اخبار ارز دیجیتال

با این ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید

معرفی ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا

تایلر سووپ (Tyler Swope)، معامله‌گر پرطرفدار و چهره اثر گذار در جامعه رمزارز، دنبال کنندگان خود را با ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا و کمتر شناخته شده که می‌توانند طی ماه‌های آینده رشدی انفجاری را تجربه کنند، آشنا کرده است.

سووپ طی صحبت‌های اخیر خود در یوتویب، گفته است که نسبت به لینک پول (LinkPool)، ارائه دهنده سرویس نود چین لینک (Chainlink)، خوشبین است. وی از این کوین به عنوان جا افتاده‌ترین پروژه در یک صنعت بسیار ویژه یاد کرده است و رابطه این آلتکوین و چین لینک را به رابطه بتمن و رابین تشبیه کرده است. وی در این خصوص گفته است:

“لینک پول به طور قطع بزرگترین ارائه دهنده سرویس نود چین لینک است. آنها پرسابقه‌ترین ارائه دهنده خدمات در این حوزه هستند و به شکلی حرفه‌ای نودهای چین لینک را مدیریت و بازارهای چین لینک را ایجاد کرده‌اند. آنها خوراک داده‌های قیمتی را در اختیار نودهای چین لینک قرار می‌دهند. بنابراین شما می‌توانید رابطه لینک پول نسبت به چین لینک را همچون رابطه رابین و بتمن در نظر بگیرید. آنها با مشارکت یکدیگر کار می‌کنند.”

سووپ همچنین در خصوص آلکمیست کوین (Alchemist Coin یا به اختصار MIST)، پروژه‌ای که می‌تواند در کوتاه مدت رشدی انفجاری را تجربه کند، یاد کرده است. وی اشاره کرده است که این پروژه NFT در حال آماده سازی برای صادر کردن کالکتیبل‌های محدود به اولین بکارگیرندگان خود است که می‌تواند در آینده رشد بسیار زیادی را برای آنها به دنبال داشته باشد. وی توضیح داد:

“هنگامی که رابط کاربری (UI) راه‌اندازی شود، آن کاربرها خواهند توانست نسل دوم NFTهای این پلتفرم را دریافت کنند. بنابراین نسخه‌های محدود نسل اول NFTها در ادامه از ارزش بالایی برخوردار خواهند شد.”

وی در نهایت گفته‌های خود را با معرفی یک جواهر کمتر شناخته شده در میان آلتکوین‌ها به پایان رساند. پاکت نتورک (Pocket Network یا POKT)، یک پروتکل رابط برنامه نویسی، به پایان رساند. این معامله‌گر محبوب بیان کرده که POKT علی رغم ادغام نشدن در بلاکچین اتریوم، از زمان رونمایی تا کنون رشد زیادی را تجربه کرده است.

نوشته با این ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بالا آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا