اخبار ارز دیجیتال

امروز سرویس پرداخت رمزارز پی پال برای کاربران آمریکایی راه اندازی می شود

راه اندازی سرویس پرداخت رمزارز پی پال

پی پال (PayPal)، غول پرداخت آنلاین، اعلام کرده که امروز سرویس پرداخت رمزارز خود را برای کاربران آمریکایی راه اندازی خواهد کرد. این امر به کاربران اجازه خواهد داد تا وجوه خود را از طریق ۴ رمزارز بیت کوین (Bitcoin)، اتریوم (Ethereum)، لایت کوین (Litecoin) و بیت کوین کش (Bitcoin Cash) که هم اکنون توسط پی پال حمایت می‌شوند، پرداخت نمایند.

این یک گام مهم در افزایش پذیرش و کاربرد ارزهای دیجیتال از سوی جامعه است چرا که پی پال در سرتاسر جهان بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر دارد و ۲۰ میلیون کسب و کار نیز به طور فعال از این پلتفرم برای مقاصد تجاری استفاده می‌کنند. به گزارش رویترز (Reuters) پی پال امروز سرویس پرداخت بین المللی رمزارز خود را برای استفاده کاربران آمریکایی راه‌اندازی خواهد کرد. بدین ترتیب آنها خواهند توانست با استفاده از دارایی‌های رمزارز خود از میلیون‌ها سایت تجاری خرید کنند. این رویکرد استفاده از دارایی‌های دیجیتال در داد و ستدهای روزانه را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

پی پال پیش از این و در سال میلادی گذشته پشتیبانی از ۴ رمزارز یاد شده را در پلتفرم خود آغاز کرده بود، هرچند، کاربران تنها می‌توانستند دارایی دیجیتال خود را خریداری، فروخته و یا نگهداری کنند و امکان دیگری درون اپلیکیشن برای آنها در دسترس قرار نگرفته بود.

تقاضای رو به رشد برای استفاده از رمزارزها تغییرات شگرف و سریعی را در بسیاری از پلتفرم‌های پرداخت شناخته شده و موسسات مالی جریان اصلی که برای اضافه کردن پشتیبانی رمزارزها با یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند، به همراه داشته است.

دیروز ویزا (VISA)، دیگر غول پرداخت آنلاین، اعلام کرد که اجازه استفاده از رمزارزها از طریق یو اس دی کوین (USDC) و پلتفرم اتریوم را به کاربران خود خواهد داد. این امر باعث شد تا ویزا نیز به جمع نام‌های بزرگی که این روزها در مسیر پذیرش رمزارزها قدم بر می‌دارند اضافه شود. شرکت‌های مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، اسکوئر (Square) و تسلا (Tesla) نیز از جمله نام‌های بزرگی بوده‌اند که طی ماه‌های گذشته به سرمایه گذاری گسترده در حوزه رمزارز مبادرت ورزیده‌اند.

نوشته امروز سرویس پرداخت رمزارز پی پال برای کاربران آمریکایی راه اندازی می شود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا