اخبار ارز دیجیتال

این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود!

برگشت پول به پروژه‌های دیفای و تجربه سقف های قیمتی جدید

یک معامله‌گر و تحلیلگر که به طور گسترده دنبال می‌شود، معتقد است که یک بخش نوپا از بازار رمزارزها پس از اصلاح بازار به اوج بیشتری خواهد رسید و شاهد سقف‌های قیمتی جدید خواهد بود.

در یک توییت جدید، این استراتژیست رمزارز، معروف به آلتکوین سایکو (Altcoin Psycho) به ۱۹۴۶۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که به دنبال بخش غیرمتمرکز مالی (DeFi) است تا بتواند دریافت کننده سود حاصل از خارج شدن پول از پروژه‌های بی‌ربط آلتکوین‌ها و ورود آن پول به پروژه‌های برتر دیفای باشد.

“من فکر می‌کنم که در آینده نزدیک، پول از پروژه‌های مرده خارج می‌شود و به DeFi بازمی‌گردد. این می‌تواند شکل ظاهری سقف در نمودار را داشته باشد، اما اینگونه نخواهد بود و بازی ادامه خواهد داشت. ما رنگ قرمز زیادی را خواهیم دید، اما برای بازگرداندن تعادل خواهد بود… وقتی این اتفاق می‌افتد، من انتظار دارم که پول به DeFi برگردد و شاهد باشیم که تعداد زیادی از پروژه‌های DeFi به بالاترین سطح قیمتی برسند.”

آلتکوین سایکو یکی از معدود تحلیل‌گرانی بود که زمان این اصلاح اخیر بازار را به خوبی پیش بینی کرده بود. در مورد بیت کوین (Bitcoin)، این استراتژیست رمزارز معتقد است که بازار صعودی BTC هنوز به پایان نرسیده است.

“ما احتمالاً پایین تر از قیمت فعلی BTC نیز خواهیم رفت اما اینجا بالاترین سطح چرخه صعودی بازار نیست.”

با نگاهی به اتریوم (Ethereum)، آلتکوین سایکو انتظار دارد که پلتفرم قرارداد هوشمند پیشرو، یک حماسه را به نمایش بگذارد و یک سقف تاریخی جدید را تجربه کند.

“اگر قیمت اتریوم پایین‌تر نیز بیاید، من کف‌های قیمتی آن را به شدت خریداری می‌کنم. ETH را به زودی در سطح ۳۰۰۰ دلار خواهیم دید. و این بحث شاید و اما نیست، بحث این است که چه زمانی اتفاق می‌افتد.”

تعدادی از پروژه‌های دیفای برتر بازار که می‌توان آن‌ها را برای سرمایه گذاری بررسی کرد این موارد هستند:

چین لینک (CHAINLINK)

آوه (Aave)

یونی سوآپ (Uniswap)

یرن.فایننس (yEarn)

سینتتیکس (Synthetix)

و …

نوشته این بخش از بازار رمزارز شاهد سقف های قیمتی جدید خواهد بود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا