اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر معروف همچنان خریدهای سنگینی روی این آلتکوین جدید انجام می دهد

سرمایه گذاری بزرگ تحلیلگر معروف روی آلتکوین جدید به نام دتو

یک استراتژیست بازار رمزارزها که به درستی موج نزولی بیت کوین (Bitcoin) را در سال ۲۰۱۸ پیش بینی کرد، می‌گوید که او بی سر و صدا در حال سرمایه گذاری روی این آلتکوین جدید است. در یک توییت، این معامله‌گر، معروف به اسمارت کانترکتر (Smart Contracter) به ۱۲۶۹۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که او در حال جمع آوری عرضی به نام دتو (DETO) است، ابزاری سودمند و جمع آوری کننده پاداش که به صرافی دلتا (Delta Exchange)، یک بستر تجارت و معاملات مشتقات رمزارز کمک می‌کند.

“از زمان لیست شدن صرافی دلتا هنوز در حال جمع آوری رمزارز دتو هستم… به نظر من زمان زیادی باقی نمانده تا دلیل این کار من را متوجه بشید… در تمام این قرمزی‌ها و اصلاح‌های بازار، دتو حتی پلکی هم نزد، همچنان تا دیدن نشانه‌های بعدی به جمع کردن و خرید این ارز ادامه خواهم داد.”

این معامله‌گر که به طور گسترده دنبال می‌شود اضافه می‌کند که او پس از خواندن یک مطلب طولانی ارسال شده توسط سینو گلوبال کاپیتال (Sino Global Capital)، دتو توجه او را جلب کرد. به گفته این شرکت سرمایه گذاری جدید، آنها بیشتر در صرافی دلتا سرمایه گذاری کرده‌اند که دلیل آن افزایش اشتهای معامله‌گران برای ورود به بازار مشتقات رمزارز است.

“حجم ماهانه کل بازار مشتقات رمزارز تقریباً در ماه نوامبر دو برابر شد و به سقف تاریخی جدیدی در حدود ۱.۳۲ تریلیون دلار رسید، در حالی که کل حجم معاملات اسپات به ۹۰۶ میلیارد دلار افزایش یافت. بازار مشتقات در حال حاضر نزدیک به ۶۰ درصد از کل بازار رمزارز را تشکیل می‌دهد، در حالی که در ماه اکتبر سهم آن تنها در حدود ۵۰ درصد بود.”

نقش پر رنگ هند روی بازار مشتقات

سینو گلوبال اضافه می‌کند که هند هنوز یک بازار دست نخورده است که با رشد علاقه به رمزارزها در این کشور، پتانسیل‌های زیادی برای بازار ایجاد خواهد شد.

“در حالی که محبوبیت رمزارزها در میان عموم مردم یک نشانه مثبت بلند مدت برای دلتا است، موتور اصلی رشد آینده این شرکت در دستان معامله‌گران خبره و ماهر هند است.”

شرکت VC نیز تأیید می‌کند که هند اشتیاق زیادی برای تجارت مشتقات دارد.

“در سال ۲۰۱۹، بورس اوراق بهادار ملی هند (NSE) از گروه CME مستقر در ایالات متحده پیشی گرفت و از نظر حجم به بزرگترین بازار مشتقات جهان تبدیل شد.”

سینو گلوبال نتیجه گرفت که صرافی دلتا در موقعیت منحصر به فردی برای جذب بازار مشتقات رمزارز در هند و استفاده از آن به عنوان پایه برای رشد در سراسر جهان است.

“دلتا جاه طلبی‌های جهانی دارد و یک فرصت منحصر به فرد برای تسلط بر بازار هند در مشتقات رمزارز و استفاده از این پایگاه برای رشد بین المللی دارد. ما انتظار داریم رشد مشتقات بازار رمزارز در آینده فراتر از بازار اسپات رود و از آن پیشی بگیرد زیرا ترکیب این بازار با اقتصاد سنتی مطابقت بیشتری دارد.”

بر اساس داده‌های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، در زمان نوشتن مقاله، این آلتکوین جدید در حدود قیمت ۰.۳۸ دلار معامله می شود و در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۷ درصد افت قیمتی داشته است.

نوشته تحلیلگر معروف همچنان خریدهای سنگینی روی این آلتکوین جدید انجام می دهد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا