اخبار ارز دیجیتال

این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش ۶ برابری را تجربه کند!

اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر و معامله‌گر برتر بازار، معتقد است که یک رمزارز حوزه دیفای ممکن است آماده باشد تا با یک جهش خیره کننده، تقریباً ۶ برابر سود ارائه دهد، زیرا این پروژه دیفای قدیمی شروع به بروز علائم قدرت در جفت بیت کوینی خود کرده است.

در یک توییت جدید، ملکر تأکید می‌کند که بلاکچین یرن.فایننس (yearn.finance)، پس از پایان یک روند نزولی هفت ماهه، ممکن است در حال آماده شدن برای ایجاد یک روند صعودی در برابر بیت کوین (YFI/BTC) باشد.

نمودار یرن.فایننس به بیت کوین (YFIBTC) در صرافی بایننس

نمودار یرن.فایننس به بیت کوین

طبق نمودار این معامله‌گر، YFI/BTC ممکن است پس از جهش از ۰.۶ و تبدیل مقاومت دینامیک قبلی به حمایت، یک کف جدید ساخته باشد. این معامله‌گر انتظار دارد که این پروژه دیفای قدیمی در جفت ارز بیت کوینی خود سطوح کلیدی ۰.۸۴ ، ۱.۱۰ و ۱.۶۵ را به سطوح حمایتی تبدیل کند و در نهایت به یک سقف تاریخی بالاتر از تراز ۵.۰۰ دست پیدا کند. این حرکت نشان دهنده سود بالقوه بیش از ۴۷۰٪ از ارزش فعلی این ارز در حدود ۰.۸۷ BTC است.

یرن فایننس پروتکلی است که رمزارز اختصاصی آن بعد از بیت کوین از لحاظ قیمتی در رتبه دوم گران ترین رمزارزهای بازار قرار گرفته است و طرفداران فراوانی دارد.

یرن فایننس یک پلتفرم حوزه دیفای در بستر اتریوم است که توسط آندره کرونیه توسعه یافته است. در حال حاضر یرن فایننس به اکوسیستمی از پروتکل‌ها تبدیل شده که هدف آن به حداکثر رساندن درصد بازده سالانه (APY) سرمایه گذاری برای کاربران است.

ارز دیگری که در لیست ملکر قرار دارد، بایننس کوین (Binance Coin)، رمزارز اختصاصی بزرگترین صرافی ارز دیجیتال دنیا است. این معامله‌گر معتقد است که قبل از شروع روند صعودی بعدی بایننس کوین، این ارز باری دیگر سطح حمایتی ۴۶۰ دلار را لمس خواهد کرد و سپس به سمت سقف تاریخی جدیدی در ۸۰۰ دلار حرکت می‌کند.

نمودار چهار ساعته بایننس کوین (BNB) در صرافی بایننس

نمودار چهار ساعته بایننس کوین

نوشته این پروژه دیفای آماده است تا یک جهش ۶ برابری را تجربه کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا