اخبار ارز دیجیتال

تحلیل‌گر مطرح: اولنچ و دو ارز دیجیتال دیگر آماده جهش هستند

آلت کوین شرپا (Altcoin Sherpa)، تحلیل‌گر ناشناس توییتری، در پست اخیر خود با پیش‌بینی جهش ۴۰ درصدی برای قیمت اولنچ، از دو آلت کوین دیگر نام برده است که به‌عقیده او، پتانسیل خوبی برای رشد دارند.

به گزارش دیلی هودل، او ضمن پیش‌بینی رشد این آلت کوین‌ها، عنوان کرد که اتریوم هم کف قیمت خود را ثبت کرده است. به‌گفته وی این احتمال وجود دارد که اولنچ رشدی ۴۰ درصدی داشته باشد. این در حالی است که قیمت اولنچ از دسامبر سال گذشته (آذر ۹۹) چیزی در حدود ۲,۳۰۰ درصد بیشتر شده است. او در توییت خود پیش‌بینی کرد:

اولنچ همچنان یکی از بزرگترین پتانسیل‌ها برای رشد را دارد. به نظر من این ارز دیجیتال همچنان ساختاری صعودی دارد. هنوز هم هدف ۱۰۰ دلاری در هفته‌های آینده برای این ارز دیجیتال محتمل است.

نمودار قیمت اولنچ

او از ارز دیجیتال وو نتورک (WOO) هم به‌عنوان یکی از ارزهایی که پتانسیل خوبی دارند نام می‌برد. وو نتورک یک شبکه نقدینگی است که قصد دارد معامله‌گران، صرافی‌ها و فعالان دیگر بازار را از طریق ساختاری ویژ‌ه‌ به یکدیگر مرتبط کند.

قیمت WOO طی ۲۴ گذشته بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است. آلت کوین شرپا پیش‌بینی می‌کند که این ارز دیجیتال به ۱ دلار برسد که یعنی بیش از ۳۱ درصد رشد. او با بیان این که چنین رشدی منطقی است، نوشت:

در بلندمدت این ارز دیجیتال را در سبد سرمایه‌گذاری‌ام نگه می‌دارم. اگر بتواند از سطح فعلی به‌خوبی عبور کند، حدود ۱ دلار هدف مدنظرم خواهد بود.

نمودار قیمت WOO

تزوس ارز دیجیتال دیگری است که آلت کوین شرپا به آن چشم دوخته است. به‌گفته وی، این احتمال وجود دارد که تزوس از مقاومت ۸ دلاری خود عبور کند. او معتقد است که این اتفاق طی چند ماه آینده رخ می‌دهد و تزوس اوج تاریخ خود را می‌شکند. او در این باره می‌نویسد:

تزوس همچنان با مقاومت خود دست و پنجه نرم می‌کند، ولی فکر می‌کنم به احتمال زیاد شاهد عبور از این مقاومت باشیم (البته تا زمانی که بیت کوین سقوط نکند).

نمودار قیمت تزوس

او در ارتباط با اتریوم عنوان کرد که احتمال رسیدن تا میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه (EMA200) وجود دارد. این میانگین متحرک در محدوده ۲۵۷۰ دلار قرار دارد. آلت کوین شرپا در این باره خطاب به ۱۲۸ هزار دنبال‌کننده خود نوشت:

فکر می‌کنم در کوتاه‌مدت شاهد ثبت کف قیمت اتریوم بودیم. شاید به میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه برسیم ولی در حال حاضر صعود محتمل است.

نمودار قیمت اتریوم

تحلیل‌گر مطرح: اولنچ و دو ارز دیجیتال دیگر آماده جهش هستند

در این باره بیشتر بخوانید

  • وضعیت بازار؛ روز قرمز آلت کوین‌ها پس از اصلاح قیمت بیت کوین
  • وضعیت بازار؛ رسیدن قیمت اتریوم به ۴ هزار دلار همزمان با عبور قیمت بیت کوین از ۵۰ هزار دلار
  • وضعیت بازار؛ روز خونین بازار، اختلال در صرافی‌ها و حجم بالای سرمایه‌های لیکوییدشده
  • وضعیت بازار؛ پولکادات همچنان می‌تازد
  • وضعیت بازار؛ قرمز همچنان رنگ حاکم بر بازار است

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا