اخبار ارز دیجیتال

با ۵ ارزی که این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید

معرفی ارزهایی که پتانسل رشد زیادی دارند

استراتژیست و معامله‌گر برجسته رمزارز، مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe) پیش‌بینی می‌کند که یک گروه منتخب از آلتکوین‌ها (Altcoins) آماده هستند تا در این ماه رشد زیادی داشته باشند و عملکردی بهتر از بیت کوین را به نمایش بگذارند.

لایت کوین (LTC)

در یک توییت جدید، تحلیلگر مشهور به ۲۰۷۷۰۰ دنبال کننده خود گفته است که پس از مشاهده علائمی که نشان می‌دهد لایت کوین (Litecoin) به روند نزولی سه ساله خود در برابر بیت کوین (BTC) پایان داده، این توکن را تحت نظر گرفته است:

“لایت کوین استدلال‌های بیشتر و بیشتری را برای ادامه صعود نشان می‌دهد و الان درحال ساختن کف‌های بالاتر است.”

تزوس (XTZ)

ارز دیگری که در لیست ون د پوپه وجود دارد تزوس (Tezos)، با جفت بیت کوینی آن (XTZ/BTC) است، زیرا این جفت در حال کف سازی است و پتانسیل صعود از ۰.۰۰۰۱ به ۰.۰۰۰۱۹ BTC را دارد که سودی ۹۰ درصدی را برای دارندگانش به همراه خواهد داشت.

“تزوس هنوز آماده ادامه کار است و می‌توان برخی نقاط جالب توجه را برای ورود روی نمودارها ترسیم کرد. اگر منطقه مقاومتی شکسته شود، موج حرکتی جدید و چرخه صعودی شروع خواهد شد.”

سلر (CELR)

توکن بعدی پلتفرم مقیاس دهی شبکه سلر (Celer) است. طبق گفته این معامله‌گر، جفت ارز سلر/بیت کوین در حدود سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۹ BTC به یک نقطه ورود بالقوه تبدیل شده است، جایی که روند می‌تواند معکوس شود و با رشد بیش از ۱۲۲ درصدی تا تراز ۰.۰۰۰۰۰۲ BTC افزایش یافته و رشد زیادی را تجربه کند.

“سلر پس از یک روند افزایشی در حال تثبیت است و من فکر می‌کنم شاهد درجا زدن بیشتری خواهیم بود. پس از آن، یک حرکت بزرگ و احتمالاً در حدود ۲۰۰+ ساتوشی وجود خواهد داشت.”

اوشن (OCEAN)

رتبه چهارم این لیست سیستم بلاکچین اشتراک داده اوشن پروتکل (Ocean Protocol) است. ون د پوپه معتقد است که اوشن به صعود خود در برابر بیت کوین ادامه می‌دهد و سودی بیش از ۳۵ درصد، از ۰.۰۰۰۰۲۸ به ۰.۰۰۰۰۳۸ BTC، را تجربه خواهد کرد.

“ادامه صعود در اینجا، به اعتقاد من در صورت پایداری سطوح ۲۷۰۰ تا ۲۸۰۰ ساتوشی به وقوع خواهد پیوست. اگر این اتفاق بیافتد، منطقه هدف بعدی در حدود ۳۸۰۰ ساتوشی خواهد بود.”

کومودو (KMD)

آخرین رمزارز در لیست ون د پوپه که پتانسیل رشد زیادی دارد، رمزارز پیگیرگریز کومودو (Komodo) است. طبق گفته این معامله‌گر، جفت ارز کومودو/بیت کوین (KMD/BTC) باید سطح حمایتی ۰.۰۰۰۰۵ BTC را حفظ کند تا بتواند کف بالاتری زده باشد و روند صعودی خود را تا تراز ۰.۰۰۰۱۲ BTC ادامه داده و اینگونه سودی در حدود ۱۴۰ درصد را به دارندگان خود ارائه دهد.

“این رمزارز به تازگی یک چرخه صعودی را شروع کرده است. من در حدود ترازهای ۵۰۰ تا ۵۷۵ ساتوشی به دنبال نقاط ورود خواهم بود. اگر این محدوده حمایت شود منطقه بعدی ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ ساتوشی خواهد بود.”

نوشته با ۵ ارزی که این ماه رشد زیادی خواهند کرد آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا