اخبار ارز دیجیتال

با افزایش میزان خرید، صعودی دیگر در انتظار بیت کوین است!

صرافی های رمزارزی مانند کوین‌بیس میتوانند شاهد دور جدیدی از افزایش خرید بیت کوین باشند. چراکه مقامات آمریکایی درحال تصمیم گیری در مورد، پرداخت دور جدیدی از بسته‌های محرک معیشتی به کسانی میباشند که تحت تأثیر بیماری همه‌گیر کووید۱۹ قرار دارند.

در پی اولین پرداخت‌های کمک معیشتی به آمریکایی‌ها، برخی پلتفرم‌ها از افزایش خرید بیتکوینی معادل مبلغ دریافتی کمک‌های اقتصادی خبر داده‌اند.

خرید رمزارز معادل مبلغ دریافتی کمک‌های معیشتی

در اوایل ماه آوریل، صرافی امریکایی کوین‌بیس از جهشی در خرید بیت کوین به ارزش ۱۲۰۰ دلار خبر داد. مبلغی دقیقاً برابر با بسته‌های کمک معیشتی ارسال شده توسط دولت به جهت ویروس کرونا. گزارش‌ها به تعداد قابل توجهی از آمریکایی‌ها اشاره می‌کند که از بودجه کمکی برای انباشت رمزارز جهت روز مبادا استفاده می‌کنند.

مقامات کاخ سفید هنوز درحال بررسی پرداخت دور دیگری از بسته‌های کمک معیشتی برای آمریکایی‌ها هستند. مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور ترامپ، کِوین هاست در تاریخ ۲۹ آوریل به خبرنگاران گفت، که تمرکز دولت در این زمان کمک به آمریکایی‌های آسیب دیده در پرداخت صورتحساب و خرید لوازم ضروری است.

باتوجه به اختلالات اقتصادی ناشی از کووید۱۹ و پاسخ فدرال رزرو به این معضل با چاپ پول بصورت نامحدود، برخی از مردم ممکن است اسکناس‌های جدید دریافتی را به بیت‌کوین تبدیل کنند.

دور اول پرداخت بسته محرک بدون مشکل هم نبوده است. آمریکایی‌ها سپرده را بطور مستقیم از اواسط ماه آوریل و در قالب چک و از طریق پست دریافت کردند. تحویل نامه‌های پستی از روز جمعه ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ آغاز شد.

افزایش خرید بیت‌کوین بواسطه نزدیکی رویداد هاوینگ

باتوجه به مشاجره سیاسی موجود بواسطه بسته کمک معیشتی قبلی و ادامه‌دار شدن مذاکرات، ممکن است بسته کمکی جدید پیش از رویداد هاوینگ به دست مصرف کننده‌ها نرسد. بااین حال، روندهای مختلف نشان میدهد که خرید بیت کوین رو به افزایش است زیرا دارندگان بیت‌کوین درحال آماده‌سازی خود و انباشت بیت‌کوین بیشتر، پیش از این رویداد هستند.

با افزایش میزان خرید، صعودی دیگر در انتظار بیت کوین است!

بنابر داده‌های تحلیلی گلس‌نود، تعداد آدرس‌های بیت‌کوین با حداقل ۰.۱ بیت‌کوین در بالاترین رقم و بیش از ۳ میلیون مورد است. درحالی که تعداد آدرس‌ها با تعداد صاحبان منحصر به فرد برابر نیست، شواهد حاکی از آن است که با نزدیک شدن به هاوینگ، خرید خرده فروشی بیت‌کوین رو به افزایش است.

در طول پنج شنبه سیاه (۱۲ مارس ۲۰۲۰) و در پی سقوط قیمت بیت‌کوین، صرافی امریکایی کوین‌بیس از افزایش شدید خرید بیت کوین خبر داد.

باوجود فروش گسترده در این دوره، دارندگان خرد بیت‌کوین، دارایی‌های خود را افزایش داده‌اند. افزایش جذابیت روزافزون، موقعیت بیت‌کوین را به‌عنوان پرچمداری در برابر عدم قطعیت‌ها در بازارهای مالی بزرگتر، تقویت کرده است.

به نظر میرسد در پیش بودن هاوینگ، در کنار بحران اقتصادی فعلی و پیشینه تاریخی سه ماهه دوم را که همواره نشان از صعود قیمت بیت‌کوین داشته، همه و همه، طوفان مناسبی را برای دارایی برتر دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

🗓

نوشته با افزایش میزان خرید، صعودی دیگر در انتظار بیت کوین است! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا