اخبار ارز دیجیتال

بنیاد توسعه استلار ۱۵ میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند!

سرمایه گذاری بزرگ بنیاد توسعه استلار

ارتم (Airtm) در تلاش است تا هزاران چالش مالی در آمریکای لاتین را من جمله دسترسی عادلانه و با قیمتی مناسب به سیستم بانکی جهانی، حل کند و حالا با کمک بنیاد توسعه استلار گامی بزرگ در این راه برخواهند داشت.

ارتم، یک کیف پول دیجیتال و اپراتور صرافی مستقر در مکزیکو سیتی (Mexico City)، به منظور گسترش خدمات مالی و پذیرش ارزهای دیجیتال در آمریکای لاتین، ۱۵ میلیون دلار بودجه از بنیاد توسعه استلار (Stellar Development Foundation) یا SDF دریافت کرده است.

این سرمایه گذاری که SDF به عنوان بخشی از صندوق اینترپرایز (Enterprise) خود انجام داده است و بزرگترین سرمایه گذاری این بنیاد محسوب می‌شود، ارتم را قادر می‌سازد تا در سال آینده با استلار (Stellar) ادغام شود. به عنوان بخشی از شبکه استلار، ارتم می‌تواند دسترسی بهتر به خدمات مالی جهانی را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

اهداف ارتم

روبن گالیندو استکل (Ruben Galindo Steckel) مدیر عامل ارتم گفت:

“ارتم وجود دارد زیرا سیستم‌های مالی در سراسر کشورهای در حال توسعه با نیازهای مردم و خواسته‌های جهانی آنها مطابقت ندارند.

با این سرمایه گذاری و ادغام ما با شبکه استلار، ما همچنان برای انجام وظیفه خود تلاش خواهیم کرد که به مصرف کنندگان و مشاغل در سراسر این جهان در حال توسعه، کمک کنیم تا به پول ثابتی که ارزش خود را حفظ می‌کند، قابلیت انتقال دادن آن بدون هیچ هزینه کارمزدی میسر است، با اقتصاد جهانی همخوانی دارد و می‌تواند به عنوان ارزی محلی در هر زمان، و هر مکانی که لازم باشد نقد شود.”

بنیاد توسعه استلار سازمانی غیرانتفاعی است که از فناوری بلاکچین برای ساده سازی بهتر خدمات مالی جهانی استفاده می‌کند. صندوق سرمایه گذاری اینترپرایز این شرکت تنها در سال جاری در چندین پروژه سرمایه گذاری کرده است. این پروژه‌ها شامل ۵ میلیون دلار سرمایه گذاری در وایره (Wyre) و تخصیص ۷۵۰۰۰۰ دلار به سیستم پرداخت کوری (Cowrie) مستقر در نیجریه می‌شود.

نوشته بنیاد توسعه استلار ۱۵ میلیون دلار در یک صرافی رمزارز سرمایه گذاری می کند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا