تاریخ : یکشنبه, ۲ مهر , ۱۴۰۲ Sunday, 24 September , 2023
1

لورس :تاثیر اعلام خبر حذف ان اف تی های پالیگان از صرافی بایننس بر قیمت پالیگان(MATIC)

  • کد خبر : 2612782
  • ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۶
لورس :تاثیر اعلام خبر حذف ان اف تی های پالیگان از صرافی بایننس بر قیمت پالیگان(MATIC)
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

تاثیر اعلام خبر حذف ان اف تی های پالیگان از صرافی بایننس بر قیمت پالیگان(MATIC) اخبارNFTتحلیل فاندامنتال توسط سحر شریفی آخرین به روز رسانی ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ ۰ ۷۹ اشتراک پس از اینکه صرافی بایننس حذف شبکه پالیگان از بازار NFT خود را تایید کرد، پالیگان (MATIC) به پایین ترین سطح سال ۲۰۲۳ رسید و تا ۰٫۵۰ دلار سقوط کرد.
داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که فشار نزولی با افزایش ۴۰ میلیون توکن پالیگان (MATIC) توسط سرمایه‌گذاران در هفته گذشته تشدید شده است.
یک خوشه متحرک قیمت از نهنگ های MATICدر هفته گذشته ۱۶ میلیون دلار فروخته است، حرکت بعدی آنها می تواند بسیار مهم باشد.
قیمت پالیگان (MATIC) در ۱۱ سپتامبر به پایین ترین حد ۰٫۵۰ دلار در سال ۲۰۲۳ سقوط کرد، چند روز پس از اینکه بایننس تایید کرد که شبکه پالیگان (Polygon) را از بازار NFT خود حذف می کند. تحلیل داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که چگونه جریان‌های اخیر مبادله ۴۱ میلیون توکن می‌تواند فشار نزولی بر ..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

تاثیر اعلام خبر حذف ان اف تی های پالیگان از صرافی بایننس بر قیمت پالیگان(MATIC) اخبارNFTتحلیل فاندامنتال توسط سحر شریفی ۰ ۷۹ اشتراک

پس از اینکه صرافی بایننس حذف شبکه پالیگان از بازار NFT خود را تایید کرد، پالیگان (MATIC) به پایین ترین سطح سال ۲۰۲۳ رسید و تا ۰٫۵۰ دلار سقوط کرد.

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که فشار نزولی با افزایش ۴۰ میلیون توکن پالیگان (MATIC) توسط سرمایه‌گذاران در هفته گذشته تشدید شده است.

یک خوشه متحرک قیمت از نهنگ های MATICدر هفته گذشته ۱۶ میلیون دلار فروخته است، حرکت بعدی آنها می تواند بسیار مهم باشد.

قیمت پالیگان (MATIC) در ۱۱ سپتامبر به پایین ترین حد ۰٫۵۰ دلار در سال ۲۰۲۳ سقوط کرد، چند روز پس از اینکه بایننس تایید کرد که شبکه پالیگان (Polygon) را از بازار NFT خود حذف می کند. تحلیل داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که چگونه جریان‌های اخیر مبادله ۴۱ میلیون توکن می‌تواند فشار نزولی بر قیمت MATIC را تشدید کند.

بخوانید  قیمت بیت کوین تا کجا سقوط می‌کند؟ سطح ۶,۶۰۰ حمایت می‌شود؟

در ۸ سپتامبر، بایننس، غول مبادلات ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که پشتیبانی از دارایی های شبکه پالیگان در بازار NFT خود را تا ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ متوقف می کند.

علاوه بر این، بایننس قصد دارد به برنامه استیکینگ NFT خود برای NFTهای‌ سندباکس پایان دهد. در نتیجه، کاربران این پلتفرم بعد از ۲۶ سپتامبر (۴ مهر) دیگر نمی‌توانند NFTهای سندباکس تحت عنوان لند (LAND) را در پالیگان استیک کرده و در ازای آن پاداش بگیرند. این صرافی تاکید کرده است:

این تصمیم بعد از بررسی‌ها و ارزیابی‌های دقیق گرفته شده و بخشی از تلاش‌های مداوم ما برای بهینه‌سازی عرضه محصولات مختلف در بازار NFT بایننس است.

از آن زمان، قیمت پالیگان ۱۰درصد دیگر کاهش یافته و به پایین ترین حد خود در سال ۲۰۲۳ رسیده است.

آیا نهنگ ها می توانند برای دفاع از قلمرو حمایت ۰٫۵۰ دلاری مداخله کنند؟

دارندگان MATIC برای اقدام بیشتر در فروش آماده می شوند به نظر می‌رسد که اعلام خروج بایننس از فهرست جمعه گذشته، جریان‌های عظیم توکن‌های MATIC را به صرافی‌ها تشدید کرده است.

بخوانید  آرامش در بازار بیت‌کوین/سقوط آزاد فرکس شیرز

در ۲ سپتامبر، داده های زنجیره ای گردآوری شده توسط CryptoQuant نشان می دهد که سرمایه گذاران Polygon 942.06 میلیون توکن MATIC را در کیف پول های مبادله ای نگهداری می کنند.

اما تا ۱۱ سپتامبر، صرافی ذخایر با ۴۱ میلیون توکن دیگر افزایش یافت و به ۹۸۳٫۷ میلیون MATIC رسید.

قابل ذکر است، حدود ۳٫۵ میلیون از این جریان های ورودی جدید بین ۹ تا ۱۱ سپتامبر پس از اعلام خروج از فهرست NFT Marketplace سپرده شد.

Polygon (MATIC) Price Dips after Binance Announcement —What Next? | Exchange Reserves Source: CryptoQuant

در واقع، نمودار بالا نشان می دهد که قیمت پالیگان(MATIC) از زمانی که ذخایر بورس در ۲ سپتامبر شروع به افزایش کرد، به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

بنابراین، افزایش بیشتر ذخایر بورس احتمالاً بدون افزایش تقاضای بازار، قیمت های MATIC را بیشتر به سمت پایین سوق خواهد داد.

سرمایه گذاران نهنگ نیز فشار فروش را افزایش می دهند در هفته گذشته، گروهی از نهنگ‌های ارز دیجیتال که ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون توکن دارند، به نظر می‌رسد که فشار فروش خود را نیز تشدید کرده‌اند.

بخوانید  کیف پول متامسک | همه چیز در رابطه با کیف پول متامسک

از ۲ سپتامبر، داده های زنجیره ای نشان می دهد که نهنگ ها دارای ۱۸۹٫۷ میلیون توکن پالیگان هستند. تا ۱۱ سپتامبر، آنها تنها ۱۵۸٫۳ میلیون توکن در اختیار داشتند و به سرعت ۳۱٫۴ میلیون توکن را از دارایی های خود تخلیه کردند. این نشان می‌دهد که ارتباط بین موج‌های ورودی ارز که در ۲ سپتامبر آغاز شد است، درست زمانی که نهنگ‌ها شروع به فروش کردند.

در حال حاضر ۰٫۵۰ دلار ارزش دارد، ۳۱٫۴ میلیون توکن نهنگ که اخیراً فروخته شده است تقریباً ۱۵٫۷ میلیون دلار ارزش دارد. به دلیل دارایی های قابل توجهی که دارند، فعالیت تجاری نهنگ ها اغلب بازار را به طور قابل توجهی حرکت می دهد.

Polygon (MATIC) Price Dips after Binance Announcement —What Next? – Whales Wallet Balances, Sept 2023. Source: Santiment

علاوه بر این، نمودار بالا نشان می دهد که چگونه اقدامات اخیر قیمت MATIC با تغییرات در تعادل نهنگ ها ارتباط نزدیکی دارد. بنابراین، اگر روند فروش مداوم آنها ادامه یابد، دارندگان پالیگان می توانند نزول بیشتری را تجربه کنند.

بخوانید  اسکوپ: روابط سیاسی تتر با شریک جدید بانکی بریتانیا

آیا قیمت پالیگان تا ۰٫۳۳ دلار سقوط می کند؟

از منظر زنجیره ای، از دست دادن ۰٫۵۰ دلار می تواند باعث سقوط آزاد به سمت سطح ۰٫۳۲ دلار شود، اگر قیمت پالیگان (MATIC ) حمایت قابل توجهی پیدا نکند.

داده های GIOM نشان می دهد که زیر سطح ۰٫۵۰ دلار، سطح پشتیبانی قابل توجه بعدی ۰٫۳۲ دلار است، میانگین قیمتی که ۲۴۵۰۰ آدرس، ۱۸۳٫۴ میلیون توکن خریده اند. اگر آن‌ها برای پوشش موقعیت‌های خود خریدهای نهایی را انجام دهند، قیمت پالیگان می‌تواند افزایش یابد. اما اگر احساسات نزولی همانطور که پیش بینی می شد تشدید شود، قیمت پالیگان احتمالا به ۰٫۳۲ دلار کاهش می یابد.

Polygon (MATIC) Price Prediction | GIOM data, Sept 2023
Polygon (MATIC) Price Prediction | GIOM data, Sept 2023 | Source: IntoTheBlock

با این حال، گاوهای پالیگان می توانند دوباره کنترل قیمت پالیگان را به بالای ۱ دلار بازپس بگیرند. اما همانطور که در بالا مشاهده شد، ۵۸۰۰۰ آدرس، ۴٫۱ میلیارد توکن را با قیمت متوسط ۰٫۸۰ دلار خریداری کردند.

این سطح مقاومت می تواند دلهره آور باشد زیرا این بزرگترین خوشه از دارندگان پالیگان است.

بخوانید  بیت کوین چیست؟ راهنمای جامع شناخت بیت کوین

اما اگر گاوها موفق شوند از این دیوار فروش عبور کنند، قیمت پالیگان می تواند برای اولین بار از می ۲۰۲۳ به بالای ۱ دلار برسد.

منبع beincrypto.com بایننسپالیگان ۰ ۷۹ اشتراک سحر شریفی

مقاله قبلی

کاهش قیمت سولانا به دلیل ترس از فروش توسط صرافی FTX

مقاله بعدی

سقوط قیمت بیت کوین به زیر ۲۵ هزار دلار،فرصت یا نشانه ای از فاجعه؟

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2612782

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها