اخبار ارز دیجیتال

این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی ۶ برابری انجام دهد!

اسکات ملکر (Scott Melker)، تحلیلگر و معامله‌گر برتر، معتقد است که یک دارایی رمزارز مالی غیر متمرکز (DeFi) ممکن است آماده باشد تا تقریباً ۶ برابر سود ارائه دهد، زیرا این پروژه دیفای قدیمی شروع به بروز علائم قدرت در جفت بیت کوینی خود کرده است.

در یک توییت جدید، ملکر تأکید می‌کند که بلاکچین یرن.فایننس (yearn.finance)، پس از پایان یک روند نزولی هفت ماهه، ممکن است در حال آماده شدن برای ایجاد یک روند صعودی علیه بیت کوین (YFI/BTC) باشد.

نمودار یرن.فایننس به بیت کوین (YFIBTC) در صرافی بایننس

نمودار یرن.فایننس به بیت کوین

طبق نمودار این معامله‌گر، YFI/BTC ممکن است پس از جهش از ۰.۶ و تبدیل مقاومت مورب قبلی به حمایت، یک کف جدید ساخته باشد. معامله گر انتظار دارد که این پروژه دیفای قدیمی در جفت ارز بیت کوینی خود سطوح کلیدی ۰.۸۴ ، ۱.۱۰ و ۱.۶۵ را به سطوح حمایتی تبدیل کند و در نهایت به سقف تاریخی‌ای بالاتر از ۵.۰۰ دست پیدا کند. این حرکت نشان دهنده سود بالقوه بیش از ۴۷۰٪ از ارزش فعلی این ارز در حدود ۰.۸۷ BTC است.

در مورد بیت کوین (Bitcoin)، ملکر انتظار دارد که این رمزارز از کانال نزولی خارج شود و سطح ۶۴۰۰۰ دلاری را باز پس گیرد و سپس به سقف تاریخی جدیدی در حدود ۷۰۰۰۰ دلار دست پیدا کند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین (BTC) در صرافی بیت استمپ

نمودار ۴ ساعته بیت کوین

علاوه بر یرن.فایننس و بیت کوین، این استراتژیست رمزارز در حال بررسی کاردانو (Cardano) نیز می‌باشد. ملکر پیش بینی می‌کند که این بستر قرارداد هوشمند در ابتدا از درون مثلث صعودی روی نمودار شکسته می‌شود و با ارائه سودی بیش از ۵۰٪ از قیمت فعلی ۱.۴۴ دلار خود را به ۲.۲۰ دلار می‌رساند.

نمودار یکروزه کاردانو (ADA) در صرافی بایننس

نمودار یکروزه کاردانو

ارز دیگری که در لیست ملکر قرار دارد، بایننس کوین (Binance Coin) است. این معامله‌گر معتقد است که قبل از شروع روند صعودی بعدی بایننس کوین، این ارز باری دیگر سطح حمایتی ۴۶۰ دلار را لمس خواهد کرد و سپس به سمت سقف تاریخی جدیدی در ۸۰۰ دلار حرکت می‌کند.

نمودار چهار ساعته بایننس کوین (BNB) در صرافی بایننس

نمودار چهار ساعته بایننس کوین

نوشته این پروژه دیفای قدیمی آماده است تا جهشی ۶ برابری انجام دهد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا