اخبار ارز دیجیتال

ایلان ماسک از ادامه روند افزایش قیمت بیت کوین خشنود است!

رضایت ایلان ماسک از سرعت افزایش قیمت بیت کوین

همین طور که قیمت بیت کوین همچنان رو‌ به رشد است، افرادی مانند ایلان ماسک با توئیت‌های خود کمک می‌کنند تا سرعت افزایش قیمت بیت کوین ، ارز دیجیتال شماره یک جهان، شتاب بیشتری بگیرد.

قیمت بیت کوین سر به فلک خواهد کشید

کارآفرین مشهور آفریقای جنوبی و صاحب شرکت‌های عظیمی چون تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) بین دو رمزارز محبوب خود، یعنی بیت کوین و دوج کوین در حال رفت و آمد می‌باشد. در حالیکه بیت کوین بزرگتر از دوج کوین هست، اما ظاهرا دوج کوین نیز جنبه‌های خاصی دارد که توجه ماسک را به خود جلب نموده است. شرکت تسلا در زمینه تولید اتومبیل‌های برقی و اسپیس ایکس در مورد اکتشافات فضایی فعالیت می‌کنند.

بدیهی است که اظهارنظرهای این مرد تاثیر زیادی در نوسانات قیمت بازار کریپتو دارد و هر زمان که ایلان ماسک قصد ایجاد افزایش قیمت در این دو ارز دیجیتال را دارد، با توئیت‌های خود بازار را متلاطم می‌کند.

ایلان ماسک در یکی از توئیت‌های اخیر خود بیان کرد که قیمت بیت کوین به زودی سر به فلک خواهد کشید؛ و از همان موقع قیمت هر بیت کوین به بیش از ۶۰ هزار دلار صعود کرد!

وی چندی قبل از این اتفاق، از طریق شرکت تسلا به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده و اخیرا اعلام نموده است که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت برای خرید محصولات خود خواهد پذیرفت. وی بیان کرد که این کار را به منظور افزایش جریان نقدینگی بیت کوین در زمان خرید از این درگاه انجام داده است. بلافاصله بعد از این توئیت جنجالی، صنایع و صرافی‌های مختلف شروع به مطرح کردن این سوال کردند که آیا اسپیس ایکس می‌خواهد بیت کوین خریداری ‌کند؟

البته این فقط ایلان ماسک نبود که با تمام وجود روی پادشاه رمزارزها تمرکز کرده بود. علاقه‌مندی موسسات و شرکت‌های متعدد دیگر نیز بر میزان قدرت و سطح پذیرش این دارایی افزوده است، و این حمایت گسترده را می‌توان به عنوان توضیحی برای جهش‌های متعدد قیمت بیت کوین طی ماه‌های گذشته قلمداد کرد.

نوشته ایلان ماسک از ادامه روند افزایش قیمت بیت کوین خشنود است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا