اخبار ارز دیجیتال

این رمزارزها پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری دارند

معرفی چند ارز دیجیتال با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری

آستین (Austin) و آرن آرنولد (Aaron Arnold)، میزبانان برنامه آلتکوین دیلی (Altcoin Daily)، چند دارایی دیجیتالی را نام می‌برند که معتقدند پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری دارند. در ویدئویی جدید این تحلیل‌گران به ۶۵۶۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گویند که با استفاده از مساری (Messari)، ابزار جستجو رمزارز و پلتفرم تحلیل داده، معامله‌گران می‌توانند ارزهایی را پیدا کنند که ارزش بازار پایینی دارند و به تازگی مورد توجه ورود پول سرمایه‌گذاران بزرگ و ریسک پذیر قرار گرفته‌اند.

آرنولدها توضیح می‌دهند که جستجو کردن در میان این هزارتوی رمزارزها ممکن است معامله‌گران را به ارز بعدی با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری برساند.

کوین بیس ونچرز (Coinbase Ventures)، که زیر نظر صرافی کوین بیس فعالیت می‌کند، یکی از این سرمایه‌گذاران بزرگ است که روی تعدادی از این دارایی‌ها با ارزش بازار کم، سرمایه‌گذاری کرده است. آرون خاطرنشان می‌کند که در میان سرمایه‌گذاری‌های کوین بیس ونچرز، آنهایی که کمترین ارزش بازار را دارند، پروژه‌ مرتبط با توکن‌های غیرمثلی (NFT)، رریبل (Rarible) و پلتفرم اشتغال تاثیرگذاران اجتماعی، رالی (Rally) می‌باشند.

توکن پروژه رریبل در طی ۶ ماه گذشته با رشد زیادی که کرده است توانسته تا از سطح قیمتی ۱.۵ دلار تا حدود ۴۶.۷ دلار پرواز کند. اما ارزش بازار آن همچنان در محدوده ۸۰ میلیون دلار باقی‌مانده است.

رالی یک پلتفرم است که به اینفلوئنسرها اجازه می‌دهد تا توکن‌های هواداری تولید کنند و از کمک مخاطبین خود بهره ببرند. این پروژه نیز در حال حاضر ارزش بازاری در حدود ۱۲۳ میلیون دلار دارد و از کف قیمتی ۰.۰۴۵ دلار تا سقف ۱.۴ دلار رشد کرده است.

دیگر سرمایه‌گذاران

یکی دیگر از سرمایه‌گذاران بزرگی که آرنولدها به بررسی انتخاب‌های سرمایه‌گذاریشان روی پروژه‌های با ارزش بازار پایین می‌پردازند، پنترا (Pantera) است. این پروژه شامل اینجکتیو پروتکل (Injective Protocol) و ای‌پی‌آی۳ (API3) می‌شوند. آنها اشاره می‌کنند که پنترا در چند پروژه دیگر با ارزش بازار پایین‌تر نیز سرمایه‌گذاری کرده‌ است اما تاریخ این سرمایه‌گذاری‌ها به خیلی قبل برمی‌گردد و با وجود رشد قیمتی آنها در این چرخه صعودی بازار به نظر آرنولدها دیگر وقت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در آنها نیست.

اینجکتیو که یک پلتفرم غیرمتمرکز مشتقات است در حال حاضر ارزش بازاری در حدود ۱۷۶ میلیون دلار دارد و با رشدی حدود ۱۹۱۵ درصدی از قیمت ۰.۶۵ دلار به قیمت فعلی ۱۳.۱ دلار رسیده است. ای‌پی‌آی۳، رقیب چین لینک (Chainlink)، با ارزش بازاری در حدود ۱۶۰ میلیون دلار و رشد قیمتی ۶۲۷ درصد توانسته از کف قیمتی ۱.۰۴ دلار به قیمت فعلی ۷.۵۷ دلار برسد.

آرنولدها در آخر به بررسی گزینه‌های سرمایه‌گذاری پولی‌چین کاپیتال (PolyChain Capital) می‌پردازند که شامل لایه امنیت غیرمتمرکز نوسایفر (NuCypher)، شبکه خصوصی و مجازی غیرمتمرکز (VPN) اورکید (Orchid) و لایه امنیتی دیگری به نام کیپ نتورک (Keep Network) می‌شوند.

ارزش بازار نوسایفر زیر محدوده ۲۰۰ میلیون دلاری قرار دارد. در حالی که ارزش بازار اورکید و کیپ در حدود ۳۰۰ میلیون دلار سنجیده می‌شود.

نوشته این رمزارزها پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا