تتر در مسیر ارزان شدن؟!۶۰ میلیون تتر دیگر در راه بازار رمزارزها

0
10

بنیاد تتر تصمیم دارد در مدت زمانی که بازارها در میان گیرودار ویروس کرونا قرار دارند، ۶۰ میلیون تتر دیگر را تولید و به بازار عرضه کند. بدین ترتیب بنیاد تتر، یک بار دیگر، چاپ تتر (USDT) را در دستورکار قرار میدهد. مدیر فناوری صرافی بیت‌فینکس این اقدام را تکمیل نیاز بازار تتر می‌نامد.

پول تازه برای ورود به بازار

به نظر میرسد این پول جدید، بزودی برای ورود به بازار آماده میشود. استیبل‌کوین ها در پی اتفاقات اخیر و به دلیل لیکویید شدن دارایی‌ها در بازار رمزارزها، بسیار پرکار بوده‌اند، اما تتر پیشروترین در میان همه آنهاست. استیبل کوین بحث برانگیز تتر، در نظر دارد طی روزهای پیش رو ۶۰ میلیون USDT دیگر را وارد بازار بیت‌کوین و رمزارزها کند.

طبق گفته مدیر فناوری بیت‌فینکس پائولو آردوینو، تتر جدید برای تکمیل نیاز بازار است. این بدان معناست که این مقدار هنوز به بازار عرضه نشده است، اما احتمالاً این تترها به سفارش یک موسسه یا نهنگ در شرف تولید است. هنوز مشخص نیست که چه زمانی میتوان انتظار داشت این ۶۰ میلیون تتر وارد بازار شود.

برخی انتشار تترهای جدید را به یک نجات اقتصادی و چاپ پول توسط بانک مرکزی مقایسه کرده‌اند. در سپتامبر گذشته، هم‌بنیانگذار تتر گفت که این مساله واقعاً اهمیتی ندارد اگر USDT با مقدار برابر دلاری حمایت شود. آیا تتر همان پول چاپی بانک مرکزی نیست که برای رمزارزها بکار گرفته میشود ؟ بعضی از کاربران این طور فکر می‌کنند.

سال گذشته پرونده‌ای پیرامون تتر در جریان بود که ادعا میکرد بنیاد تتر و صرافی بیت‌فینکس از رمزارز تتر برای تأمین بدهی‌های خود به ارزش بیش از ۸۰۰ میلیون دلار استفاده کردند. در سال گذشته فاش شد که بنیاد تتر و صرافی بیت‌فینکس با هم ارتباط داشتند. آنها قبلاً این ائتلاف را انکار کرده بودند.

فعالیت استیبل‌کوین ها در مسیر رشد

بااین حال، فقط تتر ارز جدید خود را وارد بازار نمیکند. برخی دیگر از استیبل‌کوین‌ها نیز طی روزهای گذشته بطور استثنایی فعال بوده‌اند. برای مثال بایننس دلار (BUSD) در تاریخ ۱۵ مارس ۷ میلیون دلار، استیبل کوین تازه صادر کرده است. بایننس روز گذشته نیز، ۵ میلیون دلار دیگر به مجموع رمزارزهای پایدار خود افزود.

منبع: beincrypto

🗓

نوشته تتر در مسیر ارزان شدن؟!۶۰ میلیون تتر دیگر در راه بازار رمزارزها اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید