اخبار ارز دیجیتال

تحلیل: آیا اتریوم در آستانه ثبت رکورد قیمتی جدید قرار دارد؟

ثبت رکورد قیمتی جدید برای اتریوم

اتریوم (ETH) بیش از ۱۰ درصد رشد داشته است و از سطح مقاومتی ۱۲۵۰ دلار نیز عبور کرده است. اتریوم هم اکنون بالاتر از تراز ۱۳۰۰ دلار در حال معامله است و احتمالاً در آینده‌ای نزدیک یک رکورد قیمتی جدید را ثبت خواهد کرد.

روند حرکتی اتریوم بالاتر از ترازهای مقاومتی ۱۲۵۰ و ۱۲۸۰ دلار سرعت گرفته است. علائم مثبتی از عملکرد قیمتی این رمزارز بالاتر از تراز ۱۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ دوره‌ای قابل مشاهده است.

در نمودار قیمتی ۱ ساعته این رمزارز می‌توان یک شکست رو به بالا را از ضلع بالایی مثلث جمع شونده واقع در تراز ۱۲۴۵ دلار مشاهده کرد. امکان ریزش محدود قیمت ETH در این تراز وجود دارد اما از ساختار کلی چارت قیمت اینگونه به نظر می‌رسد که مقصد بعدی این رمزارز تراز ۱۳۵۰ دلار باشد.

صعود قیمت اتریوم

طی ۲ تا ۳ روز گذشته، اتریوم روند حرکتی صعودی خود به بالاتر از محدوده ۱۲۰۰ دلار را آغاز کرده بود و عملکردی بهتر از بیت کوین (BTC) را از خود به نمایش گذاشته بود. اتریوم موفق شد بسیاری از مقاومت‌های کلیدی در نزدیکی ترازهای ۱۲۴۵ و ۱۲۵۰ دلار را از پیش رو بردارد و بیش از گذشته به اوج قیمتی خود نزدیک شود.

سرمایه گذاران ریسک پذیر توانسته‌اند در این مدت تجدید قوا کنند و نتیجه آن عبور از ناحیه مقاومتی ۱۲۸۰ دلار بوده است. آنها برای آغاز رالی قیمتی خود، ضلع بالایی مثلث جمع شونده در تراز ۱۲۴۵ را پشت سر گذاشتند. این مثلث در تایم فریم ۱ ساعته قابل رؤیت است. قیمت اتریوم هم اکنون ۱۰+ درصد بالاتر از میانگین متحرک ساده در حال معامله است.

یک قله قیمتی در نزدیکی تراز ۱۳۴۶ دلار شکل گرفته است و قیمت هم اکنون در حال تثبیت است. اولین حمایت در حرکت رو به پایین در تراز ۱۳۱۵ دلار واقع شده است. این سطح در نزدیکی تراز ۲۳.۶ درصد فیبو بازگشتی موج اخیر از نوسان پایین ۱۲۱۵ دلار تا نوسان بالای ۱۳۴۶ دلار واقع شده است.

چارت عملکرد قیمت اتریوم (ETH) در تایم فریم 1 ساعته

عملکرد قیمت اتریوم (ETH)

در حرکت رو به بالا نیز اتریوم با اولین مقاومت‌ها در سطوح ۱۳۴۵ و ۱۳۵۰ دلار روبرو شده است. یک شکست واضح به بالاتر از تراز ۱۳۵۰ دلار می‌تواند راه را برای یک صعود تند و تیز هموار کند. اگر شرایط ذکر شده محقق شود، قیمت اتریوم به احتمال زیاد برای ثبت رکورد قیمتی جدید در کوتاه مدت از ترازهای ۱۴۰۰ و ۱۴۲۰ دلار عبور خواهد کرد. مقاومت حائز اهمیت بعدی در نزدیکی تراز ۱۵۰۰ دلار واقع شده است.

ترازهای حمایتی اتریوم

اگر اتریوم با یک اصلاح قیمت پایین‌تر از ترازهای ۱۳۱۵ تا ۱۳۰۰ دلار مواجه شود، در نزدیکی سطح ۱۲۸۰ دلار با یک حمایت مناسب روبرو خواهد شد.

سطح ۵۰ درصد فیبوناچی بازگشتی، از موج اخیری که از نوسان پایین ۱۲۱۵ دلار تا نوسان بالای ۱۳۴۶ دلار شکل گرفته است، نیز در نزدیکی تراز ۱۲۸۰ دلار واقع شده است تا حمایت بیشتری را برای این رمزارز ایجاد کند. هر گونه افت قیمت بیشتری می‌تواند به کاهش قیمت تا محدوده ۱۲۵۰ دلار منجر شود (مقاومتی که به حمایت تبدیل شده است).

نوشته تحلیل: آیا اتریوم در آستانه ثبت رکورد قیمتی جدید قرار دارد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا