اخبار ارز دیجیتال

با ۵ آلتکوین مستعد رشد در آستانه سال ۲۰۲۱ میلادی آشنا شوید

آلتکوین های مستعد رشد

تایلر سوپ (Tyler Swope) از ۵ آلتکوین مستعد رشد که با نزدیک شدن به سال جدید احتمالاً افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه خواهند کرد، رونمایی کرد.

۵ آلتکوین برتر و مستعد رشد تا سال ۲۰۲۱

چین لینک (LINK) در صدر لیست سوپ قرار گرفته است. به گفته این تحلیلگر رمزارز این شبکه اوراکل غیرمتمرکز یک میان افزار بسیار قابل توجه است. سوپ در این خصوص گفته است:

“چین لینک در یک چرخه پامپ و دامپ در حال حرکت است. این رمزارز در سال ۲۰۱۸ یکی از این چرخه‌ها را تجربه کرده است. در سال ۲۰۱۹ نیز رشد کوچک حوزه امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را شاهد بودیم و در سال ۲۰۲۰ با سقوط بازارها در ماه مارس مواجه شدیم. پس از این سقوط بود که رشد انفجاری بازار دیفای رخ داد و هم اکنون نیز روندی نزولی را شاهد هستیم.

من به شما می‌گویم، چین لینک از تراز ۲۰ دلاری کنونی عبور خواهد کرد. این امر رخ خواهد داد. این امر را تضمین نمی‌کنم اما تاریخ تکرار خواهد شد. این رمزارز در چرخه‌های بزرگ پامپ و دامپ در حرکت است. شما باید به این موضوع توجه کنید که کدام رمزارزها، از نظر ارزش بازار، بالاتر از چین لینک قرار دارند. کافی است به جایگاه بیت کوین تِرَش (کش) نگاهی بیاندازید. BCH به اندازه چین لینک کاربرد ندارد، اما ارزش بازاری بیشتر از آن دارد. وضعیت لایت کوین (Litecoin) نیز به همین شکل است و باید بسیار پایین‌تر از جایگاه فعلی خود باشد.”

احتمال رشد قیمت رمزارز گراف (Graph) تا سال 2021

احتمال رشد قیمت رمزارز گراف

دومین آلتکوین در لیست سوپ، گراف (Graph) است. گراف یک پروتکل شاخص گذاری (Indexing) و جستجوی داده مبتنی بر اتریوم است که به دلیل پتانسیل کاربردی بالقوه‌ای که دارد، به موضوع داغ این روزهای فضای رمزارز تبدیل شده است. سوپ در مورد این رمزارز گفت:

“گراف در حال همکاری با چین لینک است و در واقع آنها در حال بدست آوردن یک پروتکل ایندکسینگ هستند که برای زیرساخت‌های اساسی فضای داپ (DApp)، بسیار حیاتی و ضروری است. در آینده از این پروتکل به اندازه اوراکل چین لینک استفاده خواهد شد. اوراکل‌های چین لینک از گراف استفاده خواهند کرد و گراف از این اوراکل‌ها بهره خواهد برد.”

سومین توکن مورد نظر این تحلیلگر کامپاند (COMP)، رمزارز بومی پلتفرم وام دهی دیفای کامپاند (Compound)، است. سوپ ضمن اشاره به رابطه طولانی مدت میان کامپاند، شبکه پوا (POA) و شبکه کانسینس (Consensys)، بیان کرده است که در حدود ۵۰ درصد از توکن دای (DAI) میکردائو (MakerDAO) در استخر پروتکل کامپاند قفل شده است. این موارد باعث می‌شوند که کامپاند نقشی اساسی در ایجاد ارتباط و مقیاس پذیری شبکه‌های مهم دیفای بازی کند.

چهارمین رمزارز مورد نظر سوپ، توکن ایکس دای (xDai) است که به گفته وی در حال تبدیل شدن به بخشی از اکوسیستم پولکادات (Polkadot) می‌باشد. وی معتقد است که گاوین وود (Gavin Wood)، خالق پولکادات، در یک پست وبلاگی در سال ۲۰۱۹ به طور غیر مستقیم در خصوص نقش زنجیره ایکس دای، در ایجاد ارتباط میان بلاکچین اتریوم و پولکادات صحبت کرده است. به گفته وی توسعه دهندگان پولکادات در نهایت از زنجیره xDai به عنوان پل ارتباط دهنده دو بلاکچین اتریوم و پولکادات بهره خواهند گرفت.

تجاری سازی اتریوم

آخرین ارزی که در لیست این اینفلونسر رمزارز به آن اشاره شده است، یونی برایت (Unibright) نام دارد. یونی برایت ارائه دهنده راهکارهای مرتبط با یک دفتر کل دیجیتال است و ابزارها و عملکردهای مورد نیاز کسب و کارها برای استفاده از فناوری بلاکچین و ایجاد دارایی‌های توکنایز شده را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

به گفته سوپ، یونی برایت و بیس لاین پروتکل (Baseline Protocol)، پروژه‌ای که در نظر دارد کاربردهای تجاری بلاکچین را از طریق معاملات مبهم و منطق قراردادهای هوشمند افزایش دهد، در نظر دارند با یکدیگر همکاری کنند. وی اظهار داشت که هم اکنون حجم قابل توجهی از توکن‌های یونی برایت در حال خارج شدن از صرافی‌ها و ورود به کیف پول کاربران هستند. در نهایت وی به این نکته اشاره کرد که همکاری بیس لاین و یونی برایت اتفاقات بسیار بزرگی را رقم خواهد زد.

نوشته با ۵ آلتکوین مستعد رشد در آستانه سال ۲۰۲۱ میلادی آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا