تاریخ : چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ Wednesday, 24 July , 2024
2

لورس :بیوگرافی محمد آهنگری اصل تریدر، کارآفرین و سرمایه گذار

 • کد خبر : 2637408
 • ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۷:۰۸
لورس :بیوگرافی محمد آهنگری اصل تریدر، کارآفرین و سرمایه گذار
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :محمد آهنگری اصل کیست؟ محمد آهنگری اصل تریدر نابغه با بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان در بازار مالی فارکس، کارآفرین و مدیرعامل شرکت های آکادمی خلاق، معامله گران استراتژیک، تامین سرمایه فنفیکس و بروکر موند اف ایکس می باشد و از آثار شاهکار ایشان می توان به دوره […]

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

محمد آهنگری اصل کیست؟

محمد آهنگری اصل تریدر نابغه با بیش از ۱۱ سال سابقه درخشان در بازار مالی فارکس، کارآفرین و مدیرعامل شرکت های آکادمی خلاق، معامله گران استراتژیک، تامین سرمایه فنفیکس و بروکر موند اف ایکس می باشد و از آثار شاهکار ایشان می توان به دوره صفر تا هزار آموزش معامله گری اشاره کرد.

محمد آهنگری در مهرماه سال ۱۳۷۳ در شهر تبریز استان آذربایجان شرقی ایران پای به جهان گشود و در حال حاضر در دبی و استانبول سکونت دارد.

پس از تحصیل در رشته ریاضی و فیزیک در دوران متوسطه، وارد دانشگاه سراسری تبریز تحت رشته مهندسی مکانیک شد و پس از چهار سال از این دانشگاه فارغ التحصیل شد.

در ابتدای مسیر دانشجویی با طرح ایده های خلاقانه و ثبت دو اختراع  در حوزه بسته بندی و همچنین کسب سه رتبه الف در دانشگاه دولتی، توانایی های خود را به اساتید این حوزه دیکته کرد اما با دیدن مشکلات فراوان در حوزه تولید و مسائل پیچیده بروکراسی اداری و کم ارزش تلقی شدن اختراعات ایشان، از محیط دانشگاهی  دلسرد شد و در ادامه در کنار دانشگاه، وارد عرصه کار آزاد شد.

ایشان در اواسط دانشگاه تصمیم به انصراف از محیط دانشگاه گرفت اما به اصرار آشنایان و دوستان، تحصیل تا اخذ مدرک کارشناسی را ادامه دادند.

برخی از فعالیت های محمد آهنگری اصل

 • نابغه ترید ایرانی
 • خالق استراتژی معاملاتی MAA
 • خالق شاهکار صفرتاهزار معامله گری
 • مالک بزرگترین اتاق معامله با بیش از ۵۰۰ تریدر فعال
 • بنیان گذار و مدیرعامل آکادمی خلاق
 • بنیان گذار و مدیرعامل شرکت معامله گران استراتژیک
 • بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تامین سرمایه فنفیکس
 • بنیان گذار و مدیر عامل بروکر موند اف ایکس

محمد آهنگری اصل

داستان ورود محمد آهنگری به بازارهای مالی

محمد آهنگری همزمان در کنار تحصیلات آکادمیک از سال ۱۳۹۲ وارد بازار بورس ایران شد.

این بازار به دلیل نداشتن اهرم از یک سو و کسب سود فقط در صورت افزایش قیمت سهام از سوی دیگر، نیازمند سرمایه اولیه بالایی بود که طبیعتا به دلیل وضعیت مالی متوسط و شاید ضعیف خانواده ایشان، امکان سرمایه گذاری قابل توجهی وجود نداشت.

این محدودیت و مشکلات سد راه ایشان نشدند و با تلاش و پیگیری و ممارست که ویژگی بارز آهنگری میباشد روشی در بازار بورس ایران پیدا کردند که با سرمایه کم معامله تقریبا سریع (اسکلپ) انجام دهند.

خلاصه مسیر موفقیت استاد محمد آهنگری

با باز شدن بانک های جهانی یک هیجان قوی در گروه مالی و بانکی بازار سهام ایران ایجاد میشود.

تریدر آهنگری با استفاده از یک استراتژی معاملاتی مشخص اقدام به گرفتن این هیجان میکرد.

تا بتواند کمبود سرمایه خود را با پیدا کردن نقاط ورود دقیق و استفاده از هیجان لحظه ای بازار با گرفتن معاملات اسکلپی جبران کند که این روش پرریسک در روزهای سود آور تا ده درصد سود و در روز هایی که تشخیص اشتباه بود تا سه درصد زیان به حساب ایشان وارد می ساخت.

محمد آهنگری از اواسط سال ۹۲ با رسیدن به تسلط نسبی در مفاهیم پایه استراتژی معاملاتی، تکنیکالی و فاندامنتالی وارد بازارهای جهانی شد و تا سال ۹۷ در بازار فارکس کسب تجربه کرد.

در طی این حدودا پنج سال سودها و زیان های بسیاری کسب کرد، به گفته ایشان سرمایه ورودی حدود ۵۰۰۰ دلار بود که طی این سال ها جمع سود و زیانی که با این مبلغ بدست آمد نزدیک نیم میلیون دلار بوده است.

در طی این پنج سال بیش از شصت حساب معاملاتی را ایشان در بازارهای مالی از دست دادند تا به بلوغ کامل در مدیریت احساسات ، روانشناسی بازار و تسلط به تمام استراتژی های معاملاتی برسند.

از سال ۹۸ سیکل سود دهی ایشان شکل گرفت و برای اولین بار به مدت یک سال به صورت مداوم توانستند از بازار سود بگیرند.

جمع سود ایشان در سال اول ۶۸ درصد سرمایه بود که عددی رویایی برای ایشان در ابتدای مسیر تلقی میشد.

محمد آهنگری بعد از پنج سال زحمت و تحلیل داده و الگوریتم ، از دست دادن بیش از شصت حساب معاملاتی و از دست دادن نیم میلیون دلار سرمایه که از خود مارکت کسب کرده بود، بالاخره موفق شد به رویای خودش برسه

اما این پایان راه نبود و روح سرکش و قدرت طلب ایشان از یک سو و هوش مالی بالا از سوی دیگر باعث شکل گیری روابط پرقدرت ابتدا با ثروتمندان و سپس حتی بالاترین نهاد های مالی کشور شد.

سرازیر شدن سرمایه به سمت تریدر نابغه انجام شد.

محمد آهنگری سرمایه بالغ بر ده میلیون دلار سرمایه گذاران را به مدت شش ماه مدیریت کرد.

محمد آهنگری حالا از یک سو سواد و تجربه بی نظیر تریدری رو در اختیار داشت و از سوی دیگر به جهت انجام معاملات موفق اعتبار بالایی هم در نزد سرمایه گذاران و هم در نزد معتبرترین بروکرهای جهانی  کسب کرده بود.

حالا زمان گسترش بود

ایشان با تاسیس شرکت معامله گران استراتژیک و آکادمی خلاق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور اقدام به آموزش رسمی در بازارهای مالی کرد تا بتواند اولا این علم حاصل از تجربه را به جوانان ایرانی منتقل کند و ثانیا از بین این جوانان بهترین ها را برای اتاق معامله خود گلچین کند تا با سرمایه سرازیر شده از سمت سرمایه گذاران ترید انجام دهند.

از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۱ قریب به چهار هزار تریدر زیر نظر محمد آهنگری پرورش یافتند و از این بین بیش از ۵۰۰ تریدر وارد اتاق معامله ایشان شدند حالا اسم استاد برازنده نام محمد آهنگری بود.

بله  ایشان توانسته بود خود را به عنوان تامین کننده سرمایه صدها تریدر معرفی کند.

کاری که قبلا مارک فیشر در ایالات متحده با هزار تریدر انجام داده بود.

آغاز به کار رسمی برند فنفیکس پراپ تریدینگ مورد هزاران تریدر ایرانی

شرکت تامین سرمایه فنفیکس ایشان که از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۴۰۱ به صورت محدود فعالیت می نمود، از سال ۱۴۰۲ به صورت عمومی و با نام تجاری FENEFX معرفی شد و الان بهترین و معتبرترین سایت تامین سرمایه در کشور میباشد.

بازهم این کافی نبود …

اواخر سال ۱۴۰۱ به دلیل محدودیت های نظام بانکی و عدم وجود زیرساخت مناسب از کشور مهاجرت کرد و خیلی سریع در کشورهای ترکیه ، امارات و انگلستان اقدام به ثبت شرکت نمود.

در این بین به درخواست خیل عظیمی از تریدرها، و دیدن وضعیت نابسامان معیشتی هموطنان، اقدام به ضبط شاهکاری گرفت که عصاره عمر و ۱۰ سال تجربه ایشان از معامله گری بود.

محمد آهنگری اصل

دوره صفر تا هزار آموزش معامله گری استاد آهنگری

شاهکار صفر تا هزار معامله گری و آموزش فارکس که طی ۳۲ ویدیو جمعا ۱۶۰۰ دقیقه با بالاترین کیفیت ضبط شد که شامل صفرتاهزار هر آن چیزی بود که یک تریدر برای موفقیت نیاز داشت.

اما نقطه جالب، این اثر بی نظیر به صورت کاملا رایگان در تمامی کانال های ایشان پخش شد و دیری نپایید که بیش از صد هزار نفر آموزش صفر تا هزار را دیدند.

حالا علاوه بر ثروت، محمد آهنگری آن چنان شهرت و محبوبیتی کسب کرده بود که بی شک محبوب ترین در بین جامعه تریدینگ ایرانی هاست و دوره صفرتاهزار میراث ابدی محمد آهنگری اصل برای جهانیان میباشد.

تریدر خود ساخته ای که نشد برایش معنی نداشت.

محمد آهنگری اواخر سال ۱۴۰۲ تصمیم به رونمایی از استراتژی معاملاتی شخصی خود کرد که ادعا داشت با این استراتژی هر تریدر متوسطی توان رسیدن به سوددهی مداوم از بازار را خواهد داشت.

استراتژی معاملاتی MAA در ادامه دوره صفر تا هزار منتشر شد و استقبال بی نظیر تریدر ها از این سبک معامله گری که بر اساس اصل بازار آزاد میباشد حیرت همگان را برانگیخت.

سال ۱۴۰۲ سال شلوغی برای محمد آهنگری بود.

ایشان این سال ناممکن را برای تریدرها ممکن کردند بدین صورت که ایرانی هایی که با فنفیکس کار می کردند علاوه بر دریافت سرمایه از این شرکت، امکان ترید در بهترین بروکرهای جهانی اعم از axi ، oanda ، blackbull ، swissquote  و … را برای خود امکان پذیر می دیدند.

تاسیس بروکر معتبر جهانی موند اف ایکس توسط محمد آهنگری

محمد آهنگری با عقد قرارداد با سنترال بانک انگلستان و چند تامین کننده معتبر دیگر برای اولین بار موند اف ایکس بروکر معتبر در سطح جهانی را افتتاح میکند تا ایرانیان بتوانند با خیال راحت در یک بروکر معتبر ترید کنند.

این بهترین خبر بعد از شاهکار صفرتاهزار برای جامعه تریدینگ ایران بود.

درخواستی که سال هاست تریدرهای زیادی از محمد آهنگری دارند.

ماجراجویی های محمد آهنگری پایانی ندارد و به گفته خود ایشان این شروع راه ایرانیان است.

حالا محمد آهنگری رهبر میدان تریدری تنها نیست و با ارتشی از تریدرهای موفق ایرانی قصد بنای شاهکار دیگری دارد که فعلا پرده از این راز برنداشته است.

منتظر ۱۴۰۳ طوفانی تریدر نابغه هستیم…

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2637408

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1
 1. آواتار ویکتور

  خیلی ممنونم

قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها