اخبار ارز دیجیتال

بیش از ۱ میلیون واحد اتر در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است

حتی پس از آغاز به کار موفق بیکن چین اتریوم ۲.۰، همچنان شاهد سهام‌گذاری اترهای بیشتری در این شبکه هستیم و تا به اینجا بیش از ۱ میلیون واحد اتر در این شبکه سهام‌گذاری شده است.

به گزارش «The Block»، تا به اینجا بیش از ۱ میلیون واحد اتر در قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است. با توجه به قیمت اتریوم در حال حاضر، ارزش این توکن‌ها ۶۰۵ میلیون دلار است. شایان ذکر است که قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰، تاریخ انقضا ندارد و کاربران می‌توانند هر زمانی که بخواهند در سهام‌گذاری اتریوم شرکت کنند.

بیشتر بخوانید: چگونه در اثبات سهام اتریوم ۲.۰ شرکت کنیم؟

پاداش سهام‌گذاری برای افرادی که پیش‌تر در سهام‌گذاری شرکت کردند حدود ۲۰ درصد بوده است که رقم بالایی به حساب می‌آید. این میزان با ورود اعتبارسنج‌های بیشتر به شبکه، رفته‌رفته کاهش خواهد یافت. در شبکه اتریوم، هر اعتبارسنجی می‌تواند با قفل‌کردن ۳۲ واحد اتر در شبکه سهام‌گذاری کند. شایان ذکر است که ارزهای سهام‌گذاری‌شده تا حدود سال ۲۰۲۲ و راه‌اندازی فاز ۱.۵ در اتریوم ۲.۰ قابل برداشت نخواهند بود.

اترهای سهام‌گذاری‌شده در شبکه اتریوم ۲.۰

با رسیدن به حدنصاب تعیین‌شده، بیکن چین اتریوم ۲.۰ از ۱ دسامبر (۱۱ آذر) کار خود را آغاز کرده است. بیکن چین اولین مرحله از راه‌اندازی شبکه اثبات سهام اتریوم است. با اتمام کار به‌روزرسانی، الگوریتم شبکه اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر پیدا می‌کند.

نباید فراموش کرد که تغییر الگوریتم به‌صورت کامل، بیش از ۱ سال به طول خواهد انجامید. جاستین دریک (Justin Drake)، از محققان بنیاد اتریوم، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده بود که به‌روزرسانی اتریوم ۲.۰ در نیمه‌های راه خود قرار دارد. او در ادامه افزود:

فاز صفر به‌شدت دشوار بود و با به سرانجام رساندن آن، ۵۰ درصد کارهای اتریوم ۲.۰ به اتمام رسیده است.

The post بیش از ۱ میلیون واحد اتر در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است appeared first on ارزدیجیتال.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا