اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین ممکن است در آستانه از دست دادن بیش از نیمی از ارزش خود باشد!

احتمال از دست رفتن نیمی از ارزش بیت کوین در اصلاح فعلی

یک پیشکسوت وال استریت در مورد افزایش سریع قیمت بیت کوین (Bitcoin) هشدار می‌دهد که این ارز دیجیتال ممکن است در آینده نزدیک افت قابل توجهی را تجربه کند و شاید حتی نیمی از ارزش خود را از دست بدهد.

اسکات مینرد (Scott Minerd)، مدیر ارشد سرمایه گذاری در گوگنهایم پارتنرز (Guggenheim Partners)، یک هفته پس از رسیدن بیت کوین به سقف تاریخی‌اش، تقریباً ۶۵۰۰۰ دلار، معتقد است که این رمزارز می‌تواند در آستانه از دست دادن بیش از نیمی از ارزش خود باشد.

مینرد در مصاحبه‌ای با سی‌ان‌بی‌سی وردواید ایکسچینج (CNBC’s Worldwide Exchange) گفت:

“من فکر می‌کنم ما می‌توانیم با بیت کوین به ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار بازگردیم که ۵۰٪ کاهش خواهد بود، اما نکته جالب در مورد بیت کوین این است که قبلاً شاهد این نوع کاهش‌ها بوده‌ایم.”

از آوریل سال گذشته، بیت کوین با بیش از ۶۰۰ درصد بازدهی مثبت از حدود ۷۰۰۰ دلار به سقف تاریخی ۶۴۸۰۴ دلار رسیده است. بیت کوین همچنین در طول همین دوره زمانی افت‌های چشمگیری نیز داشته است، تقریباً ۱۵ درصد در ۲۴ ساعت از اواخر ماه مارس و تقریبا ۲۰ درصد در مدت مشابه هفته گذشته از سقف تاریخی خود به سطح ۵۲۸۲۹ دلار اصلاح کرده است.

مینرد در طولانی مدت روی عقیده خود بر صعودی ماندن روند بیت کوین پابرجاست و نشان می‌دهد که قیمت‌ها در نهایت می‌توانند به ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار دلار به ازای هر توکن برسند.

او می‌گوید وجود این چنین اصلاحی در آینده نزدیک، بخشی از “تحول طبیعی در بازار طولانی مدت صعودی” است.

نظر پیتر برانت درباره وضعیت و آینده بیت کوین

اخیراً یکی دیگر از خریدارن سرشناس بیت کوین، پیتر برانت (Peter Brandt)، مطرح کرد که اگر بیت کوین بخواهد به سمت خط میانگین متحرک هفتگی خود حرکتی انجام دهد و حمایت آن را تست کند، ممکن است به ۴۶۶۱۵ دلار برسد. این کار، حتی در یک بازار صعودی، کاری غیرمنطقی برای بیت کوین نیست، با این حال، برانت فکر می‌کند که احتمال وقوع همچین اصلاحی بسیار کم است.

در زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین در حال کلنجار رفتن با سطح ۵۰۰۰۰ دلاری است و برای مدت کوتاهی کف موقتی در محدوده ۴۹۳۲۰ دلار تشکیل داده است.

نوشته بیت کوین ممکن است در آستانه از دست دادن بیش از نیمی از ارزش خود باشد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا