اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین یک میلیون دلاری ، از خیال تا واقعیت!

بیت کوین یک میلیون دلاری

پیش بینی قیمت بیت کوین معمولاً با شک و تردید و بدبینی زیادی روبرو میشود، وقتی آمار و ارقام به شکلی خنده دار بر اساس استانداردهای امروزی مورد توجه قرار میگیرد. بیت کوین یک میلیون دلاری فراتر از واقعیت نیست اما هنوز راه طولانی را در پیش دارد.

بیت کوین در قیمت ۱ میلیون دلار تا سال ۲۰۳۸ ؟

نگاهی به چرخه های تاریخی روش خوبی برای پیش بینی آینده است. نکته درخور تامل این است که بیت کوین فقط یک دهه قدمت دارد بنابراین ما واقعاً داده های زیادی برای پیش بینی دقیق نداریم.

تحلیلگر بنیامین کاون در جدیدترین ویدیوی خود، داده هایی را از مدل رگرسیون لگاریتمی بیت کوین استخراج کرده است تا یک پیش بینی واقع گرایانه درباره زمان رسیدن قیمت ها به عددی هفت رقمی را ارائه دهد.

بیت کوین یک میلیون دلاری ، از خیال تا واقعیت!

با مروری بر گذشته قیمت، تنها دو قله یکی در مدت ۲.۵ سال و دیگری در مدت ۴ سال قابل رویت است. با داشتن تنها دو نقطه کلیدی، پیش بینی زمان قله بعدی نمیتواند خالی از احتمال قابل توجهی از اشتباه باشد.

قله بعدی قیمت بیت کوین طبق این تئوری حدود ۵.۵ سال پس از اوج ثبت شده در دسامبر ۲۰۱۷ خواهد بود. این امر قیمت های بیت کوین را تا سال ۲۰۲۳ در حدود ۱۰۰،۰۰۰ دلار قرار میدهد. همه اینها با استفاده از رگرسیون لگاریتمی ترسیم شده است با این فرض که امسال شاهد روند نزولی حاصل از هاوینگ نباشیم.

کاون افزود که این تئوری کاملاً فرضی است و بر اساس حرکت های طولانی مدت تنظیم شده است چنانکه از پامپ ها و دامپ ها صرفنظر شده است.

وی سپس چرخه احتمالی بازار بعدی را که ۷ سال طول میکشد تا بیت کوین به رقم ۵۰۰,۰۰۰ دلار تا سال ۲۰۳۰ برسد، ترسیم کرد. با گسترش و توسعه چرخه بازار، قله ها به باند رگرسیون نزدیکتر میشوند. با فرض اینکه بیت کوین در این دوره باقی بماند و حیاتش را حفظ کند، میتواند واقعاً به اوج بعدی که تا سال ۲۰۳۸ یا ۲۰۴۰، اتفاق می افتد برسد و خود را در عدد یک میلیون دلار ببیند.

چهار هاوینگ دیگر

تا آن زمان و به شرط حفظ حیات، بیت کوین شاهد ۴ هاوینگ دیگر خواهد بود و این به مفهوم عرضه کمتر و متعاقباً امکان رشد تقاضا میباشد.

وی افزود که نوسانات به مرور زمان کاهش می یابد و «مراحل شیدایی و هیجان» نیز کاهش می یابد. انتظار میرود چرخه بعدی در طی ۳ سال آینده دستاوردهای عظیمی داشته باشد، اما دوره های بعدی از نظر بازده بالقوه سرمایه گذاری کندتر خواهد بود.

” اگر در بازار بیت کوین حضور دارید، منتظر دستاوردهای بیشتری در سه سال آینده باشید”

بنابراین گذشته از پیش بینی یک میلیون دلاری مک آفی، هم اینک شما شاهد یک پیش بینی یک میلیون دلاری دیگر در اواخر دهه ۲۰۳۰ هستید.

منبع: bitcoinist

بیت کوین یک میلیون دلاری ، از خیال تا واقعیت!

نوشته بیت کوین یک میلیون دلاری ، از خیال تا واقعیت! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا