اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر رمزارز: روند صعودی قدرتمند آلتکوین ها در راه است

روند صعودی قدرتمند آلتکوین ها

مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر رمزارز، خود را برای یک روند صعودی قدرتمند در بازار آلتکوین ها آماده می‌کند.

این معامله‌گر پر طرفدار به ۸۹۰۰۰ نفر از دنبال کنندگان خود در توییتر گفته است که بخشی از سبد دارایی رمزارز خود را به خرید آلتکوین ها اختصاص داده است. به اعتقاد وی در اوایل سال ۲۰۲۱ یک روند افزایشی قدرتمند در بازار آلتکوین ها را شاهد خواهیم بود. پوپه در این خصوص گفته است:

“در حالی که بیت کوین تمام نگاه‌ها را به خود جالب کرده است من انتظار دارم در اوایل سال ۲۰۲۱، یک روند صعودی قدرتمند در بازار اتریوم و آلتکوین ها را شاهد باشیم. از همین رو در حالی که بیت کوین در تراز ۲۳۰۰۰ دلار جای خوش کرده است، من بخش بزرگتری از سبد دارایی رمزارز خودم را به خرید آلتکوین‌ها اختصاص داده‌ام.”

صعود آلتکوین ها به دنبال اصلاح قیمت بیت کوین

به اعتقاد ون د پوپه بیت کوین هم اکنون در بازار رنج قرار گرفته است. وی همچنین گمان می‌کند که این رمزارز در آینده نزدیک با یک اصلاح قیمت روبرو خواهد شد. در چنین شرایطی، وی انتظار دارد که قیمت اتریوم نیز با یک اصلاح قیمت تا رنج ۴۵۰ تا ۴۹۰ دلاری کاهش یابد. او در این خصوص گفته است:

“بیت کوین در حالی فراتر از بالاترین قیمت اخیر خود در تمام دوران معامله می‌شود، که اتریوم همچنان ۵۰ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت تاریخی خود بفروش می‌رسد. اتر در سال جاری یک شکست مقاومتی از رنج انباشتگی خود را تجربه کرده است. در واقع می‌توان دید که رنج انباشتگی اتر در تراز ۳۰۰ دلار از یک تراز مقاومتی به یک تراز حمایتی تبدیل شده است و این نمایش دهنده یک روند صعودی است.

این عملکرد احتمالاً نشان دهنده یک سینگال ادامه‌دار است و ما همچنین می‌توانیم ببینیم که میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ هفته‌ای کمتر از قیمت کنونی قرار گرفته است. با از این سطوح گذشته‌ایم و آنها را از یک سطح مقاومتی به یک تراز حمایتی تبدیل کرده‌ایم و اکنون آنها پایین‌تر از قیمت کنونی قرار دارند و این بدان معناست که ما در یک بازار صعودی قرار گرفته‌ایم.

من اعتقاد دارم که هر دو ارز بیت کوین و اتر در آستانه وارد شدن به یک دوره اصلاح قیمت هستند و پس از آن در یک بازار رنج قرار خواهند گرفت. بنابراین ناحیه‌ی ۴۵۰ دلاری همچنان باید مورد توجه معامله گران قرار گیرد. این همان سطح مقاومتی است که پیش از این شاهدش بودیم و می‌توان به آن به عنوان یک نقطه ورود نگاه کرد.”

ریپل آماده برای صعود

وی همچنین به این نکته اشاره کرده است که توکن ریپل (XRP)، همچنان پایین‌تر از بالاترین قیمت خود در تمام دوران قرار دارد.

نمودار تحلیل توکن ریپل (XRP) پوپه

تحلیل توکن ریپل (XRP)

پوپه انتظار دارد که این دارایی دیجیتال تا پایان سه ماهه اول سال ۲۰۲۱ و هم زمان با روند صعودی قدرتمند آلتکوین ها، در بازار رنج باقی بماند. وی در این خصوص گفته است:

“زمانی که صحبت از XRP است، من فکر می‌کنم که ما یک بازار رنج را برای آن شاهد خواهیم بود و برای مدتی نیز در آن باقی خواهیم ماند.

سطح حمایتی XRP در تراز ۰.۴۵ دلار واقع شده است و یک تراز مقاومتی واضح نیز در تراز ۰.۶۹ قابل رؤیت است. نوسانات این بازار به احتمال زیاد در ماه مارس یا آپریل و به دنبال صعود قدرتمندی که در پیش است، از بین خواهند رفت.”

نوشته تحلیلگر رمزارز: روند صعودی قدرتمند آلتکوین ها در راه است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا