منابع معتبر استفاده کنید. هزینه‌های مربوط به تراکنش، کارمزد و مالیات را نیز در نظر بگیرید.

بخوانید  معاملات تتر در صرافی کوین بیس کانادا به حالت تعلیق درآمد

بیشتر بخوانید: نمودار خطی ارز آپتوس (Aptos)

The post استیبل کوین ها تهدیدی برای پی پال appeared first on ارز دیجیتال.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2603170

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها