اخبار ارز دیجیتال

تا ۱۰ اردیبهشت منتظر بیت کوین ۸۰ هزار دلاری باشید

معامله‌گران آپشن درحال شرط‌بندی بر روی رسیدن قیمت بیت کوین به تراز ۸۰ هزار دلاری در تاریخ ۳۰ آپریل (۱۰ اردیبهشت) می‌باشند، اما بنیاد تجزیه و تحلیل داده‌های اسکیو (Skew) معتقد است که ۹۴٪ احتمال دارد موقعیت‌های این معامله‌گران فاقد ارزش بوده و با ضرر توام گردد.

با IPO مستقیم کوین بیس که ماه آینده برگزار می‌شود، به نظر می‌رسد معامله گران آپشن انتظار دارند که بیت کوین یک‌بار دیگر در هفته‌های آتی ه بالاترین تراز جدید خود برسد.

روز چهارشنبه همین هفته در تاریخ ۲۴ مارس، شرکت تجزیه و تحلیل رمزنگاری گلس‌نود (Glassnode) با انتشار توئیتی نشان داد که معامله گران آپشن اکسچنج دری‌بیت (Deribit) در حال تنظیم قراردادهایی با قیمت ۸۰۰۰۰ دلاری می‌باشند که سررسید این قراردادها به تاریخ ۳۰ آپریل اشاره دارد.

ExPrtKcXIAYdjXP 2 تا ۱۰ اردیبهشت منتظر بیت کوین ۸۰ هزار دلاری باشید

“این جمعه قرار است ۶ میلیارد دلار قرارداد آپشن منقضی شود. انتظار رشد قیمت بیت کوین برای ماه آوریل بسیار زیاد است و بسیاری از سرمایه گذاران شرط‌بندی‌های جدید خود را با قیمت ۸۰ هزار دلار انجام می‌دهند.”

اگر قیمت در پایان ماه آوریل کمتر از ۸۰۰۰۰ دلار باشد، این قراردادها برای دارندگان آن ضرر بهمراه خواهد داشت. برای بسیاری این باور وجود دارد که بازار بیت کوین هنوز فاصله زیادی با اهداف معامله گران بازار قراردادهای آتی دارد.

fdfdf تا ۱۰ اردیبهشت منتظر بیت کوین ۸۰ هزار دلاری باشید

با این حال، طبق داده‌های اسکیو (Skew)، برآورد احتمالات براساس داده‌های بازار برای قرارداد ۳۰ آوریل نشان می‌دهد که فقط ۶.۱۹٪ احتمال دارد که بیت کوین با بالغ شدن موقعیت‌ها به بالاتر از تراز ۸۰ هزار دلاری دست یابد.

حجم قابل توجهی از این قراردادها نیز با قیمت باورنکردنی ۱۲۰۰۰۰ دلار وجود دارد، به این معنی که برخی از معامله گران معتقدند که قیمت بیت کوین طی پنج هفته آینده بیش از دو برابر رشد خواهد کرد. اسکیو تخمین می‌زند که تنها ۲.۱۵٪ احتمال دارد که تا تاریخ ۳۰ آوریل قیمت بیت کوین به ۱۰۰۰۰۰ دلار برسد.

بااین حال، با وجود گزینه‌های زیادی که معامله گران در چندین قرارداد با قیمت‌های متفاوت موقعیت‌هایی را ایجاد می‌کنند، ممکن است برخی از معامله گران با قیمت ۸۰۰۰۰ یا ۱۲۰۰۰۰ دلار شرط‌بندی کنند که ممکن است قیمت‌ها هرگز به چنین اوجی نرسند.

داده‌های اسکیو نشان می‌دهد که قراردادهای مورخ ۳۰ آوریل در حال حاضر سومین جایگاه از منظر محبوبیت در میان معامله گران آپشن را به خود اختصاص داده است.

نوشته تا ۱۰ اردیبهشت منتظر بیت کوین ۸۰ هزار دلاری باشید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا