اخبار ارز دیجیتال

بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ !

ارزش میانگین معاملات بیت کوین در حال افزایش است و به تازگی به بیش از ۱۲۹۰۰۰ دلار، بالاترین مقدار این شاخص در بیش از یک سال گذشته، افزایش یافته است.

با عبور ارزش متوسط تراکنش‌های بیت کوین از تراز ۱۲۹۰۰۰ دلار در ۱۷ سپتامبر، این شاخص به سطحی رسیده که در مدت زمانی بیشتر از یک سال دیده نشده بود. آدرس‌های ارسال و دریافت بیت کوین نیز از اواخر ماه آگوست در سطحی پایدار بوده است. بیت کوین هنوز هم زنده است.

با ادامه روند صعودی بیت کوین، میانگین ارزش معاملات آن در بالاترین سطح طی یک سال گذشته قرار گرفته است و تعداد آدرس‌های فعال نیز تقریباً در بالاترین حد خود در تمام دوران جا خوش کرده است.

میانگین ارزش بیت کوین ارسال شده در یک معامله به بالاترین سطح در بیش از یک سال گذشته رسیده است و بر اساس اطلاعات بیت اینفو چارتز (BitInfoCharts)، ارائه دهنده اطلاعات بلاکچین، در ۱۷ سپتامبر به رقمی بیش از ۱۲۹۰۰۰ دلار افزایش یافته است.

آخرین بار در آگوست ۲۰۱۹ ارزش میانگین معاملات بیت کوین به بالاتر از ۱۲۱۰۰۰ دلار رسیده بود، زمانی که انجام یک یا چند تراکنش عظیم باعث شد مجموع ارزش معاملات به طور متوسط به بیش از ۸۱۲۰۰۰ دلار افزایش یابد. این رویداد در واقع یک ناهنجاری بود؛ متوسط هزینه یک معامله بیت کوین از اواخر سال ۲۰۱۷ که قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت تمام شده خود رسید (حدود ۲۰ هزار دلار) اینقدر زیاد نبوده است.

افزایش اخیر ارزش متوسط معاملات بیت کوین نشانه فعالیت مداوم و بالاتر در بلاکچین بیت کوین است. همزمان با این موضوع، سایر شبکه‌های رمزارز نیز به رکورد تازه‌ای دست یافته‌اند.

روند صعودی فعالیت‌ها

تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین، یعنی تعداد آدرس‌های منحصر به فرد ارسال و دریافت معاملات در هر روز، نیز به بالاترین سطح خود از اواخر سال ۲۰۱۷ تا کنون رسیده است. آدرس‌های فعال از هفته آخر آگوست به طور متوسط حدود ۸۵۰۰۰۰ تراکنش در روز را ثبت کرده‌اند.

در اواخر سال ۲۰۱۷، وقتی بیت کوین به بالاترین قیمت خود رسید، آدرس‌های فعال روزانه بیت کوین به طور متوسط نزدیک به ۱ میلیون بود.

معاملات بیت کوین در حال افزایش است

برنامه‌های دیفای (DeFi) مبتنی بر اتریوم، نسخه غیرمتمرکز سرویس‌های خدمات مالی مانند ارائه دهندگان وام و محصولات بهره‌دار با پشتیبانی رمزارزها، در سال ۲۰۲۰ توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌اند؛ اما بیت کوین در این رقابت عقب نمانده است.

معاملات آتی بیت کوین در برخی از صرافی‌های ارز دیجیتال به رکورد تازه‌ای رسیده و تعداد خودپردازهای بیت کوین در سراسر جهان به تازگی از مرز ۱۰ هزار عدد عبور کرده است.

ممکن است دیفای این نمایش را برهم زند، اما آمار شبکه بیت کوین نشان می‌دهد که اولین ارز دیجیتال احتمالاً از قافله عقب نخواهد ماند.

نوشته بازگشت ارزش میانگین معاملات بیت کوین به سطح سال ۲۰۱۷ ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا