اخبار ارز دیجیتال

تایلر وینکلوس: بهترین طلا ، بیت کوین است

تایلر وینکلوس (Tyler Winklevoss)، در جدیدترین اظهارات جنجالی خود با ذکر دلایلی بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان بهترین ورژن از طلا معرفی کرده است.

ممکن است مقایسه بیت کوین و طلا هیچوقت به پایان نرسد. به گفته تایلر وینکلوس، بنیانگذار صرافی ارزهای دیجیتال جمینی (Gemini)، بیت کوین طلا را در بازی خودش شکست داده است. وینکلوس در توئیتی در تاریخ ۲۱ سپتامبر بیان کرد:

” بیت کوین بهترین طلا است – آنهم نه فقط کمی بهتر، یک سروگردن یا ۱۰ برابر بهتر است.”

طی دهه گذشته یا بیشتر، بیت کوین افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کرده و در این بین از دارایی‌های بیشماری پیشی گرفته است. در نظر بسیاری از افراد، این ارز دیجیتال اکنون بیشتر یک وسیله ذخیره ارزش است تا یک ارز معاملاتی و مردم اغلب آن را با طلا مقایسه می‌کنند: یک روش ذخیره ارزش که هزاران سال استفاده شده و در این کار موفق بوده است.

نبراسکان گونر (NebraskanGooner)، یک معامله‌گر رمزارز در توییتر، بیان کرد:

“نمی‌فهمم چرا یک رقابت بین طلا و بیت کوین وجود دارد. من هر دو آن‌ها را ذخیره ارزش می‌دانم.”

شایان ذکر است نبراسکان گونر بنیانگذار ال وی ال (LVL)، یک راه‌حل بانکی در فضای رمزارز، نیز می‌باشد.

جدول مقایسه خصوصیات بیت کوین و طلا

جدول مقایسه بیت کوین و طلا در هفت ویژگی

به گزارش کوین تلگراف (Cointelegraph)، در پستی که وینکلوس در شبکه اجتماعی ارسال کرده بود تصویری به چشم می‌خورد که در آن دو دارایی، در هفت قسمت با یکدیگر مقایسه شده‌اند. از این هفت دسته‌بندی، طلا فقط در یک مورد برتری داشت – کل مبلغی که در دارایی نگهداری می‌شود. در حالی که ارزش بازار طلا ۹ تریلیون دلار است، ارزش بازار بیت کوین تنها ۲۰۰ میلیارد دلار می‌باشد. وگرنه، پادشاه ارزهای دیجیتال در بخش‌های نایابی، دوام، جابجایی پذیری، مقیاس پذیری، ذخیره‌سازی و غیر قابل جعل بودن برنده این مقایسه بود.

به تازگی و در سال ۲۰۲۰ شهرت بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش در افکار عمومی افزایش یافته است، زیرا غول‌های اصلی جریان عظیمی در این دارایی سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

نظر شما در خصوص گفته‌های وینکلوس چیست؟ آیا با گذر زمان و بالغ‌تر شدن بازار بیت کوین این ارز دیجیتال خواهد توانست برای بسیاری از افراد و سرمایه‌گذاران به ورژن بهتری از طلا تبدیل گردد؟

نوشته تایلر وینکلوس: بهترین طلا ، بیت کوین است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا