اخبار ارز دیجیتال

با این رمزارز که دارای پتانسیل رشد ۷ برابری است آشنا شوید!

رمزارز دارای پتانسیل رشد ۷ برابری

کالئو (Kaleo)، یک معاملعه‌گر و استراتژیست رمزارز شناخته شده، یک رمزارز دارای پتانسیل رشد ۷ برابری که ارزش بازار متوسط (Mid-Cap) نیز دارد را معرفی کرده است.

کالئو که تنها با نام مستعارش در جامعه رمزارز شناخته شده است، در مجموعه‌ای از توییت‌های ارسالی خود، دورنمایی صعودی را برای شبکه بلاکچین مقیاس پذیر ترون (TRX) ترسیم کرده است.

به گفته کالئو جفت ارز ترون به بیت کوین (TRX/BTC) پس از بازگشت از تراز ۰.۰۰۰۰۰۲۹ BTC آماده یک شکست مقاومتی شده است. وی گفته است:

“جفت ارز ترون به بیت کوین در گذر از اوج قیمتی ماه آوریل ناتوان مانده است، اما من مطمئمن هستم که یک بازیابی قیمت بسیار سریع و تند و تیز را شاهد خواهیم بود و در ادامه هم به بالای خط مقاومت صعودی خواهیم رسید.”

تحلیل نمودار 4 ساعته قیمت ترون به بیت کوین (TRX/BTC)

نمودار ۴ ساعته قیمت ترون به بیت کوین

کالئو همچنین به این موضوع اشاره کرده که این دارایی دیجیتال در جفت ارز دلاری خود به پایین‌ترین بخش نمودار رسیده است. به صورتی که کالئو پس از تست دوباره خط روند حمایتی تشکیل شده بر دارایی ترون خود افزوده است.

“من حجم قابل توجهی ترون را پس از تست تراز حمایتی به سبد دارایی‌هایم اضافه کردم. اگر دل و جگر انجام چنین کارهایی را ندارید، به موفقیت بزرگی هم نخواهید رسید.”

تحلیل نمودار 1 ساعته قراردادهای دائمی ترون (TRX)

نمودار ۱ ساعته قراردادهای دائمی ترون

وی همچنین در خصوص پیش بینی‌اش در خصوص عملکرد ترون، گفته است که باور دارد که این دارایی در نهایت به تراز ۱ دلار خواهد رسید و در واقع چنین رشدی به منزله افزایش قیمت ۷ برابری ترون که هم اکنون در تراز ۰.۱۴۴ دلاری قرار دارد خواهد بود.

تحلیل نمودار 1 روزه قیمت دوج کوین (Dogecoin)

نمودار ۱ روزه قیمت دوج کوین

دو آلتکوین دیگر که توجه کالئو را به خود جلب کرده‌اند عبارتند از دوج کوین (Dogecoin) و اوام‌جی نتورک (OMG Network). کالئو اطمینان دارد که دوج همچنان از حمایت بازار برخوردار است و طی روزهای آینده رکورد قیمتی ۱ دلار را ثبت خواهد کرد.

“من ادعا نمی‌کنم که روند حرکتی دقیق دوج طی چند روز گذشته را به درستی پیش بینی کرده‌ام، اما می‌توانم به خوبی روند اتفاقات طی چند روز گذشته را برای شما ترسیم کنم.”

تحلیل نمودار 1 روزه قیمت رمزارز OMG

نمودار ۱ روزه قیمت OMG

رمزارز OMG که چند وقت اخیر روندی رو به بالا را در پیش گرفته، تنها در ۲ هفته رشدی ۸۰ درصدی را شاهد بوده است. با این حال به گفته کالئو این رمزارز پس از عبور از تراز ۱۰ دلار آماده یک رشد نجومی خواهد شد. به گفته این تحلیلگر این دارایی اکنون پتانسیل افزایش قیمت تا تراز ۲۸.۳۵ دلار را بدست آورده است.

“یک شکست واضح در نمودار OMG به بالای رنج قیمت کنونی می‌تواند راه را برای رسیدن قیمت آن به بالای تراز ۲۰ دلار، اوج قیمت OMG در سال ۲۰۱۸، طی هفته آینده هموار کند.”

نوشته با این رمزارز که دارای پتانسیل رشد ۷ برابری است آشنا شوید! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا