اخبار ارز دیجیتالارز دیجیتال

با پول خود چه کنیم؟ / پیش‌بینی دلار، بورس و ارزهای دیجیتال

در گفتگوی زنده با یک کارشناس بررسی می‌شود:

با پول خود چه کنیم؟ / پیش‌بینی دلار، بورس و ارزهای دیجیتال بازار۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۰ با پول خود چه کنیم؟ / پیش‌بینی دلار، بورس و ارزهای دیجیتال

با جدی‌تر شدن اخبار مذاکرات، نوسانات بازارها بیشتر شده است. قیمت دلار روز پنجشنبه به پایین‌ترین سطح ۱۰ ماه اخیر خود رسید اما بعد مجددا با یک روند صعودی به کانال ۲۱ هزار تومان برگشت. دلار چه خواهد شد؟

به گزارش تجارت‌نیوز، با جدی‌تر شدن اخبار مذاکرات، نوسانات بازارها بیشتر شده است. قیمت دلار روز پنجشنبه به پایین‌ترین سطح ۱۰ ماه اخیر خود رسید اما بعد مجددا با یک روند صعودی به کانال ۲۱ هزار تومان برگشت. دلار چه خواهد شد؟ در این شرایط چه اتفاقی برای بازار سهام، طلا و مسکن خواهد افتاد؟ ارزهای دیجتال چه وضعیتی دارند و در آینده چقدر ممکن است روند صعودی خود را ادامه دهند؟

همه این سوالات به اضافه سوالاتی که مخاطبان تجارت‌نیوز در این خبر مطرح کنند در گفتگوی لایو امروز تجارت‌نیوز پاسخ داده می‌شود.

مهشید داداش‌زاده، کارشناس بازارهای مالی در گفتگو با ابراهیم علیزاده، سردبیر تجارت‌نیوز ساعت ۱۳ امروز، شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه به پیش‌بینی وضعیت بازارها در روزهای آتی خواهد پرداخت.

این گفتگو از صفحه تجارت‌نیوز پخش می‌شود.

  • ارز دیجیتال
  • بازار
  • بورس
  • دلار
  • طلا

فرصت سرمایه‌گذاری با سود دلاری به اشتراک گذاری //= urlencode(get_permalink()) ?>تجارت نیوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا