آشنایی با بیت کویناخبار ارز دیجیتالارز دیجیتالارزش بیت کوینبیت کویندانشنامه استخراجزندگی امروزعلم و دانشمخترع بیت کوین

بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست

بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست

بیت کوین سد مقاومتی ۵۰ هزار دلاری را شکست

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین توانست از ۵۰ هزار دلار عبور کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ،در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و با عبور از رقم ۵۰ هزار دلار هم‌اکنون ۵۰ هزار و ۱۳۷ دلار معامله می‌شود.

این قیمت نسبت به هفته پیش ۵.۸ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار بیت کوین را به ۹۴۲ میلیارد دلار رسانده است. در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۶۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۳۰ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده است. تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم حالا به ۱۸ میلیون و ۷۹۴ هزار و ۵۸۱ عدد رسیده است.

عبور پادشاه ارزهای مجازی از 50 هزار دلار

اتریوم هم مانند بیت کوین ۱.۷ درصد رشد کرد و هم اکنون ۳۳۲۴ دلار در حال معامله است. کاردانو رشد ۸.۵ درصدی داشت و شگفتی‌ساز معاملات امروز بود و به قیمت ۲.۸۶ دلار رسید. باینانس کوین هم ۲.۶ درصد رشد کرد و به رقم ۴۸۵ دلاری دست یافت. دیگر ارزهای مطرح اما کاهش نسبی قیمت داشتند به گونه‌ای که ریپل ۶ دهم درصد ریخت و ۱.۲۴ دلار دست به دست می‌شود. دوج کوین هم ۳ دهم درصد پایین آمد و روی ۳۱ سنت خرید و فروش می‌شود.

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی ۲.۱۴ در صد رشد کرده و به ۲۱۵۱ میلیارد دلار رسدیه است. در این بازار ۱۰۶ میلیارد دلار حجم خورده که ۴۳ درصد از این حجم مربوط به معاملات بیت کوین بوده است. تعداد ارزهای مجازی جهان امروز به ۱۱ هزار و ۳۵۷ نوع رسید.

۲۲۳۲۲۷

مقاله اصلی

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا