اخبار ارز دیجیتال

با ۷ رمزارز دارای پتانسیل رشد ۲۰ برابری در سال ۲۰۲۱ آشنا شوید

۷ رمزارز دارای پتانسیل رشد ۲۰ برابری در سال ۲۰۲۱

بن آرمسترانگ (Ben Armstrong)، یکی از تحلیل گران بازار ارزهای دیجیتال، ۷ رمزارز دارای پتانسیل رشد ۲۰ برابری در سال ۲۰۲۱ را معرفی کرده است.

آرمسترانگ در یوتیوب (YouTube) با عنوان بیت بوی کریپتو (BitBoy Crypto) شناخته می‌شود و در حدود ۲۰۵ هزار دنبال کننده دارد. این تحلیلگر در جدیدترین برنامه خود اعلام کرد که ارز بت (BAT) که بر بستر اتریوم (Ethereum) معامله می‌شود و مرورگر بریو (Brave) را در اختیار دارد، پتانسیل رشد قابل توجهی را داراست.

“زمانی که بحث سود در میان باشد، هیچ پروژه‌ای اندازه BAT نمی‌تواند دارای پتانسیل باشد. این نشان‌دهنده آن است که BAT جزو ارزهای پر استفاده بازار رمزارز است.”

ششمین رمزارز دارای پتانسیل رشد این فهرست، سند (SAND) است که یک توکن برای پرداخت درون برنامه‌ای در دنیای بازی‌ها به حساب می‌آید.

“من معتقدم که وجود توکن SAND انقلاب عظیمی را در بازیهای جهان باز ایجاد خواهد کرد و این بزرگترین اتفاقی است که می‌تواند در صنعت بازی و بازار ارزهای دیجیتال بیافتد.”

روند الروند

رشد EGLD می‌تواند بسیار وسیع باشد

پنجمین رمزارز این لیست، الروند (ELROND) است که هدف ﺁن امکان پذیر کردن انتقال‌های سریع به بلاکچین‌های موجود از طریق شاردینگ است.

“این پروژه بسیار وسیع است. تعداد کسانی که با الروند (EGLD) همکاری می‌کنند بسیار زیاد است. اگر EGLD موفق به رشد ۲۰ برابری بشود، می‌توان بعد از آن انتظار داشت که تا ۵۰ برابر نیز رشد کند.”

رمزارز بند (BAND) در جایگاه چهارم این لیست قرار دارد. آرمسترانگ به این نکته اشاره کرده است که این ارز پتانسیل رشد نامحدودی خواهد داشت.

“بالاترین ترازی که این رمزارز به خود دیده است تراز ۱۷.۶۷ دلار بوده و در حالا حاضر در تراز ۷.۱۴ قرار دارد. اگر این ارز نیز بتواند رشدی ۲۰ برابری پیدا کند، می‌توان انتظار داشت که ارزش هر یک از توکن‌های آن به ۳۵۵ دلار، یعنی تا ۵۰ برابر هم افزایش یابد.”

ارز اتم

سومین رمزارز دارای پتانسیل رشد در این لیست اتم (ATOM) می‌باشد

سومین رمزارز دارای پتانسیل رشد در این لیست اتم (ATOM) می‌باشد که وظیفه آن انتقال اطلاعات بین دو بلاکچین مختلف است.

“ارز ATOM پل ارتباطی بین بلاکچین‌های غیرمتمرکز اقتصادی است. مقیاس این پروژه نیز بسیار وسیع می‌باشد. من تصور می‌کنم که این پروژه هنوز به پتانسیل اصلی خود نزدیک نشده است و این بدان معناست که می‌توانیم رشد قابل توجهی را برای این ارز انتظار داشته باشیم.”

وی خاطر نشان کرد که اگر ATOM بتواند بالاترین قیمت تمام دوران خود یعنی ۳۱.۵۹ دلار را بشکند، پتانسیل رشد تا تراز ۶۳۲ دلار را خواهد داشت. دش (DASH) در جایگاه دوم این لیست کوتاه قرار دارد.

“پروژه DASH به سرمایه گذاران کمک می‌کند که سرمایه خود را در کمترین زمان و با بیشترین سرعت ممکن انتقال دهند. سرعت تراکنش‌ها از طریق این پروژه به قدری زیاد است که کشور ونزوئلا در میان آشوب موجود، از بین تمام آلتکوین‌ها روی DASH سرمایه گذاری کرده است.”

آرمسترانگ به این نکته مهم اشاره کرد که اگر این رمزارز نیز بالاترین قیمت تمام دوران خود را بشکند می‌تواند تا تراز ۱۵۳۲ دلار نیز پیشروی کند. اما صدر لیست رمزارز های دارای پتانسیل رشد به پروتکل مدیریتی وی چین (VeChain) تعلق دارد.

“من بر این باورم که سوددهی وی چین (VET) بسیار زیاد خواهد بود و انتظار دارم که کاربرد این پروتکل ظرف یک سال به شدت افزایش پیدا کند. هنگامی که صحبت از ردگیری اطلاعات درون زنجیره‌ای باشد، هیچ پروژه‌ای نخواهد توانست همچون VeChain در این بخش قدرت نمایی کند.”

آرمسترانگ بیان کرد که عبور VET از تراز ۰.۰۲۶ دلار می‌تواند نشان دهنده ادامه روند این رمزارز تا تراز ۲ دلار باشد.

نوشته با ۷ رمزارز دارای پتانسیل رشد ۲۰ برابری در سال ۲۰۲۱ آشنا شوید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا