اخبار ارز دیجیتال

این ۴ آلتکوین برای ثبت اوج قیمتی جدید آماده می‌شوند

آمادگی ۴ آلتکوین برای ثبت اوج قیمتی جدید

اسمارت کانترکتر (Smart Contracter)، معامله‌گر باسابقه حوزه رمزارز، اعتقاد دارد که ۴ آلتکوین نوپا در حوزه اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) برای ثبت اوج قیمتی جدید در آینده آمادگی دارند.

اسمارت کانترکتر در میانه اصلاح قیمت عمیق و گسترده بازار رمزارز، همچنان دیدگاهی صعودی به پروتکل وام دهی آوه (AAVE)، بازار ساز اتوماتیک سوشی سواپ (SUSHI) و شبکه مقیاس پذیر لایه دوم اتریوم پولی گان (Polygon) یا متیک دارد.

اسمارت کانترکتر اشاره کرده است که موفقیت این دارایی‌ها به این بستگی خواهد داشت که بیت کوین بتواند پس از ریزش قیمت تا تراز ۳۰۰۰۰ دلار طی هفته گذشته در یک ناحیه خنثی شروع به تثبیت قیمت کند.

زمانی که معامله‌گران فروش بیت کوین در اوج‌های قیمتی را متوقف کنند و خرید آن را در دستور کار قرار دهند، می‌توان انتظار داشت که این سه رمزارز حوزه دیفای رشد قیمت خود را آغاز نمایند. اسمارت کانترکتر در این خصوص گفته است:

“از نظر من هنگامی که بیت کوین دوباره خریدار پیدا کند، تمام آلتکوین‌های شاخص حوزه دیفای رکورد تاریخی جدیدی را از خود به جای خواهند گذاشت. آغاز این روند با آوه و سوشی خواهد بود و متیک با فاصله نه چندان زیادی از آنها روند صعودی خود را آغاز خواهد کرد. اما هنوز اتفاقی نیافتاده است.”

هر سه آلتکوین یاد شده قربانی اصلاح قیمت گسترده بازار رمزارز شده‌اند به طوریکه آوه با ریزش ۳۴ درصدی طی هفت روز گذشته مواجه شده است. سوشی نیز ۳۴.۷ درصد از ارزش خود را از دست داده و متیک نیز در بازه زمانی مشابهی با ریزش ۲۳ درصدی مواجه شده است.

تحلیل نمودار 1 روزه قیمت تتا (THETA)

نمودار ۱ روزه قیمت تتا

دیگر آلتکوینی که اسمارت کانترکتر رشد قیمت قابل توجهی را برای آن انتظار دارد پروتکل نشر ویدیو غیرمتمرکز تتا (THETA) است که بر خلاف بسیاری از دارایی‌ها طی ۲۴ ساعت گذشته با رشدی ۶ درصدی همراه بوده است.

“یک افت قیمت ۷۵ درصدی از اوج قیمتی تتا مشاهده می‌شود، یک بازیابی قیمت V شکل در راه است. آیا می‌توان گفت که این یک اصلاح قیمت ABC است که با یک حرکت ۵ موجی همراه خواهد شد و ما را مستقیماً از قیمت کنونی به یک رکورد قیمت تاریخی جدید پرتاب خواهد کرد؟

این رفتار کمی متناقض به نظر می‌رسد اما در موقعیت کنونی جذاب به نظر می‌رسد، من فعلاً برای این آلتکوین دیدگاهی صعودی دارم.”

تتا هم اکنون حدوداً نصف رکورد قیمت تاریخی پیشین خود (۱۵.۷۲ دلار) ارزش دارد یا به عبارت دیگر در تراز ۶.۸۵ دلار جای خوش کرده است. این در حالیست که تتا این هفته کاهش قیمتی تا تراز ۵ دلار را تجربه کرده بود.

این تحلیلگر تلاش کرده است تا با اتکا به تئوری امواج الیوت و روانشناسی بازار حرکات قیمت در آینده را پیش‌بینی کند. وی با اشاره به عملکرد بیت کوین، اعتقاد دارد که این رمزارز به زودی علائم قدرت را از خود به نمایش خواهد گذاشت و یک اوج پایین‌تر را ثبت خواهد کرد.

تحلیل نمودار قیمت 1 روزه بیت کوین (Bitcoin)

نمودار ۱ روزه قیمت بیت کوین

“از نظر من بیت کوین به سختی در تلاش است تا یک اوج پایین‌تر را ثبت کند. ۴ روز پیاپی، کندل‌های قیمت نزدیک به تراز ۳۷۰۰۰ دلار بسته شده‌اند.

اما اینکه یک اوج پایین قابل توجه تشکیل خواهد شد یا با یک صعود کوتاه مدت‌تر سر و کار داریم، همچنان مشخص نیست.”

نوشته این ۴ آلتکوین برای ثبت اوج قیمتی جدید آماده می‌شوند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا