اخبار ارز دیجیتال

این رمزارز می تواند بازار را از این دوره اصلاحی خارج کند!

بزرگترین آلتکوین بازار، رهبر خروج از دوره اصلاحی

رائول پال (Raoul Pal)، مدیر سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و مدیرعامل گروه ریئل ویژن (Real Vision) معتقد است که یک رمزارز بزرگ می‌تواند به کلیت بازار کمک کند تا از این دوره اصلاحی خارج شود.

پال در یک توییت جدید به ۵۰۹۸۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که بیت کوین (Bitcoin) در حال تشکیل یک الگوی تکنیکال است که معمولاً نشانگر تثبیت و درجا زدن در چرخه صعودی است.

نمودار قیمتی بیت کوین (BTC) و تشکیل الگوی تثبیت

نمودار قیمتی بیت کوین

اتریوم، راه گشای خروج از این فاز اصلاحی

با نگاهی به اتریوم (Ethereum)، این سرمایه گذار کلان می‌گوید قدرتی که پشت دومین دارایی دیجیتال جهان قرار دارد، می‌تواند بازار را از مرحله تصحیح آن خارج کند.

“اتریوم هنوز هم قوی‌تر به نظر می‌رسد. به نظر نمی‌رسد که ارزش جفت معاملاتی اتریوم/بیت کوین (ETH/BTC) هنوز آماده کاهش باشد. انتظار داشته باشید که اتریوم راه گشای این اصلاح باشد… بنابراین، اگر پول نقد دارید، به اتریوم خود اضافه کنید. اگر ندارید، به نگهداری و هودل (HODL) کردن ادامه دهید.”

نمودار اتریوم (ETH) و ترازهای مهم قیمتی

نمودار قیمتی اتریوم

در مورد دیدگاه بلند مدت وی در مورد بیت کوین، رئیس ریئل ویژن می‌گوید که یک کاتالیزور اساسی فاز بعدی چرخه صعودی را به حرکت خواهد انداخت.

“این نظر شخصی من است… ETF (صندوق قابل معامله در بورس) سوخت بعدی موشک برای این بازار است. دیوار پول مدام در حال ظهور است اما یافتن اعتماد به بازار برای همه زمان بر است. من هر هفته مکالمات زیادی برای کمک به صندوق‌های تامینی، دفاتر مالی خانوادگی و مدیران صندوق‌های دارایی دارم. همه این اتفاقات و خیلی بیشتر…”

در حالی که کشورهایی مانند کانادا و برزیل ETFهای بیت کوین را راه اندازی کرده‌اند، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنان به رایزنی ادامه می‌دهد. SEC مهلت تصویب یا عدم تأیید ETF ونئک (VanEck) را از ۳ مه تا ۱۷ ژوئن به مدت ۴۵ روز تمدید کرده است.

نوشته این رمزارز می تواند بازار را از این دوره اصلاحی خارج کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا