اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر داده‌های درون زنجیره‌ای می‌گوید: امکان ندارد وارد بازار نزولی شده باشیم

چرا امکان ندارد وارد بازار نزولی شده باشیم ؟

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر و مفسر مشهور بازار رمزارز می‌گوید که در چرخه کنونی بازار، هولدرهای بزرگ بیت کوین (Bitcoin) به طور بی‌سابقه‌ای همچنان در حال خرید هستند و تعداد زیادی از این رمزارز از دارندگان کوتاه مدت به دارندگان بلند مدت انتقال یافته است و به همین خاطر امکان ندارد که وارد بازار نزولی شده باشیم.

وو در توئیتر خود به داده‌های درون زنجیره‎‌ای گلسنود (Glasnode) اشاره می‌کند که دارندگان بلند مدت BTC در چند ماه گذشته تا آنجا که ممکن بوده بیت کوین جمع آوری کرده‌اند. وو معتقد است که همین امر نشان می‌دهد که این چرخه صعودی متفاوت‌تر از چرخه‌های صعودی قبلی است.

داده درون زنجیره‌ای بیت کوین

خط آبی: نمودار قیمت بیت کوین / خط بنفش : میزان انتقال به هولدرهای بزرگ

این تحلیلگر همچنین خاطرنشان کرد که با توجه به این داده‌ها، هیچ راهی برای ورود به بازار خرسی وجود ندارد و انتقال BTC به خزانه‌ شرکت‌ها نیز تاثیر به سزایی در تقویت روند دارد به طوری که شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل اکنون ۳.۵ درصد از عرضه کل بیت کوین را در اختیار دارد.

“این تازه شروع ماجراست و هنوز شرکت‌های زیادی مانده‌اند که می‌توانند از بیت کوین بعنوان یک ذخیره ارزش استفاده کنند. بنابراین بیت کوین قیمت‌های بالاتری از قیمت‌های کنونی را تجربه خواهد کرد.”

وو همچنین می افزاید که ارزش بازار کنونی چندین برابر رشد داشته است و نقد شوندگی بیشتر به معامله گران اجازه می‌دهد که با اطمینان بیشتری به معامله بپردازند.

در اوایل سال جاری نیز وو گفته بود که بیت کوین می‌تواند بخش زیادی از سهم بازار طلا را به سمت خود بکشد و اگر قیمت بیت کوین به ۲۴۰۰۰۰ دلار برسد ارزش بازار پادشاه ارزهای دیجیتال از بازار این فلز گران بها پیشی می‌گیرد.

نوشته تحلیلگر داده‌های درون زنجیره‌ای می‌گوید: امکان ندارد وارد بازار نزولی شده باشیم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا